פרטי הטיול
פולין האחרת

פולין האחרת

פולין, גרמניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ורוצלב

  • קתדרלת סנט ג'ון

  • הרובע היהודי העתיק של קרקוב

  • מחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו

  • סיור בוורשה

  • פוזנן

8
ימים
יום
1

תל אביב – ברלין – ורוצלב

פגישת הקבוצה בנמל התעופה וטיסה לברלין. עם הנחיתה פגישה עם מלווה הקבוצה ויציאה לכיוון הגבול הפולני אל עבר העיר וורוצלב. עיר קסומה המהווה מרכז התרבות הפולני, השוכנת על גדות נהר ה"אודרה".

יום
2

ורוצלב – קרקוב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בורוצלב, ונציה של פולין. עיר עתיקה, שמבנים רבים מתקופות שונות מעטרים את העיר. העיר שוכנת על גדות נהר האודרה, המהווה את הנשמה של העיר. וורוצלב בנויה על 12 איים ו112 גשרים מקשרים אותם יחדיו, והעיר תוססת וצעירה. במהלך הביקור נבקר בכיכר השוק, בשוק המקורה, ובקתדרלת סנט ג'ון בה מצוי העוגב הגדול ביותר בפולין. בתום הביקור נצא לכיוון קרקוב. ערב – אפשרות לצאת לערב פולקלור מקומי.

יום
3

קרקוב – וילצ'קה

קרקוב – עיר תוססת, אלגנטית, עתיקה ויפיפה. את היום נתחיל בכיכר השוק מרכזית של העיר הלא היא סוקוניצה ומשם נעפיל אל גבעת הוואוול – מקום מושבם של מלכי פולין. נצפה אל הארמון ומשם נרד לביקור ברובע קז'מייז, הרובע היהודי העתיק של העיר, שם נראה את בתי הכנסת, ואת בית הקברות הסמוך. אחה"צ למעוניינים (בתשלום נוסף) ניתן להמשיך לוילצ'קה, לביקור במכרות המלח שבמעמקי האדמה. חוויה יוצאת דופן.

יום
4

הרי הטטרה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתוספת) להצטרף ליום טיול בנופי הרים קסומים של ה"טטרה". נבקר בעיירת הנופש המפורסמת זקופנה ניתן יהיה (תשלום נוסף במקום) להעפיל ברכבל אל פסגת הר גובלובקה. (באם מזג האוויר יאפשר)

יום
5

אושוויץ – בירקנאו - וורשה

את היום נקדיש לביקור במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו. נבקר במוזיאון, נהלך בשבילי המחנות ונתייחד עם זכר קרבנות השואה. זו חובה מוסרית שאין להחמיצה. בתום הסיור נסיעה צפונה לעבר וורשה.

יום
6

וורשה

את היום נתחיל בוורשה, בירת פולין. עיר מודרנית, המשולבת בה מורשת עתיקה, עיר אקסקלוסיבית, בעלת רחובות רחבים אלגנטיים, שפע של חנויות ומסעדות ובעלת תנופת התחדשות מרשימה. נערוך הכרות עם המרכז החדש של העיר ונסייר בעיר העתיקה, כיכר השוק, ואזור הארמון המלכותי. ערב – אפשרות לצאת (בתשלום) לערב פולקלור מקומי.

יום
7

וורשה – פוזנן

את היום נתחיל בביקור באתריה היהודיים וההיסטוריים של העיר. תחילה נבקר באזור בו התחיל מרד גטו וורשה, כיכר ה'שילוחים' "אומשלג-פלץ", 'מילה 18', מפקדתו של מרדכי אנליביץ, אנדרטת רפפורט לזכר יאנוש קורצ'אק ומורדי הגטו. בתום הביקור נצא לכיוון פוזנן, אחת הערים העתיקות של פולין, במהלך הביקור נראה את בניין העירייה, ונשמע את סיפור סימלה של העיר, נראה את אנדרטת הקורבנות, כיכר השוק, ואגם מלטה הקרוי על שם 'מסדר אבירי מלטה'.

יום
8

פוזנן – ברלין - תל אביב

עם בוקר נצא בדרכנו לכיוון שדה התעופה של ברלין משם נטוס חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים