פרטי הטיול
ברלין-נופי הדנובה והערים המלכותיות

ברלין-נופי הדנובה והערים המלכותיות

גרמניה, צ'כיה, הונגריה, סלובקיה, אוסטריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גשר קארל

  • בית הקברות היהודי בבפראג

  • צ'סקי קרמלוב

  • טירת ברטיסלבה

  • מצודת הדייגים בבודפשט

  • דרזדן

8
ימים
יום
1

תל אביב – ברלין - פראג

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לברלין. עם הנחיתה נסיעה לכיוון בית המלון באזור פראג.

יום
2

פראג

פראג - עיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ'כיה. נבקר בגבעת חראדצ'אני לתצפית על העיר, נראה את "סמטת הזהב" ונגיע אל גשר קארל המפורסם. נמשיך אל הרובע היהודי וסמטאות הרובע היהודי. נראה את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בבתי הכנסת בזמנם החופשי. נמשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לשייט לילי על נהר הוולטבה.

יום
3

פראג - צ'סקי קרומלוב - סלובקיה

נסיעה דרומה דרך אחת הערים העתיקות והיפות של צ'כיה, הלא היא צ'סקי קרומלוב. הרחובות, רחובות אבן, הבתים בעלי גגות אדומים אופיינים למרכז אירופה, והעיר הקטנה יושבת על עיקולו של נהר הולטבה., האזור כולו משובץ בטירות של משפחות אצולה, האויר צלול ובהיר והמקום כולו פנינה אחת יפיפיה. בתום הביקור נמשיך לכיוון סלובקיה.

יום
4

וינה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום סיור לבירת אוסטריה, הלא היא וינה האלגנטית. נראה את האדריכלות המלכותית של העיר, המדרחוב השוקק, כנסיית סט. סטפן, והמרכז העתיק של העיר.

יום
5

ברטיסלבה - בודפשט (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום סיור לערי הבירה של הונגריה וסלובקיה. נבקר בברטיסלבה, בירת סלובקיה, היושבת כאבן יקרה הבוהקת על הדנובה, עיר בעלת הסטורית מלכים מפוארת, מורשת יהודית, ומעל הכל מתנוססת בהוד והדר טירת ברטיסלבה. בתום ביקור נמשיך לבודפשט, היושבת גם היא על גדות הדנובה. נעפיל אל בודה ונראה את הכנסייה המפוארת, כנסיית מטיאש, ואת מצודת הדייגים, נשקיף אל עבר בניין הפרלמנט אשר בפשט, נהלך ברובע היהודי, ונבקר בשוק המקורה.

יום
6

ברנו - דרזדן

את היום נתחיל בביקור בעיר ברנו, השנייה בגודלה בצ'כיה. נהלך ברחובות העיר העתיקה, המוקפת חומה, נראה את המזרקה המרשימה של הרקולוס, אשר במרכז שור האיכרים, בתום הביקור נמשיך לכיוון העיר דרזדן, בירת חבל סאכסוניה, היושבת על נהר האלבה. עיר ברוקית טיפוסית, מהיפות בערי מזרח אירופה, שנהרסה כליל במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש תוך שימור השרידים והצביון הברוקי.

יום
7

ברלין (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור בבירת התרבות של אירופה, הבירה המלכותית, מלכת הערים, ברלין. נראה את ביניין הרייכסטאג, שער ברנדנבורג, כיכר פריז, אנדרטת השואה, שדרות אונטרדנלינדן, צ'ק פוינט צארלי, נמשיך לכיוון בית הכנסת הגדול לצפות בכיפות היפיפיות שלו, נמשיך ונראה את ה'דום' – קתדרלת העיר העצומה, ואזור אי המוזיאונים המפורסם, והמוקף בנהר השפריי, כמובן שנותיר גם זמן לקניות...

יום
8

ברלין – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים