פרטי הטיול
מונטנגרו וקרואטיה

מונטנגרו וקרואטיה

מונטנגרו, קרואטיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • דוברובניק - פנינת הים האדריטי

  • הרצג נובי ומפרץ בוקה

  • קוטור העתיקה אשר הוכרזה ע"י "הלונלי פלנט" כאחד מ-10

  • צ'טינייה

  • יירת הנופש בודווה העיר העתיקה

  • ביקור במנזר אוסטרוג התלוי

  • ביקור בבירה פודגוריצה

8
ימים
יום
1

תל אביב, מונטנגרו, קוטור

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונצא בטיסת ישראייר ישירה למונטנגרו, חבל מדינה הררית בעלת נוף דרמטי במיוחד, המשלבת את הרי האלפים הדינריים עם חופים מדהימים. עם הנחיתה ניסע לאורכו של מפרץ קוטור עד שנגיע אל קוטור, הפיורד הדרומי באירופה", אשר הוכרזה ע"י "הלונלי פלנט" כאחד מ-10 היעדים המועדפים לביקור ב-2016. נשוטט בסמטאותיה הצרים של העיר העתיקה, נטפס על החומה ונערוך תצפית אל גגות העיר האדומים. העברה למלון בקו החוף האדריאטי של מונטנגרו בו נלון במהלך הטיול.

יום
2

קו החוף של מונטנגרו )ריאקה צ'ורנוביצ'ה, שיט באגם סקאדר(

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( ליום טיול לאגם סקאדר. נצא בנסיעה על קו החוף לכיוון מזרח. נפתח בביקור בעיירה הקסומה ריאקה צ'ורנוביצ'ה הממוקמת על אחד היובלים המזנים את האגם, משם ניסע עד לעיירה ווירפזאר בדרך נוף מרהיבה שממנה נשקיף על כל האגם. עם ההגעה נפגוש דייגים מקומיים עימם נשוט באגם היפה. את דרכנו חזרה נעשה בנסיעה בסמוך לקו החוף. נערוך תצפית מרהיבה על סווטי סטפן - האי המפורסם המתחבר לחוף, בלשון יבשה.

יום
3

מפרץ קוטור, הכפר נייאגושי, ציטנייה, בודווה

הבוקר נטפס בדרך מתפתלת אל האזור ההררי של הר לובצ'ן, הצופה על המפרץ וכמובן לא נוותר על תצפית מרהיבה על קוטור והמפרץ. נערוך ביקור בכפר נייאגושי, מקום הולדתו של המשורר הלאומי, הנסיך פטר השני. הכפר מתהדר בייצור הגבינות ועישון הנקניקים בתהליך מסורתי מאות בשנים. בתום הביקור נמשיך אל צ'טינייה, בירתה העתיקה של מונטנגרו. נתרשם ממבני השלטון מתקופות שונות ונטייל להנאתנו במדרחוב. נמשיך בנסיעה על רכס ההרים, אשר יערות עצי אורן שחורים מכסים אותו ואז נתחיל לרדת לעבר העיירה בודווה שעל קו המים המשמשת כמרכז תיירותי. נחזור למלון.

יום
4

יום של בילויים בחוף )שיט במפרץ קוטור(

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת לשיט במפרץ בוקה, כולל ארוחת דגים )בתשלום(. לאחר ארוחת הבוקר נצא רגלית מהמלון אל המזח הסמוך, שם תמתין לנו סירה איתה נשוט במימי המפרץ הייחודי בתצורתו הטבעית, היוצרת מעין פרפר המוקף הרים, המעניקים תחושה של מראה "פיורדים". בתום השיט נשוב למלוננו.

יום
5

פודגוריצה, מנזר אוסטרוג

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע צפונה לכיוון העיר ניקשיץ. נעצור לתצפית על שני האגמים סלנסקו וקרופאצ'קו. נמשיך אל המנזר התלוי אוסטרוג, אחד מהמקומות הקדשים ביותר לנצרות האורתודוקסית, באזור הבלקן. נמשיך לביקור בפודגוריצה- בירת מונטנגרו. יינתן זמן חופשי לקניות. בתום הביקורים נחזור למלוננו.

יום
6

)קרואטיה האי קורצ'ולה(

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( לסיור בקרואטיה לאי קורצ'ולה המיוער ביותר באי קרואטיה. נחצה את הגבול לקרואטיה ובדרכנו נצא לסיור באי קורצ'ולה, מקום הולדתו של מרקו פולו. רבים מכנים אותה "דוברובניק הקטנה" בזכות יופייה וסגנון הבנייה הייחודי שלה, כאשר מרבית משטחו מכוסה בצמחייה סבוכה, בה מקננות ציפורי שיר רבות.

יום
7

קו החוף והעיר העתיקה של דוברובניק- קרואטיה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מערבה לאורכו של המפרץ בסמוך לים האדריאטי המרהיב בנופיו ובמפרציו. נחצה את מפרץ קוטור במעבורת וניסע אל מעבר הגבול הקרואטי. הדרך תוביל אותנו אל העיר דוברובניק, השוכנת על חצי אי בקצה הדרומי של קרואטיה. עם ההגעה נערוך סיור מודרך בעיר העתיקה ונבקר גם בחומות העיר. נמשיך לביקור בכפר הנופש צ'בטאט. בתום הביקור נשוב למלון במונטנגרו.

יום
8

מונטנגרו, ת"א

נארוז את החוויות המיוחדות ונעבור לנמל התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים