פרטי הטיול
צפון איטליה משפחות

צפון איטליה משפחות

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פארק גארדה לנד

  • פארק קאנבה וורלד

  • אגם גארדה; סירמיונה

  • ורונה

  • מוזיאון האדם הקדמון

7
ימים
יום
1

תל אביב – ורונה – אגם גארדה

מנמל התעופה ע"ש בן גוריון נטוס לצפון איטליה. עם הנחיתה נצא לביקור באגם גארדה הגדול והיפה בצפון איטליה ובעיירות שלחופיו. נעצור לביקור במלצ'זינה השוכנת למרגלות הבאלדו, עוד נבקר בפסקיירה דל גארדה הממוקמת בדלתא של נהר המינצ'ו ובלבה מצודה המוקפת מים מכל צדדיה. )יתכן ביקור בעיירות חילופיות על פי שיקולי המדריך(. בתום הביקור ניסע למלוננו באזור

יום
2

צפון אגם גארדה - אגם טאנו – אגם לדרו

היום נצא לביקור בעיירות מקסימות בצפון אגם גארדה .נפתח בריבה סול גארדה ,העיירה הצפונית באגם ,בה ניכרת השפעת השלטון האוסטרי בעבר. המעוניינים יוכלו לבקר במפלי ורונה, המים במפלים מגיעים מאגם טנו ונשפכים מגובה של כ-100 מ'. נמשיך לאגם טנו )TENNO )לו מים בצבע תכלת בוהק. ניתן לעשות טיול רגלי קצר מסביב לאגם ואף לרחוץ במים הקרירים. נסיים בביקור באגם לדרו, אגם קטן ולו טיילת נחמדה המקיפה את חלקו. נבקר במוזיאון קטן המשחזר את חייו של האדם הקדמון. במקום התגלו שרידים של כפר קדום. במוזיאון מוצגים הפריטים שנמצאו ומודגם כיצד נראה בית בימים ההם.

יום
3

הרי הדולומיטים

היום נטפס למרומי ההרים השוכנים על גבול אוסטריה. ניסע בדרכים עקלקלות למול נופים מרהיבים. נחצה את מעבר פורדוי, הנמצא בגובה של כ-2240 מ', נמשיך בנסיעה בין נופים מרהיבים של יערות עמקים ונחלים. יום שלם של טבע מדהים במלוא יופיו והדרו.

יום
4

ונציה

ונציה נחשבת לאחת מהערים הרומנטיות בעולם. את העיר חוצה התעלה הגדולה, העורק הראשי של העיר הבנוי בצורת S .לאורך התעלה שוכנים ארמונות מפוארים בהם גרו בעבר משפחות האצולה של העיר. סה"כ בונציה כ-400 גשרים, המפורסם שביניהם הוא גשר הריאלטו, המוכר ממחזהו של שייקספיר "הסוחר מונציה". נבקר בגטו היהודי, בו התקיימה קהילה יהודית עוד בתקופת ימי הביניים. נטייל בסמטאות ונחצה גשרים, נסייר בכיכר סן מרקו נראה את בזיליקת סן מרקו, ארמון הדודג'ים ומגדל הפעמונים ונטעם מאווירתה המיוחדת של העיר. נשוט גם בתחבורת המים המאפיינת את העיר.

יום
5

קאנבה וורלד

לפנינו יום של כייף אמיתי ב"קאנבה וורלד". נבקר באולפני עיר הסרטים שם נוכל לצפות במיטב הפעלולים של כוכבים מפורסמים כגון: זורו, רמבו, טומב ריידר, פיטר פן והאחים בלוז. נהנה ממתקני שעשועי המים, בריכות ומגלשות ברמות ודרגות שונות והאדרנלין בשיאו. עוד נבלה את במתקני שעשועי המים PARADISE ACQUA , בריכות ומגלשות ברמות ודרגות שונות והאדרנלין בשיאו.

יום
6

גארדה לנד

יום נוסף של אטרקציות והפתעות מצפה לנו היום בגרדה לנד. פארק השעשועים מהגדולים באירופה ייתן לנו שפע אפשרויות להנות מרכבות הרים מהירות, מופע דולפינים וכלבי ים, שייט אבובים ומתקני שעשועים מהנועזים ביותר. יום של בילויים מהנים ומרתקים לקטנים ולגדולים.

יום
7

סירמיונה - ורונה

נבקר בסירמיונה, התחומה בין חומות מבצר עתיק ושוכנת בקצה לשון יבשה בתוך האגם. נטייל בין החומות של עיירת הנופש הידועה. נמשיך לביקור בורונה. נראה את הארנה המפורסמת, כיכר השוק, קברי משפחת האצולה וכמובן נצפה אל המרפסת בחצר ביתה של יוליה, גיבורת הסיפור הרומנטי-טראגי של זוג האוהבים המפורסמים מאת שיקספיר. את שארית הזמן נוכל לבלות באחד ממרכזי הקניות. משדה התעופה של ורונה/ מילנו נצא בטיסה חזרה לתל-אביב

יום
8

ורונה – תל אביב

נצא לביקור בורונה. נראה את הארנה המפורסמת בה נערכים מדי קיץ מופעי האופרה המפורסמים תחת כיפת השמיים, את כיכר השוק, קברי משפחת האצולה וכמובן נצפה אל המרפסת בחצר ביתה של יוליה, שם נשמע את הסיפור הרומנטי-טראגי של זוג האוהבים המפורסמים מאת שיקספיר. את שארית הזמן נוכל לבלות באחד ממרכזי הקניות. משדה התעופה של בולוניה נצא בטיסה חזרה לתל-אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים