פרטי הטיול
קורסיקה

קורסיקה

צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בסטיה

  • קאפ קורס

  • פורטו

  • אז'קסיו

  • פרופריאנו

  • סארטן

  • מעבר מארסולינו

  • קאלנאק פיאנה (CALANQUES PIANA) – סלעי גרניט בצבע אדום-כתום הנראים כמפוסלים וגולשים פראית אל תוך הים

8
ימים
יום
1

תל אביב – בסטיה - פיאנה – פורטו - אז'קסיו

נצא בטיסה ישירה לבסטיה. עם ההגעה נצא בנסיעה בדרך החוצה את מעבר מארסולינו (MARSULINU), עמק פאנגו (FANGO) ומעבר קרואה (CROIX). נגיע למפרץ פורטו אשר הוכרז כאתר מורשת עולם ע"י אונסקו. נסייר באתר המרשים, הבנוי צוקי גרניט הנישאים מעל לים שצבע מימיו כחול עז. נמשיך לקאלנאק פיאנה (CALANQUES PIANA) – סלעי גרניט בצבע אדום-כתום הנראים כמפוסלים וגולשים פראית אל תוך הים.

יום
2

אז'קסיו

סיור באג'קסו (AJACCIO) בירת קורסיקה, הממוקמת בלב אחד המפרצים היפים של האי. נסייר בכיכרות העיר, בסמטאות העיר העתיקה, בנמל וכן בשוק המקומי. נראה את הבית בו נולד נפוליאון. בתום הסיור נחצה את פנים היבשת ונתרשם מהחורש והצמחיה הים-תיכונית הייחודית. בהמשך היום נבקר בקניון ספלונקה (SPELUNCA) ונהנה מנוף עומר נשימה של העמק הפראי הסובב אותנו. נראה את הכפר אוויסה (EVISA) המוקף עצי ערמונים ונחצה חורשה של עצי אורן ואת הכפר הטיפוסי ויקו (VICO) ונגיע לעיר אז'קסיו לארוחת ערב ולינה.

יום
3

פרופריאנו – סארטן – פורטו וקיו

הבוקר נצא אל העיירה סארטן (SARETENE), העיר הקורסיקאית ביותר מבין ערי האי לדברי הסופר המפורסם פרוספר מרימה אשר כתב ותיאר את חיי העיר. נערוך סיור בסמטאות העיר העתיקה. נמשיך בדרך החוצה חורש טבעי החולפת ליד מצוקים של אבן גרניט אדומה, נמשיך אל פרופריאנו אשר היתה מרכז לשודדי ים בימי הביניים. נמשיך בנסיעה דרך אזור אלטה רוקה ונחלוף על פני כפרים ודרך מעבר באוולה (BAVELLA) על פסגותיו המשוננות. בהמשך היום, נעשה דרכנו דרך מעבר לרון (LARONE) ועיירת הקיט סולנזארה, עיירת חוף פופולרית. ארוחת ערב ולינה באזור.

יום
4

בוניפאצ'יו

נצא לעיר הנמל בוניפאצ'יו (Bonifacio) הנהנית ממיקום מבודד בקצה הדרומי ביותר של האי, על צוק מעל מיצר הים בין סרדיניה וקורסיקה. במשך 500 שנים הייתה העיר רפובליקה עצמאית ותחושת הניתוק משאר חלקי האי מורגשת. האתר המרכזי הוא העיר העילית המקושרת אל המרינה בגרם מדרגות תלול. נעלה ברכבת תיירים מיוחדת לעיר העילית - סבך של רחובות עם קשתות מחודדות ומעברים מקושתים הייחודיים לעיר, ממנה ניתן להשקיף על הנוף המדהים הסובב. בשעות הערב המוקדמות נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום
5

סולנזארה - אלריה – קורטה - בסטיה

ניסע לאורך קו החוף של הים הטירני המתאפיין בחופים חוליים ארוכים ומפורצים ומי ים קריסטליים. נבקר באלריה (ALERIA) עיירה ובה שרידים להתיישבות יוונית ורומית קדומה. נמשיך בנסיעתנו צפונה אל קורטה הממוקמת בלב פארק טבעי. ברכבת תיירים נסייר בעיר הבנויה על צוק תלול ובראשה ניצבים בתי אחוזה מרשימים. בהמשך נבקר בניולו (NIOLU), כפר טיפוסי של רועים יושבי הרים. נערוך תצפית יפהפיה אל האגם ואל פסגות ההרים הסובבות את הכפר. בתום הביקור נעשה דרכנו לבסטיה.

יום
6

בסטיה

לסיור בעיר המהווה נמל ומרכז מסחרי בדרום חופו המזרחי של קאפ קורס מלאת קסם ואויירה ים תיכונית. בנסיעה ברכבת תיירים ניסע בין סמטאות העיר הצרות: נראה את המצודה המכונה טרה נובה, את השכונה העתיקה שנקראת טרה וקיה על בתיה עם החזיתות הצבעוניים ואת הנמל הישן. עוד נראה את הכנסייה הגדולה בקורסיקה, כנסיית סן ז'אן בפטיסט, הבנוייה בסגנון הבארוק. בתום הסיור, העברה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
7

קאפ קורס

את היום נקדיש לטיול באזור קאפ קורס, חצי אי צר עם מפרצים קטנים, חופי זהב, צוקים תלולים וטרסות של עיבודים חקלאיים. נבקר בעיירה נונצה ((NONZA ונתרשם מהבתים בעלי גגות האבן הבנויים על צלע הר, נמשיך לפינו (PINO) כפר הבנוי כמרפסת מעל לפני הים. נחצה את מעבר סנט לוסי ממנו נצפה אל נוף מרהיב של מפרץ אלסיו (ALSIO). עוד נבקר בכפר הדייגים הציורי ארבלונגה (ERBALUNGA) האהוב מאוד על ציירים.

יום
8

בסטיה - תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה של בסטיה לטיסה חזרה לתל-אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים