פרטי הטיול
ברזיל ארגנטינה כולל פטגוניה

ברזיל ארגנטינה כולל פטגוניה

ארגנטינה, ברזיל

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מופעי פולקלור: מופע טנגו, מופע גאוצ'וס ומופע ריקודים לטיניים

  • מקדש שלמה

  • שייט לאיים הטרופיים

  • פסל ישו בקורקבדו

  • מפלי איגוואסו

  • קרחון פריטו מורנו

  • שייט קרחונים

  • שייט על נהר טיגרה

  • חגיגה בפמפס כולל ארוחת צהריים בסגנון אסאדו

15
ימים
יום
1

תל אביב – סאו פאולו

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסה (דרך יעד ביניים) לסאו פאולו , שבברזיל. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה נצא לסיור מקיף בעיר הגדולה ביותר בברזיל ובדרום אמריקה.

יום
2

תל אביב – סאו פאולו

נתחיל בנסיעה בשדרות פאוליסטה, העורק הפיננסי החשוב ביותר של המדינה ובו גורדי שחקים ומוזיאונים לרוב. נמשיך לסיור ברובע ההיסטורי, נבקר בקתדרלה המרשימה, נראה את "פטאו קולג'יו", המקום בו נוסדה סאו פאולו כבית ספר של המסדר הישועי ונראה את השלט האלקטרוני שסופר את הכנסות המדינה ממיסים. נחצה את "גשר התה" המחבר את הרובע ההיסטורי אל רובע העסקים המודרני ונראה את בית התאטרון היפה בסגנון הארט-נובו, את מגדלי העסקים של אזור הבורסה (באם יתאפשר נעלה לקומת התצפית של אחד המגדלים). נסיים ב"מרקדו מודלו" השוק המקורי העירוני ונוכל לטעום לראשונה ממטעמי המטבח הברזילאי. בתום הסיור, העברה לבית המלון בסאו פאולו.

יום
3

סאו פאולו – מקדש שלמה – פאראצ'י

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא מסאו פאולו, לא לפני שנבקר ב"מקדש שלמה", שמו של מבנה גרנדיוזי שבנייתו הושלמה לא מכבר, ומשמש את 'הכנסייה האוניברסלית של ממלכת אלוהים'. המבנה תוכנן כהעתק של מקדש שלמה, עם אבני בנייה מארץ הקודש ויכול לארח עשרות אלפי מתפללים בו זמנית. נמשיך בנסיעה דרך אזורי הספר של המדינה החמישית בגודלה בעולם, נעפיל על רכס הרי החוף ונצפה אל האוקיינוס האטלנטי. נגיע לפראצ'י (Paraty), עיירה קולוניאלית יפהפייה שנבנתה בתור הזהב של השלטון הפורטוגלי ביבשת. נצא לסיור בין סמטאות האבן, בין בתים לבנים נמוכי קומה ולהם דלתות צבעוניות, נשמע את סיפור הבהלה לזהב שהביאה לכאן מהגרים ועבדים רבים ונותיר זמן פנוי לשיטוט בין חנויות הבוטיק והמזכרות של העיירה החיננית. בתום סיור, נמשיך לפוסאדה, בית הארחה בסגנון ברזילאי, בו נלון.

יום
4

פראצ'י – שייט לאיים הטרופיים – ריו דה ז'נירו

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת הפוסאדה, נצא בנסיעה לאורך הריוויירה של ריו דה ז'נירו (Rio de Janeiro). נחלוף על פני עיירות נופש המשמשות את עשירי ברזיל. נצא להפלגה במפרץ של איליה גרנדה (Ilha Grande) "האי הגדול" והירוק אשר משמש כיעד התיירות המוביל מחוץ לריו דה ז'נירו. נשוט בין איים טרופיים מכוסים צמחיה עבותה, נשיר ונרקוד מוזיקה ברזילאית על הסיפון ונעצור לרחצה בחופי הזהב ובלגונות בין האיים. נחזור אל הנמל ונמשיך בנסיעה לריו דה ז'נירו, אליה נגיע לעת ערב ובה נלון בלילות הקרובים.

יום
5

ריו דה ז'נירו: פסל ישו בקורקבדו יער הגשם טיז'וקה וסיור פבלות

נצא לסיור בעיר המרהיבה ששמה יצא למרחוק הודות לשמחת החיים של תושביה וחופיה הנחשקים. נתחיל בביקור באחד משבעת פלאי תבל: פסלו של ישו הגואל על פסגת הר הקורקובדו (Corcovado). נעלה באמצעות ג'יפים אל פסגת ההר המתנשא לגובה של 710 מ' מעל פני הים ונצפה בעיר היפה בעולם, ששכונותיה הנאות דחוסות בין רכסי הרים, ג'ונגלים מוריקים, לגונות ומפרצים. נוכל לראות (בהתאם למזג האוויר) את הר הסוכר, שכונות החופים קופקבנה, איפנמה ולבלון, את אצטדיון המרקנה, שכונות מרכז העיר והגשר הגדול שחוצה את מפרץ גוואנבארה. אל יער הגשם טיז'וקה (Floresta da Tijuca) בטבורה של העיר הענקית. נשלב מסלולי הליכה קלים בין הצמחיה הטרופית העבותה ונראה כיצד מתקיימים זה לצד זה מינים שונים ומגוונים של צמחים ובעלי חיים וכל זה בתוך סביבה עירונית צפופה. נמשיך ונבקר בפבלה (Favela), כינוי לשכונות העוני של ערי ברזיל. בשנים האחרונות, הודות לפעילות משולבת של כוחות המשטרה וסיוע סוציאלי מאסיבי לקראת האולימפיאדה שתתקיים בעיר בקיץ הקרוב, חלק משכונות אלה הפכו לבטוחות ונעימות למטייל. נשמע מקרוב את החיים בשכונות העוני שהצמיחו לעולם את מיטב הכדורגלנים, המוזיקאים והרקדנים.

יום
6

ריו דה ז'נירו: סיור חופים, המרכז העתיק והר הסוכר

יום מדהים נוסף בעיר המסקרנת בעולם. ניסע לביקור בשכונות החוף המפורסמות של ריו דה זנירו. נתחיל בקופקבנה (Copacabana), השכונה הוותיקה הראשונה על שפת האוקיינוס האטלנטי, נראה את המתרחצים והמשתזפים על שפת הים ונשמע על תרבות החופים הכל כך מפורסמת של ברזיל. נמשיך לשכונת איפנמה (Ipanema) היוקרתית ונבקר במוזיאון אבני החן של ה. שטרן. נמשיך אל שכונת לבלון (Leblon) התחומה בין האוקיינוס לבין הלגונה המרהיבה ונשלב מסלול הליכה קצר סביב הלגונה. נמשיך את הסיור בשכונות מרכז העיר: נבקר בשכונת האומנים סנטה תרזה, נעבור דרך מדרגות סלרון הצבעוניות, נבקר בקתדרלה המודרנית של העיר ונסיים בקפה ברזילאי משובח בבית קפה בסגנון פריזאי קונפיטריה קולומבו. את יומנו נסיים בתצפית מהר הסוכר, אליו נעלה באמצעות רכבל ונהנה מפנורמה משגעת של ריו דה ז'נירו לקראת שעת השקיעה.

יום
7

מפלי איגוואסו, סכר איטאיפו ומופע ריקודים לטיניים

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה לשדה התעופה ונטוס לפוז דו איגוואסו (Foz do Iguacu), עיר ברזילאית השוכנת במשולש הגבולות עם פרגוואי וארגנטינה. נתחיל בנסיעה צפונה לאורך נהר הפראנה (Parana) אחד מהנהרות הגדולים בעולם. נבקר בסכר איטאיפו (Itaipu), השני בגודלו בעולם והראשון מבחינת תפוקת החשמל שלו. זהו סכר ענק המשותף לברזיל ופרגוואי ומספק חשמל לעשרות מיליוני תושבים. נמשיך לביקור בשמורת הטבע של מפלי איגוואסו, אשר נבחרה כאחד משבעת פלאי הטבע של תבל. המפלים, הנמתחים לאורך 2.7 ק"מ, מתחלקים בין ארגנטינה לברזיל, כאשר הצד הברזילאי מציע בעיקר מבט פנורמי. נטייל לאורך השביל המסומן ונעצור במספר מרפסות תצפית על המפלים שנראה כי אינם נגמרים. נמשיך על שביל העץ המוביל אותנו למרגלות המפל הגדול והמרשים מכולם "לוע השטן". בתום הסיור, נשוב למלוננו למנוחה. בשעות הערב נצא למופע ריקודים לטיניים סוחף המציג את רפרטואר הריקודים העשיר והססגוני של מדינות אמריקה הלטינית.

יום
8

מפלי איגוואסו – הצד הארגנטינאי

לאחר ארוחת הבוקר, נחצה את הגבול לארגנטינה השכנה ונבקר בצד הארגנטינאי של שמורת הטבע. צד זה מציע פגישה מקרוב עם המפלים העצומים. נתחיל בנסיעה ברכבת החשמלית אל המפל הגדול ביותר בשמורה "גרון השטן". נלך לאורך שביל עץ מעל הנהר ונגיע אל המפל העצום שניטח מגובה של 80 מ' ומתיז רסיסים רבים לכל עבר. נשלב מסלולי הליכה נוספים בחלק העליון או התחתון של המפלים ככל שיותיר לנו הזמן. בתום הביקור בשמורה, ניסע לבית המלון.

יום
9

אל קלאפטה – קרחון פריטו מורנו

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, ניסע לשדה התעופה לטיסת פנים לאל-קלפטה (El Calafate) "פנינת פטגוניה". העיירה הקטנה יושבת על הגדה הדרומית של אגם ארגנטינו (Lago Argentino), שבמחוז סנטה קרוז, ומהווה בסיס לסיורים אל הקרחונים האדירים שבאזור. לאחר ההגעה, נצא לביקור בפארק הקרחונים הלאומי שם נצפה בקרחון המפורסם ביותר בעולם: פריטו מורנו (Perito Moreno). נלך בשבילי העץ בתוך שמורת הטבע היפה וחורשת העצים הנשירים, נתצפת על הקרחון עצום המימדים מזוויות רבות ונתרשם מגושי הקרח האדירים שמתנפצים ברעש גדול אל האגם השליו. בתום הסיור, נמשיך למלוננו באל-קלפטה.

יום
10

שייט קרחונים

את היום נקדיש לשייט בארץ הקרחונים. נשוט על אגם ארגנטינו המפורץ ונוכל להתרשם מההרים ומהקרחונים היפים שסביב האגם. במהלך השייט ניכנס לתוך הזרועות שיצרו הקרחונים הנסוגים, נתצפת מקרוב על הקרחונים הענקים ונתפעל מתצורות הנוף שיוצרים גושי הקרח שהתנתקו וצפים על האגם בחופשיות. בתום השייט נשוב לאל-קלפטה ונותיר זמן פנוי להסתובב בין חנויות העיירה הנעימה.

יום
11

אל קלאפטה – בואנוס איירס: כיכר מאי, שכונת לה בוקה ומופע טנגו

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא לשדה התעופה של אל-קלאפטה לטיסת פנים לבואנוס איירס (Buenos Aires), המכונה בחיבה גם "פריז של דרום אמריקה" הודות למבניה היפים. נתחיל בכיכר מאי המפורסמת ונשמע את סיפורן של "האימהות של כיכר מאי", נראה את ארמון הנשיאות "הבית הוורוד" ונבקר בקתדרלה היפה של העיר ממנה יצא האפיפיור הנוכחי פרנציסקוס. ניסע לאורך שדרות 9 ביולי – הרחוב הרחב ביותר בעולם ונראה את האובליסק הקבוע במרכז השדירה, את תאטרון קולון האלגנטי ונתצפת אל בית הכנסת הגדול ביותר בעיר. ניסע לאורך שדרות מאי ונראה את המבנים המהודרים שנבנו בשלהי המאה ה-19 בסגנון הפריזאי כמו בית הקונגרס. נמשיך וניסע לדרום העיר, נבקר בשכונת לה-בוקה (La Boca) הצבעונית ונסייר בין הסמטאות של חניות הבוטיק והגלריות היפות, נראה את אצטדיון הבונבוניירה של קבוצה בוקה ג'וניורס, הקבוצה הלוהטת ביותר בדרום אמריקה. נראה את הפסלים של גיבורי התרבות הארגנטינאים: אוויטה, זמר הטנגו קרלוס גרדל וכוכבי הכדורגל מסי ומרדונה. בשעות הערב, נצא לצפייה במופע טנגו, סגנון הריקוד הכל כך אופייני לבואנוס איירס אשר התפרסם ברחבי העולם וזכה לתהילה גדולה.

יום
12

בואנוס איירס: ריקולטה, פלרמו ושייט על נהר טיגרה

את היום נקדיש לשכונות צפון העיר. נתחיל בביקור בשכונת פלרמו בה גרים עשירי העיר ובה מצויות שגרירויות רבות. נבקר ב"כיכר שגרירות ישראל" בה עומדת אנדרטה לזכר קורבנות הפיגוע בשגרירות בשנת 1992, נוסיף לטייל ונראה את הגנים הנאים בהם התפרסמה השכונה, נראה את בית הפקולטה למשפטים המרשים ואת פסל הפרח הקינטי בסמוך לו. נמשיך בנסיעה ונצא את העיר לכיוון עיירת הנופש טיגרה (Tigre). העיירה ממוקמת על גדות נהר הטיגרה שהינו יובל של נהר הפרנה העצום שנשפך אל הריו דה לה פלטה. בהגיענו אל העיירה נעלה על ספינה לשייט בתעלות והיובלים הצרים, נצפה באיים של האזור המשמשים כאתר נופש פופולרי לתושבי העיר הגדולה, ובצמחיה המיוחדת לגדות הנהר. בתום השייט נחזור לבואנוס איירס אל שכונת ריקולטה. נבקר בבית העלמין המפורסם של השכונה בו נקברו גדולי האומה הארגנטינאים ובין היתר קבורה בו גם אוויטה פרון.

יום
13

חגיגה בפמפס כולל ארוחת צהריים בסגנון אסאדו

אחר ארוחת הבוקר נצא ליום חווייתי בפמפס (Pampas), שמו של אזור רחב ידיים בפאתי בואנוס איירס המאופיין במישורי עשב אינסופיים ובחוות של גאוצ'וס – הבוקרים הדרום אמריקאיים. נגיע לביקור באחת החוות המקומיות ונזכה לכיבוד מסורתי כמו מאפה אמפנדס ויין. נמשיך לשלל פעילויות בחווה וביניהם רכיבה על סוסים וצפייה במופע בו יפגינו הגאוצ'וס את כישורי הרכיבה שלהם. נסעד ארוחת צהריים מלאה בסגנון אסאדו – בשר צלוי על האש ונצפה במופע שירה וריקודים אותנטיים. בתום היום החווייתי נשוב למלוננו בבואנוס איירס.

יום
14

בואנוס איירס - תל אביב

תם טיולנו הקסום. עמוסים בחוויות וזיכרונות טובים, ניסע לשדה התעופה הבינלאומי של בואנוס איירס לטיסה חזרה לתל אביב דרך יעד ביניים באירופה.

בואנוס איירס - תל אביב
יום
15

בואנוס איירס - תל אביב

נחיתה בתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים