פרטי הטיול
יפן- בעקבות החלום

יפן- בעקבות החלום

יפן

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • טוקיו

  • ניקו

  • הר פוג'י

  • שמורת הקונה

  • מטסומוטו

  • טקיאמה כפר אלפיני –

  • אתר חסיד העולם סוגיהרה

12
ימים
יום
1

תל אביב, טוקיו

נצא בטיסה דרך יעד ביניים, אל נמל התעופה הבינלאומי נאריטה בטוקיו. הסעה למלון.

יום
2

תל אביב, טוקיו

נצא בטיסה דרך יעד ביניים, אל נמל התעופה הבינלאומי נאריטה בטוקיו. הסעה למלון

יום
3

טוקיו

טוקיו משמשת כבירת יפן מאז 1868 - כרך סואן ותוסס, המציג שילוב מרתק של מודרניזציה, קידמה, חידושים, גורדי שחקים, מרכזים מסחריים חדשניים ומתוחכמים מחד, ועולם מסורתי, עתיק ושמרני עם מקדשים, שווקים, בתי עץ וארמון קיסרי מאידך. נקדיש את היום להיכרות מעמיקה עם העיר. במהלך הסיור המודרך בכרך הגדול, נבקר בשוק הדגים "צוקיגי" - בורסת הדגים הגדולה בעולם )אם יתאפשר(. נהלך בין הדוכנים ונתרשם משפע הדגים ופירות הים המוצעים למכירה. נבקר בכיכר הארמון הקיסרי ובמקדש השינטו-מייג'י המוקדש לקיסר ששם קץ לשיטה הפיאודלית. נבקר ברובע העסקים ההומה- גינזה ובמקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון- החשוב ביותר בטוקיו. המתחם והאקסדרה עמוסת הדוכנים המובילה אליו מהווים אתר מרתק בפני עצמו. בערב, נצא בתחבורה ציבורית לסיור לילי ברובע שינג'קו התוסס והמואר בשלל אורות ניאון צבעוניים ומרצדים.

יום
4

ניקו

לפנינו אחד השיאים שמזמן לנו הטיול ביפן. נצא ליום טיול בניקו, הנחשבת ליהלום שבכתר היפני. העיירה שוכנת בלב הרים ויערות ולידה אגם צ'וזנג'י המרהיב ומפלי קגון הנודעים. במהלך סיורינו היום, נבקר במכלול המקדשים המפואר, המאוזוליאום של השוגון טוקאגווה, המוכר לנו מהספר שוגון שאיחד את יפן בתום מלחמת האזרחים וקבע את הבירה באדו, שהיא טוקיו של היום. מכלול המקדשים, גדול ומפואר ומרובה בגילופי עץ ומהווה את גולת הכותרת של האדריכלות, האמנות, הפיסול והציור של יפן במאה ה-17. נראה את הפסל הנודע של שלושת הקופים. נטפס לפסגת ההר, לתצפית על מפלי קיגון ואגם צ'וזנג'י. בתום הסיור נחזור לטוקיו.

יום
5

קמקורה, הקונה

ניפרד מהעיר הגדולה וניסע לעיירת החוף קמקורה. נבקר במקדש קוטוקוין ונראה את פסל הבודהא הענק העשוי נחושת. נבקר במקדש הייס קאנון ונמשיך בנסיעה אל עיירת הנופש הקונה, שוכנת בפתח הפארק הלאומי ולגדות האגם הגעשי- אשי, לרגלי הר פוג'י המפורסם בהתפרצויות הגעשיות שלו. לינה באזור הקונה. בערב נוכל ליהנות מהמרחצאות המפורסמים במקום.

יום
6

הר פוג'י, הקונה, מטסומוטו

נבקר במרכז המבקרים של הר פוג'י. נערוך שיט באגם אשי ונקיים תצפיות על האזור הפעיל ב"מעשנות" ובתופעות הגעשיות ובהם האתר הטרמלי המבעבע של אואקודני. לאחר ביקור מיוחד במוזיאון הפתוח של האקונה, האוצר בתוכו מגוון רחב של אומנות מודרנית. ניסע לכיוון העיירה מטסומוטו. נבקר במצודת הסמוראים הנודעת, ששימשה את שליטי העיר והמחוז בעבר.

יום
7

האלפים היפניים, טקיאמה, "יטאי קאיקאן"

ניסע דרך מעברי הרים ולאורך קניון הנהר הלבן, לטקיאמה ששימרה את בתי העץ ואת השווקים החקלאיים המסורתיים והמארחת את פסטיבל האביב הגדול. נבקר ברובע העתיק של העיירה. בעבר שימשה העיר כמרכז לגילוף עץ ובעיקר עיצוב במות עץ ניידות ששימשו ככלי רכב טקסיים בזמן הפסטיבל. כלי רכב אלה והביגוד הייחודי לאירועים, שמורים במוזיאון מיוחד שהוקם לצורך זה ובו נבקר –"יטאי קאיקאן" המציג את עגלות הפסטיבלים הנערכים במקום באביב ובסתיו. בנוסף, נבקר גם במוזיאון ניקו המרתק, המתאר את הפארק הנודע ומקדשיו באמצעות דגמים מוקטנים מרשימים.

יום
8

טקיאמה, שיראקווה גו, יאוטסו, קיוטו

נבקר בשווקי הבוקר של טקיאמה. ניסע דרך האזור הכפרי של יפן בנופים פסטורליים אל הכפר שיראקווה גו. בכפר מסורתי זה, בתי ענק מעץ ומקש, המאכלסים בדרך כלל משפחה מורחבת. בתים מסוג וסגנון זה, מצויים רק כאן ולכן החקלאיים מקפידים לשמר אותם כאוצר תרבותי לאומי. ניסע לכיוון קיוטו. בדרכנו נעצור לביקור מיוחד באתר חסיד אומות העולם סוגיהרה שבעיירה יאוטסו, דיפלומט יפני שתרם להצלת יהודים במהלך מלחמת העולם השנייה. בסיומו של יום נגיע לקיוטו ששימשה בירת הקיסרות היפנית במשך למעלה מ-1000 שנה.

יום
9

קיוטו

בקיוטו השתמרו ארמון הקיסר, טירת השוגון, מקדשי בודהה ומשכני השינטו הרבים. היום כולו יוקדש לסיור מודרך בעיר המרתקת, במהלכו נראה את ארמון הקיסר וטירת ניג'ו, בה נבקר ונתרשם מהמבנה מהמאה ה-17, בו התאכסנו השוגון ופמלייתו כאשר הגיעו לפגוש את הקיסר, ממקום מושבו בבירה קיוטו. נתרשם מהציורים ומגילופי העץ. נמשיך לביקור בפביליון הזהב- מקדש קינקאקוג'י, שנבנה כארמון על גדות אגם מלאכותי ובמרכזו אתר תפילה ומדיטציה המוקף גן, ובו בית תה אופייני. במהלך הסיור נראה גם את מקדש הזן ריואנג'י וגן האבנים הנודע. כמו כן נתרשם ממקדש קיומיזו-דרה החולש על העיר ממרומי ההר. נבקר ברובע הגיישות העתיק והציורי - גיון. בערב – נצא ל"בית שלום" למפגש מרגש עם קהילה של נוצרים יפנים, אוהבי ישראל.

יום
10

הירושימה

נבקר בשוק המפורסם נישיקי. נהלך ב"דרך הפילוסופים" – שדרה של עצי דובדבן. ניסע לנארה, בירתה הראשונה של יפן שנבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה במשך כ-80 שנה. נבקר במקדש טודאיג'י- מבנה העץ הגדול בעולם, בתוכו ממוקם הבודהה הענק, יצוק ברונזה בגובה של כ-16 מ'. נבקר במקדש השינטו קאסוגה שנבנה ע"י טויוטומי, במאה השמינית והמקושט ב-3000 פנסי אבן וברונזה. נתרשם מפארק נארה, המכונה גם פארק הצבאים, המאכלס 1200 צבאים ואיילות. נשתתף בטקס תה מסורתי. תם מסענו ביפן הקסומה. ניסע לשדה התעופה קנסאי, שנבנה על אי מלאכותי, ממנו נמריא לטיסה דרך יעד ביניים לתל אביב, אליה נגיע ביום 11.

יום
11

קיוטו, נארה, אוסקה, תל אביב

נבקר בשוק המפורסם נישיקי. נהלך ב"דרך הפילוסופים" – שדרה של עצי דובדבן. ניסע לנארה, בירתה הראשונה של יפן שנבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה במשך כ-80 שנה. נבקר במקדש טודאיג'י- מבנה העץ הגדול בעולם, בתוכו ממוקם הבודהה הענק, יצוק ברונזה בגובה של כ-16 מ'. נבקר במקדש השינטו קאסוגה שנבנה ע"י טויוטומי, במאה השמינית והמקושט ב-3000 פנסי אבן וברונזה. נתרשם מפארק נארה, המכונה גם פארק הצבאים, המאכלס 1200 צבאים ואיילות. נשתתף בטקס תה מסורתי. תם מסענו ביפן הקסומה. ניסע לשדה התעופה קנסאי, שנבנה על אי מלאכותי, ממנו נמריא לטיסה דרך יעד ביניים לתל אביב, אליה נגיע ביום 12.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים