פרטי הטיול
עולם ומלואו במדינה אחת

עולם ומלואו במדינה אחת

דרום אפריקה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ספארי בשמורה הפרטית

  • נתיב הגנים

  • אודסהורן

  • קייפטאון

  • נייזנה - שיט בלגונה

  • דרך היין – ביקור ביקב וטעימות יין

9
ימים
יום
1

תל-אביב, יוהנסבורג, פורט אליזבט

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא ליוהנסבורג, דרום אפריקה. החלפת מטוס והמשך טיסה לפורט אליזבט השוכנת בפתחו של נתיב הגנים. ארוחת ערב.

יום
2

ספארי בשמורה פרטית

את היום נקדיש לספארי ברכבים פתוחים בשמורה הפרטית ונתור אחר 5 הגדולים – אריות, פילים, קרנפים, באפלו ונמרים כמו גם טורפים כמו צ'יטות, תנים, זברות, ג'ירפות ואימפלות. כל החיות חופשיות במרחב המחיה הטבעי בשמורה. הספארי יתבצע ברכבי שטח פתוחים ובליווי פקחים. בסיומו של יום נפלא נשוב למלוננו בפורט אליזבט. ארוחת צהריים וערב בשמורה.

יום
3

שמורת ציציקמה, פארק הציפורים

הבוקר נצא לעבר "נתיב הגנים". נבקר בשמורת הציציקמה, השוכנת לחופי האוקינוס ההודי שעל שפך נהר הסערות. נחצה את הנהר בגשר התלוי המפורסם המתוח בתוך צמחיה עבותה העוטפת את הנהר. נראה את "העץ הגדול" )אם יתאפשר( ואת גשר בלאוקראנס, אחת ממקפצות הבאנג'י הגבוהות בעולם. נמשיך בנסיעה מערבה לאורך מפרץ פלטנברג לביקור בפארק ציפורי עדן, בו נראה בהליכה על גשרים מוגבהים, ציפורים מרהיבות מעשרות סוגים עפות סביבנו ביער. לאחר הביקור נמשיך לאזור נייזנה ללינה.

יום
4

נתיב הגנים, אודסהורן

נבקר בלב נתיב הגנים, באזור הנחשב ליפה ביותר – אזור נייזנה. נצא לשיט בלגונה של נייזנה, נצפה על "ראשי נייזנה" המפורסמים. ניסע לאורך חופי האוקינוס ההודי ודרך הרי האוטניקואה לאודסהורן שזכתה לתואר "ירושלים של דרום אפריקה" בזכות הקהילה היהודית שהייתה בה. נבקר במערת הנטיפים המפורסמת קנגו. נצפה בעשרות נטיפים וזקיפים מרהיבים המעטרים אותה. ארוחת ערב.

יום
5

אודסהורן, קייפטאון

נבקר באחת מחוות היענים בהן התפרסם האזור ונלמד על אורחות חייו של עוף מיוחד זה )שאינו עף...(. נמשיך מערבה בכביש 62 , נתיב של נופים מרהיבים, צוקים גבוהים, פלגים צלולים ושפע של עצים וצמחים. נחלוף על פני יישובים ויקבים כגון ברידייל, אשטון, רוברטסון וורצ'סטר דרך הרי הדראקנסברג לקייפטאון, השוכנת בפינה הדרום מערבית של דרום אפריקה. נעפיל לפסגת "גבעת האיתות" לתצפית פנורמית ראשונה על העיר.

יום
6

קייפטאון, הר השולחן

היום נסייר בעיר הנחשבת ליפה בעולם. נעלה ברכבל לפסגת הר השולחן הניצב מעל העיר ומשקיף על המפרץ היפהפה, לתצפית מרהיבה על קייפטאון, המפרצים ופסגות ההרים הציוריים המקיפים אותה )מותנה במזג האוויר(. סיור בעיר במהלכו נראה את בית הנשיא בניין הפרלמנט ואת טירת התקווה הטובה. נמשיך לביקור מרגש במוזאון היהודי ונסיים בביקור ברובע המלאי הצבעוני והשוקק. בערב נצא לרציף הנמל ע"ש ויקטוריה ואלפרד, המרינה של נמל קייפטאון, מרכז הבילויים בו מסעדות, מרכז קניות ותיירות, הממוקם בנוף המרשים של העיר היפיפייה.

יום
7

קייפטאון, כף התקוה הטובה

ניסע דרך שכונות היוקרה של קייפטאון אל כף התקוה הטובה. נשוט לאי כלבי הים לצפות מקרוב ביונקים המרשימים, הנחים על סלעי האי. נחצה את חצי האי, אל שמורת כף התקוה הטובה, דרך פסגת צ'פמן, אחת הדרכים המרהיבות ביותר בדרום אפריקה. נסייר בשמורה ונעפיל בַר ֶּכ ֶּבל לנקודת הכף )Cape Point(. נצא מהשמורה וניסע לשמורת הפינגווינים בחוף בולדרס. נראה את הערים הקולוניאליות העתיקות, סימונסטאון ופישהוק ובחוף הרחצה המפורסם מויזנברג.

יום
8

קייפטאון, דרך היין, יוהנסבורג

נצא אל "ארץ היין" העשירה בכרמים, גנים ואחוזות היסטוריות בסגנון הולנדי. נעבור בעיירות הציוריות פרנשהוק וסטלנבוש ונעצור באחד היקבים לטעימות יין והסבר על הפקת היין. בתום הביקור ניסע לשדה התעופה, ממנו נטוס ליוהנסבורג. הסעה למלון.

יום
9

יוהנסבורג, כפר התרבות לסדי, תל אביב

נערוך סיור בגדולה בערי דרא"פ. נסיים את ביקורינו בדרום אפריקה בביקור בכפר לסדי – במהלכו נכיר את אורח החיים של הקבוצות האתניות החיות במדינה. נבקר בכפר ונלמד על אורח החיים של התושבים. נסיים בבומה – אמפיתיאטרון מקורה בו מציגים נציגי השבטים ריקודים מסורתיים ונסיים בארוחה אפריקאית טיפוסית. עמוסים בחוויות ורשמים, ניסע לנמל התעופה ביוהנסבורג לטיסה לתל אביב. נחיתה בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים