פרטי הטיול
ממלכת המזרח

ממלכת המזרח

סין

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • בייג'ין - סיור ריקשות

 • העיר האסורה - שייט באגם

 • בייג'ין - מופע " מסכת הזהב"

 • בייג'ין - מופע קונג פו מסורתי

 • סוז'ו - מופעי פולקלור ב"גן הדייג"

 • ז'וג'יאג'או - שייט בתעלות המים

 • שנגחאי - בילוי ערב במופע אקרובטי

 • שנגחאי - עלייה לתצפית ממגדל ג'ין מאו

 • שיאן - "הטרה קוטה"

 • שיאן - פגודת אווז הבר הגדולה

 • שיאן - מופע טאנג דיינסטי

 • גוילין - מערת הנטיפים

 • גוילין - צפייה בדייג בעזרת ציפורי הקורמורנים

 • יאנגשו - סיור בכפרים המקומיים ברכבים חשמליים

 • יאנגשו - מופע אורקולי מרהיב IMPRESSION

 • לונג שאנג - טרסות האורז

 • הונג קונג - שייט במפרץ אברדין

15
ימים
יום
1

תל אביב-בייג'ין

ניפגש בשעות הערב בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסת לילה של אל על לבייג'ין.

יום
2

בייג'ין

נחיתה בבייג'ין. עם ההגעה נערוך סיור ריקשות בסמטאות העיר ונגיע למלון. ארוחת ערב כלולה. בערב – יציאה לסיור ערב, כולל ביקור בכיכר טיאנאנמן המוארת והמרשימה ובשוק המזון הלילי התוסס בוואנגפוג'ינג.

יום
3

בייג'ין, מופע "מסכת הזהב"

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באתרי העיר. נתחיל בביקור בכיכר טיאנאנמן ונמשיך לסיור ב"עיר האסורה" – מרכז השלטון של הקיסרות הסינית בעבר, עיר פנימית מוקפת חומה. נמשיך לביקור בארמון הקיץ, גן קיסרי רחב ידיים כולל שייט באגם ובהמשך נבקר במקדש השמיים, מקום התפילה של קיסרי סין בעבר. ארוחת ערב כלולה. בערב – חווייה מיוחדת מצפה לנו בבילוי במופע אותו אסור להחמיץ – מופע "מסכת הזהב" המפורסם, הכולל ריקודים סיניים, אקרובטיקה, אפקטים מרהיבים ועוד.

יום
4

בייג'ין, החומה הגדולה

ניסע לביקור בחומה הסינית הגדולה, מפעל בנייה מלפני כ-2000 שנה שנועד להגן על הקיסרות הסינית מפני פולשים מהצפון. בדרכנו חזרה לבייג'ין נחלוף על פני אזור המתקנים האולימפיים אשר שימשו את האולימפיאדה המרשימה שנערכה בבייג'ין ב 2008 ונראה את האצטדיון האולימפי המיוחד – "קן הציפור". בהגיענו חזרה לבייג'ין נבקר בבית חולים לרפואה סינית מסורתית. ארוחת ערב כלולה. בערב – נצא לבילוי מהנה בו נצפה במופע קונג פו מסורתי.

יום
5

סוז'ו

הבוקר מזומנת לנו חוויה, כאשר ניסע ברכבת ה"קליע" ("בולט טריין") מבייג'ין לסוז'ו (סבלות בתחנת הרכבת בבייג'ין כלולה. לא ניתן לקבל שרותי סבלות בסוז'ו). עם ההגעה נבקר בגבעת הנמר וגניה המקסימים, כמו גם במפעל לטווית משי ונסיים את היום במלון. ארוחת ערב כלולה. בערב - נחזה בשרשרת מופעי פולקלור ב"גן הדייג".

יום
6

ז'וג'יאג'או, שנגחאי

נתחיל את היום בביקור בגן "המנהלן העניו" ובהמשך ניסע לעיירת תעלות המים, ז'וג'יאג'או שקיבלה את הכינוי "ונציה של המזרח". תעלות המים של העיירה עדיין משמשות כדרכי תעבורה כבימים עברו ולהנאתנו נערוך שייט בעיירה המקסימה, כשאנו חולפים על פני גנים, חנויות ובתי מגורים ומתחת לגשרים העתיקים. אחה"צ – ניסע לשנגחאי ונגיע למלון. ארוחת ערב כלולה. בערב – אפשרות להצטרף לסיור לילי בעיר המוארת והמרשימה, כולל שייט בנהר החואנג פו.

יום
7

שנגחאי

יום סיור בשנגחאי. נבקר בגני יו, אחת מפינות החמד היפות ביותר של העיר. הגנים כוללים פגודות מקסימות, גשרים מעוצבים ומקדשים שביניהם שוחים דגי זהב בתוך אגמים מלאכותיים. נבקר גם במקדש בודהה מאבן ירקן ובבית הכנסת "אוהל משה", כיום מוזיאון לתולדות הקהילה היהודית הגדולה ביותר בעבר במזרח הרחוק. נמשיך לביקור ברובע הצרפתי, באזור הבילויים שין טיאן די ונעלה לתצפית פנורמית מרהיבה על מטרופולין ענק זה ממגדל ג'ין מאו, השני בגובהו בסין. נגיע גם לגדות נהר החואנג פו ולנאנג'ינג לו, אחד מרחובות הקניות העמוסים בעולם, המשתרע מכיכר העם עד הטיילת ונחזור למלון. ארוחת צהריים כלולה. בערב – נצא לבילוי בו נהנה ממופע אקרובטי מרשים.

יום
8

שיאן

טיסה לשיאן, בירתה העתיקה של סין בתקופת שושלת טאנג ונקודת המוצא של "דרך המשי" המפורסמת. לאחר הנחיתה נערוך סיור במהלכו נבקר במסגד העתיק, אחד הגדולים בסין ובסמטאות הרובע המוסלמי ונסיים את היום במלון. ארוחת ערב כלולה.

יום
9

שיאן ואתר לוחמי ה"טרה קוטה"

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסיור וביקור באתר המדהים של לוחמי ה"טרה קוטה" – צבא של למעלה מ-6,000 חיילי חימר (טרה קוטה) בגודל טבעי, ערוכים לקרב על סוסיהם ועם כלי נשקם. נצפה בסרט מיוחד המתאר את התגליות במקום. בהמשך נבקר גם בפגודת אווז הבר הגדולה ובחומה העתיקה של העיר. ארוחת ערב כלולה. בערב – נצא לבילוי ערב במופע בסגנון שושלת טאנג.

יום
10

גוילין

ניסע לנמל התעופה ונטוס לגוילין. הסינים אומרים שזה המקום היפה בעולם (ה"עולם" הוא סין, כמובן). על כן טבעי כי שירים, סיפורים, ציורים וכתובות הנציחו את יופייה במשך דורות. נבקר במערת הנטיפים "חליל הסוף" ונמשיך למלון. ארוחת ערב כלולה. בערב – לאחר ארוחת הערב נצא לצפות בדייג הנערך בעזרת עופות המים, הקורמורנים.

יום
11

נהר לי, יאנגשו וסיור כפרים

נצא לשייט בנהר הלי באזור יאנגשו, המזמן מראה צוקים תלולים, סירות דייגים ואיכרים עמלים ולא נחמיץ ביקור בשוק הפופולרי של יאנגשו. בהמשך נערוך סיור במיני-וואנים בכפרים המקומיים, במהלכו נוכל להתרשם מתרבות חיי המקומיים, נראה את סגנון בתיהם כולל הריהוט העתיק והמטבחים וכיצד מעבדים הכפריים את אדמתם. ארוחת ערב כלולה. בערב – נהנה מהמופע האורקולי המרהיב IMPRESSION, בתיאטרון הטבעי על רקע ההרים והנהר.

יום
12

לונג שאנג וטרסות האורז

יום טיול נפלא מצפה לנו עת ניסע לטרסות אורז שנבנו ע"י שבטי הילידים – ז'ואנג ויאהו. נתרשם מאחד ממראות הנוף היפים ביותר בגוילין ואולי אף בסין כולה. בתום הביקור נחזור לגוילין, נבקר במפעל פנינים ונחזור למלון. ארוחת ערב כלולה.

יום
13

מקאו

ניסע ברכבת ה"קליע" ("בולט טריין") מגוילין לשנז'ן. נחצה בשייט את המפרץ למקאו, חצי אי לחופה הדרומי של סין, שהפכה ל"לאס וגאס" של המזרח הרחוק ונגיע למלון. בערב – סיור היכרות רגלי בלוויית מלווה הקבוצה.

יום
14

מקאו, הונג קונג

סיור בוקר במקאו שיכלול את גבעת "פניה" וממנה תצפית על האזור. נגיע לשרידי מקדש סט. פול, למקדש א-מה ונבקר בכיכר ליאל סנאדו, מרכזה של מקאו במשך מאות שנים המשמשת עד היום כמרכז לאירועים ציבוריים שונים. בתום הסיור נשוט ברחפת להונג קונג ונצא לסיור מודרך. נתחיל ב"פסגת ויקטוריה" ותצפית פנורמית מרהיבה על גורדי השחקים והנמל. נמשיך למפרץ ריפולס ולכפר הדייגים אברדין, שם נשוט בספינה מיוחדת, ספינת סמפן במקלט הטייפון ונתרשם מצורת חיים יוצאת דופן. לאחר שנבקר גם בסטנלי מרקט נגיע למלון. בערב – נטייל ב"נתן רואד" ו"בשוק הגנבים".

יום
15

הונג קונג – תל אביב

בוקר אחרון בהונג קונג לשוטט ול"חרוש" את רחובה הראשי של קאולון - "נתן רואד", על שלל חנויות האופטיקה, האלקטרוניקה, ספורט, גאדג'טים ועוד. אחה"צ - ניסע לנמל התעופה לטיסה חזרה ארצה, לנמל התעופה ע"ש בן גוריון

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים