פרטי הטיול
ערים מהאגדות

ערים מהאגדות

גרמניה, צ'כיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • שער ברנדנבורג

  • הרובע היהודי בפראג

  • כיכר השעון האסטרונומי

  • גשר קארל

  • דרזדן

5
ימים
יום
1

תל אביב – ברלין

עם הנחיתה בברלין, בירת גרמניה המאוחדת ומרכז התרבות של אירופה, נפגש עם מלווה הקבוצה ונצא לערוך סיור עם העיר התרבותית והמלכותית של אירופה. נראה את בניין הרייכסטאג ההיסטורי - בית הפרלמנט הגרמני, נמשיך לכיכר פריז ושער ברנדנבורג המפורסם. בתום הביקור נדרים לכיוון אזור פראג. עם ההגעה העברה לבית המלון.

יום
2

פראג

פראג - עיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ'כיה. נבקר בגבעת חראדצ'אני לתצפית על העיר, נראה את "סמטת הזהב" ונמשיך אל עבר גשר קארל המפורסם, משם אל הרובע היהודי, נשוטט בין הסמטאות הרובע העתיק, את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בבתי הכנסת בזמנם החופשי. משם נמשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לשייט לילי על נהר הוולטבה עם ארוחת ערב.

יום
3

צ'סקי קרומלוב (יום בחירה)

נצא לביקור באחת הערים העתיקות והיפות של צ'כיה, הלא היא צ'סקי קרומלוב. הרחובות, רחובות אבן, הבתים בעלי גגות אדומים אופיינים למרכז אירופה, והעיר הקטנה יושבת על עיקולו של נהר הולטבה., האזור כולו משובץ בטירות של משפחות אצולה, האויר אויר צלול ובהיר ומקום כולו פנינה אחת יפיפיה. בערב, נוכל לצפות (בתשלום) במופע "תיאטרון שחור".

יום
4

קוטנה הורה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור קסום ומיוחד לעיר ימי ביניים מופלאה, קוטנה הורה, אחת הערים העשירות שהיו בתקופת ימי הביניים בשל מכרות כסף שהתגלו בה במאה ה- 13 ומהן הפיקו טונות של כסף טהור בכל שנה. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בקתדרלה הגדולה ויפה, ובמוזיאון לכריית הכסף.

יום
5

פראג - דרזדן - תל אביב

נסיעה לדרזדן, בירת חבל סאכסוניה, היושבת על נהר האלבה. עיר ברוקית טיפוסית, מהיפה בערי מזרח אירופה, שנהרסה כליל במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש תוך שימור השרידים והצביון הברוקי. בתום הביקור נמשיך לכיוון ברלין, ואם נותר זמן, נערוך השלמת ביקורים, ומשם לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים