פרטי הטיול
רומניה עם מלכים נסיכות וערפדים

רומניה עם מלכים נסיכות וערפדים

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ערב פולקלור

  • כנסיית המנזר קורטאה דה ארג'ש

  • הכנסייה השחורה

  • בית הכנסת של הבעל שם טוב

  • קניון ביאקז'

  • ארמון פלש

8
ימים
יום
1

תל אביב, בוקרשט

נטוס לבוקרשט בירת רומניה לאחר הנחיתה. ניסע לבית המלון.

יום
2

בוקרשט, סיביו

את היכרותנו עם העיר נתחיל בסיור פנורמי קצר. נראה את בית הכנסת "טמפלו קורל", את האנדרטה החדשה המנציחה את שואת יהדות רומניה, נצפה באקדמיה הצבאית, בגבעת הפטריארכיה ובכיכר המהפכה. נצא מבוקרשט ונחצה את רכס הקרפטים הדרומיים. נבקר במנזר קורטאה דה ארג'ש - מקום קבורתם של מלכי רומניה. נמשיך לביקור במנזר קוזיה, ממנו נוכל לצפות על עמק האולט. בתום הביקור נגיע לסיביו. בערב ארוחת ערב כפרית טיפוסית בכפר סיביאל.

יום
3

סיביו, סיגישוארה, טרגו מורש

סיביו היא בירת התרבות של רומניה. נסייר בעיר העתיקה, בכיכר העיר המשופצת ובגשר השקרנים. בהמשך, אם יתאפשר, נטייל במדרחוב או נהנה באחד מבתי הקפה. נמשיך בנסיעתנו לסיגישוארה עיר מבוצרת מימי הביניים, בה התגורר זמן מה אביו של דרקולה האגדי. נסייר בסמטאות המצודה ונראה את מגדליה ושעריה. בערב נגיע לטרגו מורש, עיר בעלת צביון הונגרי, המכונה גם "מלכת הגולש".

יום
4

טרגו מורש, קניון ביקאז', האגם האדום, פיאטרה ניאמץ

נסייר בטרגו מורש שעל גדות נהר המורש. נבקר בבית הכנסת ובאנדרטה לזכר יהודי העיר שנספו בשואה. נראה את בית העירייה וארמון התרבות בסגנון הבארוק. נמשיך לקניון ביקאז' ונחצה אותו מעל הסכר המפורסם. מכאן נמשיך ונעצור על גדות "האגם האדום", שנוצר ברעידת אדמה. בתום הביקור נמשיך לפיאטרה ניאמץ.

יום
5

פיאטרה ניאמץ, יאסי

נבקר בעיר בעלת העבר היהודי העשיר פיאטרה ניאמץ. אם יתאפשר, נבקר בבית הכנסת העתיק ביותר ברומניה, בו התפלל ה"בעל שם טוב" הנודע. נטייל בגן העירוני ונראה את פסלו של שליט מולדובה, סטפן הדגול. ניסע ליאסי, בירת חבל מולדובה ונבקר בבית הכנסת ובבית העלמין היהודי, בו נערוך טקס לזכר 12000 היהודים שנספו בפוגרום ביוני 1941 . נראה את התיאטרון הלאומי, כנסיית "טריי ירארכיי" וגן קופאו. נבקר בארמון התרבות )אם יתאפשר(. בתום הסיור נשוב לפיאטרה ניאמץ.

יום
6

הרי הקרפטים, ברשוב, פויאנה ברשוב

ניסע להרי הקרפטים ונבקר בברשוב, עיר הפסטיבלים. נפקוד את בית הכנסת העתיק, נראה את "הכנסייה השחורה" שנשרפה במהלך מלחמות, את בניין העירייה ורחוב החבל - הרחוב הצר ביותר באירופה. נטייל במדרחוב ונמשיך לסיור בעיירת הנופש והסקי פויאנה ברשוב. לינה בהרי הקרפטים. המעוניינים יוכלו לצאת לבילוי ערב בברשוב )בתשלום(.

יום
7

טירת בראן, סינאיה, ארמון פלש

ניסע לסינאיה ונבקר בארמון פלש המפואר, שבנה המלך קרול הראשון. נמשיך לטירת בראן - ארמונו של הנסיך האגדי דרקולה - הגבוהה והמרשימה, שמגדליה העגולים והמחודדים נראים מרחוק. נבקר בטירה ונפליג בסיפורי אגדות דרקולה. המעוניינים יוכלו לצאת לטיול למעבר ההרים דמבוב'צ'וארה, כולל נסיעה בעגלות האיכרים ואירוח לארוחת צהריים באחד מבתי הכפריים במואצ'ו )בתשלום(. נשוב לבית המלון. בערב נצא לערב פולקלור כולל ארוחת ערב במסעדה מקומית.

בוקרשט, תל אביב
יום
8

בוקרשט, תל אביב

ניסע לבוקרשט. נסייר בעיר העתיקה, בהתאם לשעת הטיסה, נבלה זמן חופשי בקניות ובהשלמת הביקורים. המעוניינים יוכלו לצאת לבילוי בתרמי בוקרשטי )בתשלום(– מתחם מרחצאות המבוסס כולו על מקורות מים תרמיים, אחד ממרכזי הספא החדישים באירופה, גן עדן אקזוטי המתפרס על 30000 מ"ר של רוגע, ספא ובידור. נארוז את החוויות והמתנות וניסע לנמל התעופה ממנו נשוב הביתה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים