פרטי הטיול
פראג - הבירה המוזהבת

פראג - הבירה המוזהבת

צ'כיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גשר קרל

  • השעון האסטרונומי

  • בית הקברות היהודי

  • צ'סקי קרמלוב

  • קרלובי וארי

5
ימים
יום
1

תל אביב – פראג

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לפראג. עם ההגעה נערוך סיור בעיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ'כיה. נבקר בגבעת חראדצ'אני לתצפית על העיר, נראה את "סמטת הזהב" ונגיע אל גשר קארל המפורסם. נמשיך אל הרובע היהודי וסמטאות הרובע היהודי. נראה את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בבתי הכנסת בזמנם החופשי. נמשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לשייט לילי על נהר הוולטבה עם ארוחת ערב.

יום
2

פראג – קארלובי וארי (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור בעיירת המרפא, קארלובי וארי. דרך נוף של גבעות, יערות ונהרות נגיע לעיירה הציורית קארלובי וארי. העיירה בנויה על 12 מעיינות תרמיים וחבוקה בין הרים. בערב, נוכל לצפות (בתשלום) במופע "תיאטרון שחור".

יום
3

פראג - צ'סקי קרומלוב

נצא לביקור באחת הערים העתיקות והיפות של צ'כיה, הלא היא צ'סקי קרומלוב. הרחובות, רחובות אבן, הבתים בעלי גגות אדומים אופיינים למרכז אירופה, והעיר הקטנה יושבת על עיקולו של נהר הולטבה., האזור כולו משובץ בטירות של משפחות אצולה, האויר אויר צלול ובהיר ומקום כולו פנינה אחת יפיפיה.

יום
4

פראג - דרזדן (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור בעיר דרזדן בגרמניה, בירת חבל סאכסוניה, היושבת על נהר האלבה. עיר ברוקית טיפוסית, מהיפה בערי מזרח אירופה, שנהרסה כליל במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש תוך שימור השרידים והצביון הברוקי. בתום הביקור נחזור לכיוון העיר פראג.

יום
5

פראג – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים