פרטי הטיול

בלה לה גארדה - צפון איטליה מקיף

בלה לה גארדה - צפון איטליה מקיף

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • יום טיול להרי הדולומיטים
  • מפלי וארונה השוצפים
  • שייט באגם גארדה
  • לאגו מג’יורה – שייט לאיזולה בלה
  • ביקור בארמון בורומיאו
  • ונציה –הגטו היהודי, גשר הריאלטו, ככר סאן מארקו,
7
ימים
יום
1

תל אביב – ורונה, סירמיונה

נמריא מנתב”ג לורונה. נחיתה בשעות הבוקר ונסיעה לביקור בורונה הקסומה, עירם של רומיאו ויוליה. נערוך סיור רגלי אותו נתחיל בפיאצה ברה, בה נראה את הארנה - אמפיתיאטרון רומי מהמפורסמים בעולם. נמשיך לחצר ביתה של יוליה ונראה את המרפסת המפורסמת בה המתינה לאהובה רומיאו. נמשיך לאגם גארדה ונבקר בסירמיונה, מעיירות הנופש המפורסמות בצפון איטליה. נראה את המבצר ונופי האזור סביב האגם הסובב אותנו ולמעוניינים אפשרות לערוך שייט באגם. לסיומו של יום נגיע למלון באזור ונטו.

יום
2

הרי הדולומיטים

יום טיול שייקחנו לאזור הרי הדולומיטים, המשלבים אופי הררי אוסטרי עם יופי וטעם איטלקי. נבקר באורטיזי, עיירה מקסימה וציורית, הגדולה ביותר בעמק ואל גארדנה, מוקפת יערות ובנויה על מדרון האלפים. נמשיך לקנאזיי, נצפה על המרמלאדה, הגבוה בהרי הדולומיטים ומתנשא לגובה של 3,343 מ’ ולקראת ערב נחזור למלון.

יום
3

פדובה, בסאנו דל גראפה

הבוקר מועדות פנינו לפדובה. נטייל בכיכרות העיר כולל פיאצה קאבור, מקום מפגש עבור התושבים המקומיים. נראה את האוניברסיטה מהמאה ה 13- , הקתדראלה ועוד. נמשיך לביקור בבסאנו דל גראפה, השוכנת על גדות נהר הברנטה ומפורסמת בתעשיית הקרמיקה וכמובן בגראפה שלה. נראה את גשר העץ המקסים, שנבנה על פי תכניתו של פאלאדיו, נטייל בפיאצה דלה ליברטה. בפיאצה גריבלדי וברחובות הסמוכים להן ונחוש את האלגנטיות של העיר, המתבטאת בארמונות, בחנויות ובמבני הציבור שלה. לקראת ערב נחזור למלון.

יום
4

ונציה, שייט בסירה פרטית

עם בוקר ניסע לונציה ההיסטורית. נערוך שייט בסירה פרטית ונתחיל בסיור רגלי שיביאנו אל הגטו היהודי, גשר הריאלטו וכיכר סאן מרקו בה נראה את מגדל הפעמונים, הבזיליקה ע”ש סאן מרקו, ארמון הדודג’ים, גשר האנחות המפורסם ואלפי היונים שבכיכר. למעוניינים ניתן להצטרף לשייט מיוחד לאי מוראנו ולהתרשם מתעשיית ניפוח הזכוכית הונציאנית. אחה”צ – אפשרות לשייט גונדולות בתעלות “עיר המים”. לקראת ערב נחזור למלון.

יום
5

מפלי וארונה, שייט באגם גארדה (בלעדי לרימון וכלול במחיר)

נצא ליום טיול מלא בין הנופים ועיירות הנופש של אגם גארדה. נבקר בריבה דל גארדה - השוכנת בקצהו הצפוני של האגם ובמפלי וארונה הידועים, תופעת טבע מופלאה של מפלי מים זורמים בשצף בתוך מעבה ההר. בהמשך נערוך שייט מהנה באגם גארדה מריבה למלצ’זינה, תוך שאנו נהנים ממראות היופי של האגם. נטייל בסמטאות העיירה המרוצפות בחלוקי נחל ונהנה מאווירת המקום. חזרה למלון.

יום
6

לאגו מג’יורה, סטרזה (בלעדי לרימון וכלול במחיר), מילנו

יום טיול ללאגו (אגם) מג’יורה ולעיירת הנופש סטרזה. נערוך שייט באגם לאיזולה בלה (האי היפה) ונבקר בארמון בורומיאו, על גניו היפהפיים והססגוניים. נמשיך למילנו, בה נערוך סיור היכרות. נבקר בגלריית ויטוריו עמנואל השני ונתרשם מבנין תיאטרון לה סקאלה. בערב נחזור למלון.

יום
7

פארמה, מנטובה, בורגטו סול מינצ’יו

פנינו מועדות לפארמה - עיר הולדתו של טוסקניני, מגדולי המנצחים במאה ה 20- ובה קבורים המלחין פגאניני וגדול מחברי האופרות, ג’וזפה ורדי. העיר ידועה גם בגבינת הפרמזן, הגבינה הקשה העוברת תהליך התיישנות וידועה בריחה ובטעמה החזקים. נתרשם מהקתדראלה העתיקה עם ציורי הקיר היפהפיים של קורג’יו, שנחשב לאחד הציירים החדשניים במאה ה 16- , שנטש את סגנון הרנסאנס הקלאסי והחל לצייר בסגנון הבארוק. נמשיך למנטובה, עיר-מבצר עתיקה המוקפת ב 3- אגמים שהגיעה לשיאה האדריכלי תחת שלטון שושלת גונזאגה במאות 14 עד 17 . נטייל בעיר העתיקה ובסמטאות המרוצפות באבן עתיקה ונתרשם מהמבנים המרשימים. מכאן נעשה דרכנו לביקור בכפר הזעיר השוכן לו בתוך נהר משני צידי הנהר מינצ’יו - בורגטו סול מינצ’יו, שהפך בשנים האחרונות לחלק מאתרי ה”חובה” למטיילים בצפון איטליה. נראה את גלגלי טחנות הקמח המונעים בכוח המים, נטייל באווירה הכפרית השלווה ולא נשכח את “מנעול האוהבים”. בערב – ניסע לנמל התעופה של ורונה, לטיסת הלילה חזרה ארצה ולסיומו של טיול מקיף גדוש באתרים, סיורים וביקורים.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים