פרטי הטיול
קרנבלים באיטליה

קרנבלים באיטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר סן מרקו

  • המרפסת של יוליה

  • פררה

  • קרנבל באגולינו

5
ימים
יום
1

תל אביב - ורונה

מנמל התעופה בן גוריון, נצא בטיסה לצפון איטליה. עם ההגעה ניסע לורונה עירם של רומיאו ויוליה, זוג האוהבים הרומנטי-טראגי. נראה את הארנה, כיכר השוק הרומי, קברי משפחת האצולה סקליג'רי ונצפה אל המרפסת המפורסמת בחצר ביתה של יוליה. בשעות אחה"צ נצטרף לחוגגים בקרנבל של ורונה, בעל המסורת הארוכה אשר שורשיו נעוצים עוד במאה ה-16. המצעד מתפרש על פני שישה ק"מ, מתאפיין באוכל מסורתי והרבה צבע. כולם מוזמנים להתחפש ולהלך לצד תושבי העיר המחופשים בשלל בגדים ומסיכות ססגוניים המככבים במצעד שלהם.

יום
2

פררה

את היום נקדיש לפררה, עיר עתיקה מוקפת חומה, בה עד לפני מלחמת העולם השנייה שגשגה קהילה יהודית עשירה ששרידיה קיימים עד היום. נסייר בעיר, נראה את המצודה המרשימה ונלמד על הקהילה היהודית שתוארה בסרט עטור הפרסים "הגן של פינצי קונטיני" ואשר רבים מבניה נכחדו בשואה. נהנה מאירועי קרנבל הרנסנס, אחד הקרנבלים היפים של איטליה המתרחש להנאת התושבים והאורחים ברחובות העתיקות של העיר פררה. בין חומות העיר העתיקה נראה תחפושות וריקודים, מסיכות, פעלולונים וקרבות. נטייל בין החוגגים ונהנה מזמן פנוי בעיר.

יום
3

קרנבל באגולינו

היום נצא לעיירה באגולינו –עיירה עתיקה הממוקמת בעמק למרגלות הרים ובקרבת אגם קטן וציורי. בעיירה מתקיים קרנבל מהעתיקים במדינה אשר שורשיו נעוצים עוד במאה ה-16. זהו קרנבל ססגוני במיוחד עם מסורת ארוכה. החגיגה הגדולה עליזה וסוחפת, עמוסה בצבעים תחפושות, רקדנים ומסכות, מופעי רחוב וריקודים ייחודיים.

יום
4

ונציה

ונציה נחשבת לאחת הערים הרומנטיות בעולם. את העיר חוצה התעלה הגדולה לאורכה שוכנים ארמונות מפוארים בהם גרו בעבר משפחות אצולה. סה"כ בונציה כ-400 גשרים, המפורסם שביניהם הוא גשר הריאלטו, המוכר ממחזהו של שייקספיר "הסוחר מונציה". נבקר בגטו היהודי, בו התקיימה קהילה יהודית עוד בתקופת ימי הביניים. נטייל בסמטאות ונחצה גשרים, נסייר בכיכר סן מרקו נראה את בזיליקת סן מרקו, ארמון הדודג'ים ומגדל הפעמונים ונטעם מאווירתה המיוחדת של העיר. תוך שאנו מטיילים בעיר, נזכה לטעום מאוירת הקרנבל – מופעי רחוב, נשפים, מופעי אש ופנטומימה ובעיקר – מסכות ותלבושות ייחודיות.

יום
5

ונציה - תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה של ונציה לטיסה חזרה לתל-אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים