פרטי הטיול
הונג קונג- מקאו - וגווילין שיאן שנגחי ובייג'ינג

הונג קונג- מקאו - וגווילין שיאן שנגחי ובייג'ינג

סין, הונג קונג

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • החומה הסינית

  • העיר האסורה

  • חיילי הטרקוטה

  • פגודת אווז הבר הגדולה בשיאן

  • מופע רשמים בגויילין (מותנה במזג אוויר)

  • שייט על נהר ה "לי" בגווילין

  • שנגחאי כולל הטיילת

  • גני יו יו אן שנגחאי

15
ימים
יום
1

תל אביב- הונג קונג

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא בטיסת אל-על ישירה להונג-קונג.

יום
2

הונג קונג

הגעה להונג-קונג. העברה למלון לקבלת חדרים והתארגנות לאחר מכן נצא לסיבוב ראשוני בקואלון לאורך "נתן רוד", על החנויות והמסעדות הרבות שבו.

יום
3

הונג קונג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר, באמצעות הקרונית המפורסמת נעלה ל"פסגת ויקטוריה" להתרשמות מיופיו של המטרופולין העצום נראה את נמל ויקטוריה וחצי האי קואלון. משם נמשיך לביקור במפרץ ריפולס, על פסלי הבודהה הצבעונים שבו, נמשיך לנמל הדייגים אברדין שבו נערוך שייט בספינות הסאמפן (סוג של עץ), נעבור על יד הספינות הסיניות המסורתיות שחלקן משמשות עד היום כמגורים למשפחות הדייגים החיות בנמל. בסיום היום נעשה דרכנו חזרה למלוננו ללינה. מי שמעוניין יכול לנצל את הזמן ולטייל ברחוב בנתן-רוד. למעוניינים ניתן לצאת בתוספת תשלום לסיור לילה בעיר. לינה בהונג קונג .

יום
4

מקאו

ארוחת בוקר ולאחריה נעשה דרכנו באמצעות סירה למעבר הגבול על מקאו לאחר המעבר נתחיל את סיורנו בעיר נבקר בגני לו לים לוק, נבקר ובמוזיאון המתנות לאחר מכן נגיע למצודה שבאי לתצפית מרהיבה על המקום. נמשיך בסיורנו ונראה את שרידי כנסיית סנט פול, משם נגיע למרכז העיר- לרגו דה סנאדו, נסיים את הסיור במלון וונציה המפורסם והמפואר יינתן זמן חופשי לקראת ערב הגעה למלוננו לינה במקאו.

יום
5

מקאו- גואנדז'ואו- גווילין

לאחר ארוחת הבוקר נצא באוטובוס לעבר מעבר הגבול לסין, נמשיך באוטובוס לעיר גואנדז'ואו (קנטון). משם נמשיך ברכבת הבולט המהירה הנסיעה לגווילין . לאחר ההגעה באם יתאפשר נצא לסיור ראשוני להכרת העיר לאחר מכן העברה למלון לקבלת חדרים ויציאה לארוחת ערב ולינה.

יום
6

גווילין- יאנגשו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בגבעת חדק הפיל אחד מסמליה הבולטים של העיר, נמשיך למערת הנטיפים Reed Flute Cave " המרשימה "מערת חליל קנה הסוף ונטייל בתוך המערה הגדולה והמרשימה על שלל הצבעים שמעטרים אותה. משם ניסע לרציף "פולי" ונעלה על סירה לשייט חוויתי על נהר ה "לי" במהלך השייט נתרשם מההרים שמסביב ונופיה המרשימים של גווילין. לאחר מכן ניסע ליאנגשו נצא לטיול בשוק הססגוני ויינתן זמן חופשי למנוחה וקניות. לאחר מכן נסע למסעדה מקומית לארוחת ערב שלאחריה נסע לאחת האטרקציות שיש לגווילין להציע מופע"רשמים" ייחודי הנערך כולו על המים בהשתתפות של כ-600 איש. לינה בגווילין.

יום
7

גווילין- לונגשאנג - גווילין (שבט ארוכות הצוואר)

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נצא לאזור מטעי התה של גווילין שם נתרשם מהגידולים השונים ונצפה במטעי התה, במהלך הביקור נחזה בטקס תה סיני מסורתי ונלמד כיצד הסינים שותים סוגים שונים של תה, בנוסף נטעם מסוגי התה השונים. נמשיך לכיוון לונגשאנג, אזור טרסות האורז בו מתגוררים בני השבטים יאו והמיאו. נשות היאו נוהגות לגדל את שיער ראש מבלי לגזור אותו ולכרוך אותו סביב ראשן. תחילה נסע למרכז המבקרים של לואנגשנג שם נעלה על מיניבוס לכיוון הכפר עצירה ראשונה תיהיה בשבט ארוכות השיער שם נצפה במופע פולקלור של הבנות. לאחר ממכן נמשיך במיניבוס לנקודה השנייה שם נצפה בטרסות האורז המפורסמות של האזור. לקראת ערב חזרה למלון לארוחת ערב לינה בגווילין.

יום
8

גווילון- שיאן (חיילי הטרקוטה)

לאחר ארוחת הבוקר נצא בטיסה לעיר העתיקה שיאן, לאחר ההגעה נסע לאתר המרשים של צבא חיילי הטרה-קוטה, צבא המונה כ 7000- פסלי חיילים עשויים חימר (טרה- קוטה) בגודל טבעי שנבנו בפקודת הקיסר צ'ין שה חואנג די שנודע בעריצותו ובאכזריותו, לצד מפעלי הבניה הגדולים שיזם. לאחר מכן נמשיך לביקור ברובע המוסלמי נטייל בשוק המקומי ונראה את המסגד הגדול שבמקום. נמשיך ונבקר בשוק ערב שלאחריה פנינים מקומי. לאחר מכן נמשיך לארוחת הערב, ולאחריה נצפהבמופע מרהיב של שושלת טאנג מופע המלווה בריקודים שירה ותלבושות מרהיבות. לינה בשיאן.

יום
9

שיאן- שנגחאי

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בעיר במהלך הסיור נראה את חומות העיר העתיקה מתקופת שושלת מינג, ונבקר באתר פגודת אווז הבר. לאחר מכן נסע לשדה התעופה לטיסה לעיר שנגחאי לאחר הנחיתה נצא לסיור ראשוני בעיר נעשה דרכנו לביקור בבית הכנסת אוהל משה, נראה גם את האנדרטה שנבנתה לזכר היהודים שחיו בגטו היהודי במהלך מלחמת העולם השנייה ונבקר באזור בו חיו היהודים בעיר. נמשיך למרכזה התוסס של העיר ורחוב הקניות ה"נאנגינג רוד" ונסיים בטיילת בונד" . ינתן זמן חופשי,. לינה בשנגחאי.

יום
10

שנגחאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בחלקה העתיק של העיר נשוטט בסמטאות השונות נלמד על ההיסטוריה של העיר ונתרשם מקסמו של מקום זה, בהמשך נגיע לגני יו-יואן גן סיני מרהיב מהיפים שבגנים הסינים הפרטים, נמשיך למפעל מקומי לייצור משי שם נתרשם משיטות העבודה הייחודיות לסינים נלמד על הפקת המשי ונתרשם מהמוצרים השונים שניתן להכין ממנו. לאחר מכן נסע למוזיאון שנגחאי ונסיים את היום באזור Xin Tian Di Bar Area הבילויים והקניות של העיר לינה בשנחאי. בערב ניתן לצאת בתוספת תשלום לשייט על נהר החנגפו

יום
11

שנגחאי- בייג'ינג

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בעיר משם נסע לתחנת הרכבת לנסיעה חווייתית ברכבת ה"בולט" המהירה במהירות של כ 300 קמ"ש לעיר בייג'ינג. לאחר ההגעה נסע לרחוב הקניות והאוכל המפורסם של בייג'ינג וואנג פו ג'ינג לסיור והתרשמות מהמקום ההומה אדם משם נסיעה למלוננו לינה בבייג'ינג.

יום
12

בייג'ינג -ארמון הקיץ

נתחיל את יומנו בביקור בארמון הקיץ הגדול והיפה שבגנים הקיסרים הקיימים בסין אשר שימש מקום מפלט לקיסרים בימי הקיץ החמים שבעיר. עם סיום הביקור נמשיך לסיור בתעשיית הפנינים המפורסמת בסין ונראה כיצד מפיקים פנינים ולאיזה שימושים הם משמשים. נמשיך לחנות משקפיים גדולה בא נמצא את כל סוגי המשקפיים במחירים מפתיעים נמשיך לארוחת ערב וסיור באחד משווקי העיר. לינה בבייג'ינג. בערב ניתן לצאת למופע מסכת הזהב בתוספת תשלום.

יום
13

בייג'ינג- החומה הסינית הגדולה

ארוחת בוקר, אחריה נצא לבקר בבית מרקחת סיני. לאחר מכן נגיע לאחד מהאתרים המרשימים בעולם החומה הסינית הניצבת לאורך כ 6000 ק''מ כחיץ בין הממלכה הסינית הקדומה ולבין אויביה המונגולים מצפון. החומה היא אחת משבעת פלאי תבל. אחר הצהרים נחזור לכיוון בייג'ינג. לביקור באחד השווקים המקומיים לינה בבייג'ינג. בערב ניתן לצאת למופע קונג פו בתוספת תשלום.

יום
14

בייג'ינג- כיכר טיאנאנמן- העיר האסורה

ארוחת בוקר במלון, אחריה נצא לביקור בכיכר טיאנאנמן, נמשיך לעיר האסורה ארמונם של קיסרי סין שנקראה כך משום שמשך כ 500- שנים נאסרה הכניסה אליה למעט למשפחות הקיסרים נשוטט ונסייר בעיר נעבור בין המבינים השונים, נלמד על עיצובו של המקום וכיצד התנהלו החיים במקום בתקופת הקייסרים . אחר הצהרים נבקר בשווקי העיר. ארוחת ערב בסגנון "פקין דאק". לינה בבייג'ינג.

יום
15

בייג'ינג- תל אביב

יומנו האחרון בטיולנו נתחיל את היום בביקור במקדש השמיים של קייסרי סין זהו המבנה הרוחני דאואיסטי הגדול בסין הפארק מוכר על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נטייל המקום בפארק הצמוד אליו בו נוכל לראות את זקני העיר מתרגלים טאי צי , נמשיך לביקור בבית חולים סיני מקומי שם נלמד על שיטות הריפוי המסורתיות לסינים נסיים באחר משווקי העיר לקניות אחרונות בהתאם לשעת הטיסה נעשה דרכנו לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים