פרטי הטיול
סיציליה - מיטב האי

סיציליה - מיטב האי

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • טאורמינה

  • כיכר הדואומו

  • סירקוזה

  • כיכר הדאומו

  • אריצ'ה

6
ימים
יום
1

תל אביב – פלרמו

הגעה לשדה התעופה בפלרמו, עם הנחיתה נפגוש את מלווה הקבוצה ונצא לכיוון העיר. נצא לסיור הכרות בעיר הבירה של האי, פלרמו. נערוך סיור הכרות דרך כיכרות העיר, שער הכניסה לעיר, תאטרו מאסימו המרשים, נצפה אל הקתדרלה הנורמנית, ונספוג מאווירת העיר הגדולה. בתום הביקור נצא לכיוון מונט פלגרינו לתצפית נפלאה על העיר ומשם נסיעה לכיוון בית המלון.

יום
2

הכתר של סיציליה – טאורמינה, וסבוקה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יכלו להצטרף (בתשלום) ליום יפיפה הכולל ביקור בעיירת הכתר של האי, טאורמינה, הממוקמת במרום ההר וממנה נשקף נוף מפרץ עוצר נשימה של הר הגעש אתנה והים היוני. נשוטט ברחובותיה הציוריים על מגוון בתי הקפה, כיכר הדואומו המפורסמת וחנויות היוקרה והמסעדות הרבות, ממש 'לה דולצ'ה ויטה'. בתום הביקור נמשיך לסבוקה הבנויה על מצוק, וממנה נשקף נוף ים מדהים. נבקר במרכז העיירה ונסייר בסמטאותיה, ונראה את הבר ששימש אתר צילום באחת הסצנות בסרט "הסנדק".

יום
3

סירקוסה- נוטו כולל שייט (יום בחירה)

יום חופשי. המועניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעירו היפיפיה של ארכימדס, סירקוזה. נערוך סיור פנורמי בעיר העתיקה הקסומה, נראה את הדואומו של העיר ונטייל בין סמטאותיה הציוריות וכיכרותיה המרהיבות, בהן צולמו כמה מהסרטים המפורסמים של גוז'פה טרנטורה. נמשיך לשייט קסום בים התיכון ממנו נצפה אל סירקוזה הכה יפה ממבט מהים. בתום השייט נמשיך לעיר קסומה נוספת, נוטו, הידועה גם בשם עיר הבארוק, המעוצבת כולה בסגנון בארוק וקיבלה את התואר עיר מורשת של אונסק'ו.

יום
4

הר הגעש אתנה ושמורת הטבע אלקנטרה (יום בחירה)

יום חופשי. המועניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום קסום ומיוחד הכולל נסיעה והעפלה למרומי הר הגעש הפעיל אתנה (עד לגובה של כאלפיים מטר), מהרי הגעש הגדולים והפעילים בעולם. תופעת טבע ייחודית ומרגשת.. בתום חוויה מדהימה זו, נמשיך לביקור חוויתי ורטוב בשמורת הטבע 'אלקנטרה' בהנלך לאורך גדות הנהר, ונחוה חווית מים מצננת ונעימה, מרעננת ויחודית בערוץ הנהר שנוצר ממפגש מדהים בין לבה למים...

יום
5

קטניה, השווקים ועיירות הדייגים הציוריות

נצא ליום מיוחד אותו נתחיל בקטניה, העיר השנייה בגדולה באי. נערוך בה סיור ונראה את כיכר הדאומו, הקתדרלה מהמאה ה-11, בית העירייה והרחוב הראשי ויה אתנאה, לא נפסח גם על השוק המיוחד של העיר. ומשם נמשיך לביקור בעיירות הדייגים הקסומות אצ'יראלה הבנוייה בסגנון בארוקי טיפוסי משם נמשיך לאצ'י טרזה עיירות מהן ניתן לחוות ולהתרשם מהאווירה המקומית הכה מיוחדת של האי.

יום
6

אריצ'ה – טרפני – תל אביב

היום נארוז את החווית והמזוודות ונצא בנסיעה לכיוון אריצ'ה, עיירת ימי ביניים טיפוסית ויפיפה המוכרת גם בשמה-עיירת המרציפן. העיירה שוכנת במרום ההר ומוקפת בחומה עתיקה. נצפה אל הדואומו העתיק של העיר, נשקיף על נוף קסום ונטייל בסמטאותיה הציוריות של העיר. בתום הביקור נמשיך בנסיעה דרך מרבצי ואגמי המלח אל עבר טרפני, עיירת דייגים בעלת רחובות צהובים-לבנים מלאי סמטאות, עיר מוקפת חומה וריח ים משכר. בתים צנועים, כיפות של מסגדים כרמז וזכר לכיבוש המורי ששלט בה. בהחלט עיירה עם אופי!! בתום הביקור צא לכיוון שדה התעופה ונטוס חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים