פרטי הטיול
בין ברלין לפראג

בין ברלין לפראג

גרמניה, צ'כיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גשר קארל

  • קארלובי וארי

  • שמורת הטבע בסטאיי

8
ימים
יום
1

תל אביב – ברלין

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לברלין. עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי להכרות ראשונה עם העיר. בתום הסיור העברה לבית המלון באחת הערים הסמוכות לברלין.

יום
2

ברלין (יום בחירה)

יום חופשי. המועוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום ביקור בברית גרמניה, העיר התרבותית והמלכותית של אירופה. נראה את בניין הרייכסטאג ההיסטורי - בית הפרלמנט הגרמני, נמשיך לכיכר פריז ושער ברנדנבורג, אנדרטת השואה, משם נמשיך לאזור אונטר-דו לינדן, נראה את ה'דום' המרשים של ברלין, ואי המוזיאונים, ומשם לאזור האקש מארקט, הסמטאות והחצרות הקסומות של לב ברלין.

יום
3

לייפציג ושייט חוויתי על נהר השפריי וואלד (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום חוויתי מרשים במיוחד. נבקר בעיר המיוחדת לייפציג, עירם של גתה, מנדלסון ובאך. עיר עתיקה וקסומה, בעלת מורשת והיסטורית רבת השנים, השבה לחיים מחודשים לאחר נפילת החומה. תוך כדי טיול נראה את אנדרטת האומות – הגדולה ביותר באירופה, האנדרטה לזכר יהודי העיר שנספו במלחמת העולם השנייה, ובכנסיית תומס בה קבור באך. נמשיך לעבר אזור ייחודי מבחינה תרבותית וטבע, הכולל מבוך עצום של תעלות המסתעפות מהנהר שפרה. נערוך שייט בתעלות בכלי השייט המקומי בדומה לרפסודה, ונהנה מהנוף הלגונות. זהו אחד מעשרת האתרים היפים בגרמניה על פי העיתון הגרמני היוקרתי 'די צייט'.

יום
4

דרזדן – שמורת הטבע בסטאיי

היום נצא לכיוון גרמניה, נבקר בעיר דרזדן, בירת חבל סאכסוניה, היושבת על נהר האלבה. עיר ברוקית טיפוסית, מהיפות בערי מזרח אירופה, שנהרסה כליל במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש תוך שימור השרידים והצביון הברוקי. נמשיך לכיוון שמורת הטבע הקסומה בסטאיי.

יום
5

פראג

פראג - עיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ'כיה. נבקר בגבעת חראדצ'אני לתצפית על העיר, נראה את "סמטת הזהב" ונגיע אל גשר קארל המפורסם. נמשיך אל הרובע היהודי וסמטאות הרובע היהודי. נראה את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בבתי הכנסת בזמנם החופשי. נמשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לשייט לילי על נהר הוולטבה.

יום
6

פראג - צ'סקי קרומלוב (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור באחת הערים העתיקות והיפות של צ'כיה, הלא היא צ'סקי קרומלוב. הרחובות, רחובות אבן, הבתים בעלי גגות אדומים אופיינים למרכז אירופה, והעיר הקטנה יושבת על עיקולו של נהר הולטבה., האזור כולו משובץ בטירות של משפחות אצולה, האויר אויר צלול ובהיר ומקום כולו פנינה אחת יפיפיה.

יום
7

פראג – קארלובי וארי

ביקור בעיירת המרפא, קארלובי וארי. דרך נוף של גבעות, יערות ונהרות נגיע לעיירה הציורית קארלובי וארי. העיירה בנויה על 12 מעיינות תרמיים וחבוקה בין הרים. בערב, נוכל לצפות (בתשלום) במופע "תיאטרון שחור".

יום
8

ברלין – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים