פרטי הטיול
צפון אנגליה וסקוטלנד

צפון אנגליה וסקוטלנד

בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גלזגו, יום טיול בפארק הלאומי אזור האגמים בצפון אנגליה

  • גרטנה גרין

  • לוך לומונד

  • לוך נס

  • גלנקו

  • סיור באי סקיי היפהפה

  • טירת איילין דונן

  • אינברנס

  • ביקור בטירת בלייר

  • מזקקת וויסקי מקומית

8
ימים
יום
1

תל אביב – אדינבורו - גלזגו

פגישה בנמל התעופה בן-גוריון נטוס לאדינבורו, עצירת ביניים באיסטנבול. לאחר הנחיתה בשדה התעופה של אדינבורו, נצא בנסיעה לכיוון גלזגו שבמהלך השנים האחרונות עברה שינויים קיצוניים וכיום היא נחשבת לאחד היעדים הנחשקים ביותר לאנשי עסקים ובילוי לילי. נגיע למלון, התארגנות' מנוחה וארוחת ערב במלון. לאחר ארוחת הערב נצא לסיור לילי בעיר, למלון נגיע חזרה לקראת חצות. כולל: סיור לילי בגלזגו

יום
2

גלזגו – חבל האגמים – גלזגו

היום נצא דרומה ונגיע לעיירת הגבול גרטנה גרין, נבקר בבית הנפח המקומי ונשתתף בטקס חתונה סקוטית.. נחצה את הגבול ונגיע לחבל האגמים של צפון אנגליה בו נבקר בעיירות קסומות המשובצות בין האגמים. אזור יפהפה שנתן השארתו לאומנים, סופרים ומשוררים שהידוע בהם הוא וודסוורת'. נטייל ביינות לעיירות: גרסמיר, ווינדרמיר, באונס ועוד... עם ערב נשוב למלוננו שבגלזגו, ארוחת ערב במלון וערב חופשי.

יום
3

גלזגו – לוך לומונד – גלנקו - פורט ווילאם – פורט אוגוסטוס – לוך נס

הבוקר נצא צפונה וניסע בנוף יפהפייה, נגיע ללוך לומונד הגדול שבאגמי סקוטלנד, נעצור לתצפית על האגם ונמשיך בנסיעה לגלנקו הידוע בכינוי " עמק הדמעות" בו ארע הטבח האכזרי של בני שבט המקדונלד במאה ה- 17. נמשיך לפורט וויליאם השוכנת למרגלות ההר הגבוה ביותר בבריטניה "בן נוויס". נמשיך צפונה לעיירה היפהפייה פורט אוגוסטוס שם נוכל לראות את אחד הקטעים של התעלה הקלדנית, שנחפרה במחצית הראשונה של המאה ה-19 לשם שייט ומעבר בין הים הצפוני והים האירי. כיום משמשת התעלה מעבר לספינות קטנות מאירלנד לסקוטלנד ולספנות נופש. מיד אח"כ יחשף בפנינו במלוא הדרו לוך נס המפורסם. נמשיך מערבה לביקור בטירת איילין דונן, טירה ששופצה ושוחזרה ובה תצוגה של בובות שעווה המספרות את סיפור החיים בטירה לפני מאות שנים. לינה באזור, ארוחת ערב במלון.

יום
4

האי סקיי – אינברנס

הבוקר נגיע לאי סקיי, תינתן לנו ההזדמנות להתוודע אל החיים הכפריים באיי סקוטלנד, השקט העמוק יחד עם הנופים הבראשיתיים המקיפים אותו, חופי ים סוערים, מפרצים מסולעים, שרשראות של גבעות והרים. נטייל באי בין האתרים ההיסטוריים וכפרי הדייגים השלווים, נשוטט ברגל ונהנה מהשקט והשלווה של האי היפה. נמשיך צפונה לעיירת הדייגים גיירלוך ונבקר בגני אינבריו הסמוכים לעיירה. אלו גנים בוטניים עשירים בצמחיה מכל רחבי העולם, המסוגלים לשרוד בקו רוחב צפוני שכזה בזכות זרם הגולף המחמם את קו החוף המערבי. הטיול בשבילי הגן הפורחים ישלב תצפיות נהדרות על חוף הים. עם ערב נגיע לאינברנס, בירת ההילנדס, המקום בו נשפך הלוך נס לים הצפוני.

יום
5

אינברנס – פיטלוכרי – אזור אדינבורו

את היום נתחיל בנסיעה דרומה. זהו אזור ייצור הוויסקי של סקוטלנד. נחלוף על פני העיר פרת' ובמידה ומזג האוויר יאפשר נערוך הליכה רגלית נהדרת לכיוון הסכר בעיירה פיטלוכרי. נבקר בטירת בלייר המרשימה ונהנה מיצירות האומנות הרבות, הרהיטים העתיקים וחדרי הטירה המפוארים. נערוך סטייה לנקודת תצפית מרהיבה הנקראת "תצפית המלכה". נחצה בגשר המכוניות את הנהר ונצפה על גשר הרכבות המדהים מעל מפרץ FORTH. נגיע לאזור אדינבורו ולמלון.

יום
6

אדינבורו

את היום כולו נקדיש לביקור בבירה הסקוטית אדינבורו. עיר השוכנת על המפרץ של נהר FORTH על 7 גבעות מהן נשקף נוף מרהיב של העיר העתיקה והחדשה וסביבותיה. העיר מוצפת בגלריות, פארקים, מסעדות ופאבים ובמרכזה טירה עתיקה. אופי הארכיטקטורה בעיר משולב בין הסגנון הויקטוריאני והגרגוריאני . נבקר בעיר העתיקה, ונשמע סיפורים מרתקים, נעלה ב "מייל המלכותי" בו שלל מוזיאונים עד למצודת העיר שם נערוך סיור. נראה את אבן ההכתרה של מלכי בריטניה ואת יהלומי הכתר הסקוטי. נמשיך לעיר החדשה לסיור ברחוב הנסיכה – " PRINCESS STREET" המפורסם ובכיכרות העיר. נתרשם מאורח חייהם של המקומיים ונראה את השילוב בין הישן לחדש אשר שילובו הפך את אדינבורו לאחת הערים היפות ביותר באירופה. למעוניינים נציע (בתשלום) לצאת לערב פולקלור, כולל ארוחת ערב באדינבורו. לא כולל: ערב פולקלור

יום
7

פלקריק - אדינבורו

הבוקר נצא לביקור בפלקריק, מעלית סירות מסתובבת, המחברת את תעלת פורט וקלייר עם תעלת יוניון. כאן ניתן לראות כיצד בחשיבה יצירתית ומקורית התגברו על מכשול טבעי. נעלה לשייט על מנות למצות את החוויה. נחזור לאדינבורו ונמשיך את ביקורנו בעיר, נערוך סיור במבשלת הוויסקי Glenkinchie. אחה"צ יהיו חופשיים בעיר. מלווה הקבוצה ישמח להמליץ על מקומות ביקור ובילוי. כולל: שייט במעלית סירות מסתובבת. ביקור במבשלת וויסקי

יום
8

אדינבורו – תל אביב

ארוחת בוקר במלון ואנו בדרכנו לאדינבורו, למרכז העיר, יהיה זמן להשלמת ביקורים ואולי גם קצת קניות. בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה של אדינבורו, בטיסה לתל אביב עם נחיתת ביניים באיסטנבול.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים