פרטי הטיול
ארה"ב- טיול משפחות, החוף המזרחי והפארקים באורלנדו

ארה"ב- טיול משפחות, החוף המזרחי והפארקים באורלנדו

ארצות הברית

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אורלנדו: 3 פארקים. מפלי הניאגרה

  • שייט במפלים

  • עיירת ניאגרה און דה לייק.

  • שמורת ווטקינס גלן

  • מפעל השוקולד "הרשיז'"

  • כת האמייש

  • ניו יורק: כולל תצפית מבניין ה"אמפייר סטייט"

13
ימים
יום
1

ת"א- מיאמי

היום ניפגש בנתב"ג ונצא דרך יעד ביניים אל מיאמי שבמדינת פלורידה. עם נחיתתנו, העברה אל בית המלון. לינה באזור ווסט פאלם ביץ.

יום
2

מיאמי- אורלנדו- יוניברסל סטודיו

לאחר ארוחת הבוקר, נעשה דרכינו אל אורלנדו – בירת השעשועים של פלורידה! נבקר באולפני יוניברסל סטודיו- נצא למסע אל "המומיה" המפחידה, אסטרונאוטים בחלל, הכריש מ"מלתעות" וקינג קונג הגורילה ינסה לנער אותנו מעל קרונית הרכבת. כפילים מסדרות טלוויזיה, חיות מאולפות לקולנוע, אקדוחנים יורים וצונחים מהגגות והעיקר המסע המדהים אל "פארק היורה" וארץ הדינוזאורים. בסוף היום, העברה אל בית המלון. לינה באורלנדו

יום
3

אורלנדו: "מגיק קינגגדום

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בעולמו של וולט דיסני. נפגש עם העולם הקסום של פיטר פן, סינדרלה, דמבו ומלך האריות. נוכל לשוט בצוללת, לנהוג במכוניות מוקטנות, לרחף ברכבל ואף לטוס בחלל. יום נפלא בו נחוש כולנו שוב כילדים. עם ערב העברה למלוננו. לינה באורלנדו.

יום
4

אורלנדו- אי ההרפתקאות- הארי פוטר

לאחר ארוחת הבוקר ביקור בפארק אי ההרפתקאות- הרי פוטר - שמעוצב כולו כעולמו של הילד הקוסם מסדרת ספרי הפנטזיה הפופולרית. במרכזו טירת הגוורטס עם מסלול הרפתקאות, טיסה על היפוגריף, רכבת ההרים של הדרקון, מסע עם הארי פוטר במסלול האסור, חנויות, מסעדות ובתי מלון, כולם באווירת ספרי וסרטי הארי פוטר וסרטים נוספים של אולפני יוניברסל מכל הזמנים כמו שרק, ספיידרמן ועוד. עם ערב העברה למלוננו. לינה באורלנדו.

יום
5

אורלנדו חופשי- שבת

יום חופשי להנאתכם. בו תוכלו ליהנות ממתקני המלון. המעוניינים יוכלו לבקר באחר הפארקים (בתוספת תשלום) לינה באורלנדו.

יום
6

אורלנדו- מפלי הניאגרה

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל שדה התעופה נטוס צפונה אל מדינת ניו יורק וננחת בבאפלו- מפלי הניאגארה. עם נחיתתנו נערוך סיור במפלים אשר יכלול שייט קצר ובו נחוש את עוצמת המפלים . ובשעות הערב, העברה אל בית המלון. לינה במפלי הניאגרה.

יום
7

"ניאגרה און דה לייק"- טורונטו

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור בעיירה הציורית "ניאגרה און דה לייק" , נמשיך לעבר טורונטו- נערוך סיורו בו ונראה את ביינן הפרלמנט ואת בית העירייה- מבנה אשר עוצב על-ידי ארכיטקט מפינלנד, בדמות צלחת מעופפת, הנתונה בין שתי קשתות גבוהות, שזכה בפרס ארכיטקטורה. נראה את מגדלי ה CN המתנשא לגובה של כ 550 מ', נמשיך למרכז איטון אחד מגורדי השחקים הידועים של טורונטו. חנות הכל-בו של איטון שהיא בין הגדולות בעולם, שוכנת בשתי קומות תת-קרקעיות ושש. בשעות הערב המוקדמות, נשוב למלונינו. לינה במפלי הניאגרה

יום
8

מפלי הניאגרה- ווטקינס גלן- יורק

לאחר ארוחת הבוקר נדרים לעבר הריסבורג. בדרך נעבור דרך אגמי האצבעות, נבקר בקניון ווטקינס גלן ומפלי המים הנשפכים לתוכו. עם ערב נגיע למלוננו. לינה באזור יורק, פנסילבניה

יום
9

יורק- הרשיז'- כת האיימיש- פילדלפיה- וושינגטון

נתחיל את יומנו בטעימת שוקולד בבית החרושת של "הרשיס"- יצרנית השוקולד הגדולה בעולם. נמשיך אל כת האיימיש. כאן עדיין נוסעים בעגלה עם סוסים, עושים קניות במרכז קטנטן ומבשלים על כיריים בה האש מובערת בגזעי עץ. נמשיך לסיור פנוראימי של פילדלפיה- ובו נראה את פעמון החירות, עותק ממנו קיים בירושלים, נצפה על היכל העצמאות בו הוכרזה ונחתמה הצהרת העצמאות של ארצות הברית. נראה בבית הכנסת החשוב ביותר של פילדלפיה כשלפתחו האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו. בתום הסיור, ניסע אל מלונינו. לינה באזור וושינגטון.

יום
10

וושינגטון

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בבירת ארה"ב- וושינגטון די סי- נראה את גבעת הקפיטול, בו שוכן בית הסנאט ובית הנבחרים, נבקר במוזיאון התעופה והחלל- נלמד על התפתחות התעופה וניגע בסלע שהובא לכאן מהירח. נטייל ב"מול", השדרה המרכזית של העיר ובה שוכנים מוזיאונים ואנדרטאות, נראה את אנדרטת וושינגטון, מצבת הזיכרון ללינקולן, אנדרטת וייטנאם, עוד נצטלם ליד הבית הלבן. בתום הסיור, נעשה דרכינו אל העיר שלא נרדמת- ניו יורק.

יום
11

ניו יורק

היום, נצא ליום שכולו ניו יורק. ניראה את כיכר הטיים ואת מרכז "רוקפלר", ניראה את בניין האו"ם. נטייל בשדרה החמישית ונצלם את מלון הפלזה המפורס, נמשיך אל מעגל "קולומבוס", ונעלה ללינקולן סנטר, המרכז לאומנויות הבמה, משם ניכנס אל ה"סנטרל פארק" -הפארק המפורסם והגדול ביותר בניו יורק השוכן בלב מנהטן הסואנת, בפארק מזרקות, אגמים, מדשאות ושבילים, פסלים ורחבות מרוצפות, נמשיך לאזור ה"דאונטאון" של מנהטן ונסייר ב אזור ה"וול סטריט" והבורסה, ניראה את אזור איטליה הקטנה ואזור ה"צ'איינה טאון", ונמשיך אל נמל ברחוב סאות'. נערוך תצפית מבניין ה "אמפייר סטייט". בתום הסיור נשוב למלוננו. לינה בניו יורק.

יום
12

ניו יורק (חופשי- שבת)

היום יינתן יום חופשי,ובו תוכלו ולבקר במוזיאונים השונים והמגוונים שיש לעיר להציע ,תוכלו להמשיך ולהתרשם מהעיר, להסתובב ברחובותיה ושדרותיה ולערוך כמובן קניות, ליהנות מההצגות המרובות או סתם לטייל ב "סנטראל פארק" ולהאכיל סנאים...המעוניינים יוכלו להמשיך לטייל רגלית עם מדריך הטיול. לינה בניו יורק.

יום
13

ניו יורק- ת"א

לאחר ארוחת הבוקר, העברה אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחרת.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים