פרטי הטיול
בייג'ינג ושנגחאי

בייג'ינג ושנגחאי

סין

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • העיר האסורה

  • כיכר טייננמאן

  • רחוב "נאנג'ינג רוד " בשנגחאי

  • מפעל פנינים

  • שוק המשי בבייג'ינג

9
ימים
יום
1

תל אביב- בייג'ינג

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא בטיסת לילה של אלעל ישירות לבייג'ינג. לאחר הנחיתה והתארגנות נסע לכיוון העיר לסיור ברחוב וואנג פו ג'ינג רחוב החנויות הגדול של בייג'ינג משם נמשיך לשוק האוכל שנקרא גם שוק החיות . לאחר מכן נמשיך למלוננו לקבלת חדרים. לינה בבייג'ינג .

יום
2

תל אביב- בייג'ינג

לאחר הנחיתה והתארגנות נסע לכיוון העיר לסיור רחוב החנויות הגדול של בייג'ינג. משם נמשיךלשוק האוכל שנקרא גם שוק החיות. לאחר מכן נשמיך למלוננו לקבלת חדרים. לינה בבייג'ינג

יום
3

בייג'ינג

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נצא לביקור בארמון הקיץ אשר שימש את אחרוני קיסרי סין משושלת צ'ינג אשר הוכרז באונסקו כאתר מורשת עולמי בשנת 1998. במקום כ 3000 מבנים שונים, פגודות ביתנים ופסלים, בנוסף במקום יש אגם גדול ומרשים.לאחר מכן נמשיך את יומנו לביקור במפעל הפנינים שם ניתן לצפות בתהליך הפקת הפנינים משלב גידול הצדפות בבריכות מיוחדות ועד למוצר הסופי . משם נמשיך סיור בכפר האולימפי של בייג'ינג ונראה מבחוץ את אצטדיון "קן הציפור" והבריכה האולימפית. נסיים את יומנו באחד משווקי העיר לינה בבייג'ינג.

יום
4

בייג'ינג החומה הגדולה

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נצא לאחד מהאטרקציות הידועות בעולם החומה הסינית הגדולה, בדרכנו לשם נבקר בבית מרקחת סיני מסורתי המבוסס על צמחים ושיקויים שם נלמד על שיטות הריפוי הסיניות. לאחר מכן נמשיך אל החומה הסינית הניצבת לאורך כ 6000 ק''מ כחיץ בין הממלכה הסינית הקדומה ולבין אויביה המונגולים מצפון החומה היא אחת משבעת פלאי תבל. נחזור לבייג'ינג ונבקר באחד השווקים. בשעות הערב ניתן בתוספת תשלום לצאת למופע אקרובטיקה מרהיב. לינה בייג'ינג.

יום
5

בייג'ינג מקדש השמיים

לאחר ארוחת הבוקר נעשה את דרכינו לביקור במקדש השמיים- מקדש השמים הוא המבנה הדאואיסטי הגדול ביותר בסין, המבנה שימש כמקום פולחן וקשר של הקיסרים עם האלים והשמיים, המקדש בנוי על עקרונות הפנג שווי, עם משמעויות סמליות רבות וסמלים קיסריים. המקדש הוקם ב-1420 במקביל לבניית העיר האסורה, על ידי יונגלה, הקיסר החשוב משושלת מינג, בבוקר משמש המקום את ותיקי העיר לתרגול טאי צ'י הפארק נמצא ברשימת אתרי המורשת של אונסק"ו . אחה''צ נבקר בחנות משקפיים המציע מחירים מפתיעים ונסיים בביקור באחד משווקי העיר לינה בבייג'ינג. אפשרות בערב לצאת בתוספת תשלום למופע המרהיב מסכת הזהב.

יום
6

בייג'ינג- העיר האסורה- כיכר טייננמן- שנגחאי

ארוחת בוקר ולאחריה נצא לביקור בכיכן טייננמאן הכיכר הכי מפורסמת בבייג'ינג שם נראה את כל המקומיים והתיירים מתקבצים כאחד, נראה את בית הפרלמנט ובית העירייה . נמשיך ונכנס לעיר האסורה הממוקמת בליבה של העיר בייג'ינג , העיר נבנתה בימי השושלות הסיניות מינג וצ'ינג, ושימשה כבית המלוכה, שמה ניתן לה מכיוון שהייתה אסורה לכניסה לעם הפשוט ולכל מתחם בתוכה היה צורך באישור מיוחד. העיר נבנתה עד 1420 וכוללת באגפיה 2 גנים יפים ושפע מבנים מיוחדים ואופייניים לתרבות הסינית . לאחר מכן יינתן זמן הפסקה לארוחת צהרים באחד מאתרי הקניות שלאחריה נסע לתחנת הרכבת לנסיעה ברכבת מהירה מבייג'ינג אל לשנגחאי. לאחר ההגעה העברה למלוננו לינה בשנגחאי.

יום
7

שנגחאי

לאחר ארוחת בוקר נתחיל את סיורנו בעיר, נבקר ברובע העתיק של העיר שם נערוך סיור ונתרשם מהמבנים השונים במהלך הסיור נגיע לגני יו-יו אן, נבקר בגנים המרשימים הכוללים סלעי ענק ובריכות דגים נצא חזרה אל העיר העתיקה ונשוטט בסמטאותיה וברובע הסיני העתיק .לאחר מכן נבקר במפעל המתמחה בייצור משי, נלמד על אופן הפקת המשי הייחודי לסינים ונתרשם מהמוצרים השונים. נסיים את יומנו ברחוב "נאנג'ינג רוד " רחוב הקניות הענק והמודרני של שנגחאי. לינה בשנגחאי. למעוניינים ניתן לצאת בתוספת תשלום לשייט על נהר החנגפו לתצפית לילה מרשימה על העיר.

יום
8

שנגחאי

לאחר ארוחת בוקר נסע לביקור במוזיאון שנגחאי, משם נמשיך לאזור שהיה הרובע היהודי של העיר נסייר באזור נלמד על היהודים שחיו באזור במהלך הסיור נבקר בבית הכנסת אוהל משה לאחר מכן נגיע לאזור הרובע הצרפתי בו שלל חנויות ובתי קפה French concession יינתן זמן חופשי לקניות ובילוי . משעות הצהריים זמן חופשי לקניות לינה בשנגחאי. למעוניינים ניתן לצאת בתוספת תשלום לביקור בעיירת המים העתיקה ז'אנגז'או .

יום
9

שנגחאי- ביג'ינג- תל אביב

ארוחת בוקר במלון משם ניסע לתחנת הרכבת המהירה חזרה אל מרכז העיר בייג'ינג לקניות אחרונות. לאחר מכן העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים