פרטי הטיול
פסח אדריאטי

פסח אדריאטי

קרואטיה, סלובניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • שמורת הטבע פליטביצה

  • זאגרב: סיור מודרך בעיר העתיקה והחדשה

  • הריביירה הקרואטית: אופטיה

  • רייקה סלובניה

  • מערת הנטיפים פוסטוינה

  • תצפית על טירת פראדיאמה

  • קניון וינטגר: מסלול הליכה קל ונעים

8
ימים
יום
1

תל אביב – זאגרב

נטוס מנמל התעופה בן-גוריון לזאגרב, בירת קרואטיה. לאחר הנחיתה נצא לכיוון המלון. ארוחת ערב במלון וחלוקה לחדרים. לאחר התארגנות, נצא רגלית לסיור באזור המלון.

יום
2

שמורת פליטביצה

את היום נקדיש לביקור בשמורת הטבע של אגמי פליטביצה. שמורת פליטביצה שמורת טבע מהיפות באירופה, שוכנת ברמת ליקה ומשתרעת על פני כ 300 אלף דונם. בשמורה למעלה מ 16 אגמים צלולים כבדולח הנופלים אלה על אלה במפלים מרהיבים בתוך נוף קדומים מיוער ועוצר נשימה. גבעות מיוערות מקיפות את האגמים, שצבעם טורקיז ואשר מחוברים כעין מחרוזת של מפלים ואשדות. מעשה פלא של הטבע ברוב הדרו. עם ערב נשוב למלוננו.

יום
3

הריביירה הקרואטית: אופטיה, רייקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לאחד מפלאי האזור, עיירות הנופש לאורכו של הים האדריאטי עם הנוף המדהים של המפרצים לאורכו של החוף. נסייר באופטיה עיירת הנופש המפורסמת נבקר בגני וילה אנג'לינה ונמשיך לטיילת החוף היפהפייה. נותיר זמן חופשי במדרחוב הציורי ולאחר מכן נמשיך לרייקה עיר הנמל הראשית של קרואטיה ומרכז מסחרי חשוב מימים עברו. נערוך סיור מהנמל המיוחד נחצה את הנהר לרובע "דלתה" הציורי ולא נחמיץ תצפית למרגלות מצודת "טרסט", המכונה גם המצודה הפרנקופונית ושולטת על העיר.

יום
4

זאגרב - לובליאנה

את הבוקר נקדיש לסיור מודרך בזאגרב, נטייל ברחובות העיר העתיקה, נעבור דרך שער העיר, מחלקה הגבוה אל המרכז החדש יחסית. נראה את כנסיית מרכוס הקדוש, בית הפרלמנט, מגדל התותח המפורסם, קמפוס האוניברסיטה ובניין האופרה. בתום הביקור והסיור נצא בנסיעה ונחצה את הגבול ונעבור לסלובניה היפהפיה. לקראת הערב נגיע למלון שבאזור לובליאנה. ארוחת ערב במלון, חלוקת לחדרים ויציאה להכרות רגלית באזור המלון.

יום
5

יום חופשי (אוסטריה: גלגנפורט, אגם וורט, פירמידת קוגל)

היום יהיה יום חופשי. למעוניינים נציע (בתשלום) לצאת ליום טיול בחבל קרנטיה באוסטריה, חציית האלפים היולינים לבירת החבל קלנגפורט, חבל ארץ זה הוא מהיפים באירופה בזכות הטופוגרפיה המעניינת והמיוחדת שלו הרים נישאים ואגמים החורצים אותם. האזור מפורסם בצמחיה האלפינית המיוחדת של ארזים ואשוחים מזנים מיוחדים וכמובן בעלי החיים המאפיינים את שמורות הטבע של האזור. נגיע אל העיר העתיקה קלגנפורט אשר הוקמה לראשונה במאה ה – 12. נבקר בכיכרות העיר המצוירות ביניהן, כיכר השילוש הקדוש, נלך לאורכו של המדרחוב הידוע במגוון רחב של חניות, בתי קפה ומסעדות מקומיות. נמשיך לאגם וורט היפהפה ונסיים את היום בעליה למגדל "פירמידת קוגל", מגדל של כ-50 מטר, לתצפית מרהיבה על האגם ואזורי הטבע הסובבים. לא כולל: יום בחירה

יום
6

מערת הנטיפים פוסטוינה, תצפית על טירת פראדיאמה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור באחת מפינות החמד של סלובניה והעולם, מערת הנטיפים הגדולה פוסטוינה, אשר בחבל הקארסט. ניסע בקרונות חשמליות העוברות בין תצורות קארסט יפות, המוארות בתאורה צבעונית. נלך ברגל בנבכי המערות, נראה צורות שונות ומשונות ונפליג על כנפי הדמיון. נמשיך לביקור בכפר פראדיאמה ונצפה על הטירה המפורסמת החצובה בסלע ונספר את אגדת ארזם הגיבור. בתום הביקורים נשוב למלונינו לארוחת ערב ובילוי ערב חופשי. למעוניינים נציע (בתשלום) הסעה ללובליאנה לסיור ערב וזמן חופשי במרכז העיר העתיקה.

יום
7

קניון וינטגר – בלד – אגם בוהין

בשעת בוקר ניסע אל המפורסם באתריה של סלובניה, אגם בלד ועיירת הנופש שלגדותיו. את יומנו באזור נתחיל במסלול הליכה בשמורת וינטגר, לאורך נחל הזורם בתחתית קניון. משם נמשיך לתצפית ממצודת בלד המפורסמת, ממנה נשקף הנוף הפסטורלי של האגם והאי שבליבו. במצודה נבקר במוזיאון ובו שרידים ארכיאולוגים חשובים, ריהוט מקורי בן מאות שנים ותערוכת כלי נשק שונים. נמשיך מאגם בלד לאגם בוהין המדהים, שבעצם כלוא כאמבטיה צרה וארוכה בין רכס הרי הטריגלב ורכס הר הווגל, המשמש כאתר סקי מבוקש בחורף וכאזור טיולים מקסים בקיץ. למעוניינים נציע (בתשלום) עליה לתצפית מהר ווגל. בתום היום נגיע חזרה למלוננו.

יום
8

לובליאנה – זאגרב – תל אביב

את הבוקר נקדיש לביקור וסיור מודרך בבירת סלובניה - לובליאנה. סיור מודרך בעיר, במהלכו נראה את גשר המשולש השוכן על נהר הליובליאניצה, ככר בית העירייה העתיק הבנוי בסגנון הברוק, סימטת היהודים ועוד. נערוך סיור מקיף בעיר. נבקר במרכז העיר העתיקה, לרגלי הטירה ועל גדות נהר " לובליאניקה" והגשר המשולש. נבקר בכיכר פרשנוב ונראה את הכנסייה הפרנציסקאנית, בית העיריה, השוק המקומי, מזרקת רובא, בית הפרלמנט האוניברסיטה והספרייה הלאומית. בתום הסיור בתום הסיור יהיה זמן חופשי ולקראת הצהריים נצא בנסיעה חזרה לזאגרב ולנמל התעופה לקראת טיסתנו חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים