פרטי הטיול
אביב וספא בסלובקיה

אביב וספא בסלובקיה

סלובקיה, אוסטריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הרי הטטרה הגבוהים

  • שמורת הרי הטטרה הנמוכים

  • מרחצאות תרמיים

  • וינה

8
ימים
יום
1

תל אביב - וינה - ברטיסלבה

נמריא מנמל התעופה בן גוריון לווינה אוסטריה. עם ההגעה נצא לסיור פאנורמי ובו נראה את הטבעת מסביב לעיר העתיקה אותה טבעת אשר מיקומה כחומות העיר העתיקות, הפרלמנט, בית האופרה, בית העירייה המרשים ומבנים מרשימים שהינם סמל ארכיטקטוני ומעיד על עושרה התרבותי. נחצה את נהר הדנובה ונראה את בנייניי האומות המאוחדות, משם נמשיך לטירת שונברון המרשימה, אחת הטירות המרשימות באירופה ששימשה את בית המלוכה ההאבסבורגי בתקופת הקיץ, נבקר בטירה ונראה את חדר הנשפים הגדול ששימש את מלכי אירופה ואפילו את נאפוליאון בזמנו שכבש את וינה. נחצה את הגבול לברטיסלבה, בירת סלובקיה שם נלון.

יום
2

ברטיסלבה

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור בברטיסלבה (Bratislava (בירת סלובקיה והעיר הגדולה ותרבותית כיאה לערים גדולות במזרח אירופה. העיר הנמצאת על גדות נהר הדנובה המפורסם .הבנייה בעיר העתיקה מרשימה והעיר מעוטרת במספר מבנים המספרים סיפורים היסטוריים מרתקים. כשהמבנה הבולט מביניהם הוא טירת ברטיסלבה ששמה יצא ברבים. נערוך תצפית מרהיבה על העיר ועל נהר הדנובה מגבעת המצודה. נבקר בעיר העתיקה, נעבור בשער מיכאל ונראה את הבית הצר ביותר בברטיסלבה. נחזור ללינה למלוננו בברטיסלבה.

יום
3

באנסקה ביסטריצה- באנסקה סטיבניקה

בשעות הבוקר נצא ל Bystrica Banska עיר מתקופת ימי הביניים והיפה שבערי סלובקיה. נסייר בחלקה העתיק של העיר עם ככר מרשימה המוקפת במבנים עם אדריכלות מרשימה, נערוך ביקור במוזיאון המרד וההתקוממות של הסלובקים נגד המשטר במלחמת העולם השנייה בו לקחו חלק גם הצנחנים הישראלים, חביבה רייך, רפאל רייס ועוד. נמשיך ל Stiavnica Bnska עיירההשמורה ע"י ארגון אונסק"ו הידועה בשמה עיר מכרות הכסף והזהב. בעבר הייתה עיר כורים עתיקה עשירה בכסף וזהב כמו שהיא עשירה כיום בתרבות, באגדות ובמקומות מדהימים. חזרה ללינה בברטיסלבה.

יום
4

ברטיסלבה – יום חופשי

יום חופשי ליהנות מהבירה התרבותית של סלובקיה על אתריה והמוזאונים שבה. לינה בברטיסלבה.

יום
5

ברטיסלבה – דרך היין לפיישטאני

יציאה מברטיסלבה בכיוון צפון-מערב לרגלי הרי הקרפטים הנמוכים לאזור משופע בכרמי יין מצויינים. ביקור בעיירות הציוריות, פזינוק )Pezinok )ומודרה )Modra )העיר המוקפת כרמים שהיינות שלה נחשבים כטובים ביותר בסלובקיה. נגיע לטרנצ'ן העיר היושבת על גדות נהר וך, הנהר הארוך ביותר בסלובקיה,שמימיו מגיעים מהרי הטטרה ונשפכים לדנובה בעיר בעיר זו התיישבו יהודים ויסדו את אחת הקהילות הגדולות בסלובקיה, במאה ה-39 היו היהודים כרבע מאוכלוסיית העיר. נראה את טירת טרנצ'ין, הטירה השלישית בגודלה בסלובקיה . המשך לפיישטאני ללינה.

יום
6

פיישטאני – יום חופשי – מרחצאות לקינוח

יום חופשי בפיישטני, אתר הספא הגדול והמפורסם ביותר בסלובקיה, השוכן בעמק הציורי של נהר הוואך בלב הרים ויערות מוריקים. בעבר היה פיישטני אתר מועדף על אנשי החברה הגבוהה והאצולה האירופית. המקום ידוע בזכות הבוץ הרפואי העשיר בגופרית, המים התרמליים הנובעים בטמפרטורה של 19 מעלות ורמת הטיפולים הגבוהה. ניתן להנות ממתקני הספא, ומטיולים רגליים בעירה. לינה בפיישטני.

יום
7

מפיישטאני לברטיסלבה

לאחר יומיים בעיירת הספא המיוחדת פיישטאני, נשים פעמינו חזרה לברטיסלבה, תוך כדי השלמת ביקורים באזור. לינה בברטיסלבה.

יום
8

ברטיסלבה – וינה – תל אביב

בשעות הבוקר, נחצה את הגבול לאוסטריה, לביקור שני בוינה - בירת הואלס והשטרודל, שהשאירה חותמה על התרבות המערבית במאות השנים האחרונות. נעשה סיור פנורמי בעיר ונראה את הבית המיוחד שתיכנן הונדרטוואסר, נמשיך למבנה מרשים שנבנה על ידי קבוצת אמני הסצזיון )Seccession ,)ונטייל ב"שטאדט פארק", גן נעים עם פסלי אמנים. נבקר בעיר העתיקה, בכיכר ליד מוזיאון אלברטינה וכיכר היהודים עם האנדרטה לזכר השואה בשעות אחר הצהרים בהתאם לשעת הטיסה, נסיעה לשדה התעופה של וינה לטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים