פרטי הטיול
ספרד המיטב

ספרד המיטב

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר קולומבוס במדריד

  • שוק סן מיגל במדריד

  • כיכר סיבלס במדריד

  • בקסטלפויט דה לה רוקה

  • בסאלו

  • מנזר מונסרט

7
ימים
יום
1

תל אביב – ולנסיה - מדריד

עם הנחיתה בוולנסיה נפגוש את מדריך הקבוצה ונצא לכיוון עיר הבירה של ספרד, הלא היא מדריד.

יום
2

מדריד

את היום נקדיש לסיור בעיר הבירה המדהימה בה נראה את השדרות המרהיבות, הארמונות והמבנים המיוחדים: תחנת הרכבת הגדולה אטוצ'ה, נתרשם מאופן בנייתה הספרדי- מורי, נמשיך לארמונו של מלך ספרד, כיכר קולומבוס, שוק סאן מיגל, כיכר סיבלס שם נראה את בית העירייה ופלאסה מיור - כיכר העם והמרהיבה ביופייה עם בתי קפה ומסעדות בה נערכו בעבר פיסקי הדין של האינקויזיציה. נעבור "לפוארטה דל סול" ונמשיך לכיוון אזור האיצטדיון של קבוצת הכדורגל "ריאל מדריד", סנטיאגו ברנבאו, (הסיור בתוך האצטדיון מותנה בתשלום ישיר בקופות, חוויה שאסור לפספס)

יום
3

טולדו - ירושלים של ספרד (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לטולדו המכונה ירושלים של ספרד, אחת מהערים המרשימות בעולם, ואבן דרך בתולדות העם היהודי בגלות ספרד. נערוך סיור מודרך מהחומה העתיקה לרובע היהודים "החודריה", ניכנס לביקור מרגש בבית הכנסת "אלטרנזיטו", בית הכנסת של רבי שמואל הלוי, המשמש היום כמוזיאון למורשת יהדות ספרד. נמשיך לתצפית מיוחדת מעבר לנהר הטאחו אל העיר היושבת על מצוק.

יום
4

מדריד - ברצלונה

יום ארוך לפנינו. נצא ממדריד לכיוון קוסטה ברווה דרך העיר סרגוסה בה נערוך סיור קצר. עם ההגעה לקוסטה ברווה העברה לבית המלון. בערב – אפשרות (בתשלום) לצאת למופע פלמנקו.

יום
5

מסע מהעבר של אבירים ומלכים דרך נופים קסומים. בסאלו, קסטלפויט דה לה רוקה ורופית (יום בחירה)

המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום: נתחיל את היום בקסטלפויט דה לה רוקה עיירה שנמצאת באזור לה גרוצ'ה (אזור שמוקף בהרי געש לא פעילים) ומתאפיינת בבזיליקה מיוחדת ומעניינת. נערוך סיור בעיירה ונצפה על האזור מעבר לצוק עוצר נשימה! משם נמשיך לעיירה ימי ביניימית יפהיפייה בסאלו, בה התקיימה קהילה יהודית גדולה וחשובה. העיירה השתמרה בצורה אותנטית ויפהפיה מהתקופות הקדומות. נחצה את הגשר העתיק שנשתמר מהתקופה הרומית, הגשר שהיווה את הכניסה היחידה לעיירה ונסתובב בסמטאות המיוחדות של המקום. נמשיך לרופית הבנויה על פני תהום מרשים ביופיו. נבקר בסמטאות העיר ונחצה את הנחל על גבי גשר תלוי ומיוחד. בערב- אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור ערב בברצלונה.

יום
6

מונסראט – ברצלונה

היום נבקר במנזר מונסראט, השוכן בלב תופעת טבע ייחודית של צוקי ענק משוננים ורבי עוצמה. נבקר במנזר ונראה את "המדונה שחורה" הפטרונית של חבל קטלוניה. בתום הסיור נשוב לברצלונה להשלמת ביקורים.

יום
7

ברצלונה – ולנסיה

נצא עם בוקר לכיוון העיר המודרנית ולנסיה, הנחשבת כעיר המדע של ספרד, בה הישן מול החדש מתערבבים והשילוב בינם נעשה בטוב טעם. אדריכלות וארכיטקטורה מודרנית למול סממנים קלאסיים של ערים ספרדיות עתיקות. נבקר ונתרשם מן העיר המיוחדת ובתום הביקור העברה לשדה התעופה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים