פרטי הטיול
המיטב - ברלין, פולין, פראג

המיטב - ברלין, פולין, פראג

גרמניה, פולין, צ'כיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קוטנה הורה

  • וורוצלאב

  • בית הקברות היהודי

  • גשר קרל

7
ימים
יום
1

תל אביב – ברלין –וורוצלאב

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לברלין, בירת גרמניה המאוחדת ומרכז התרבות של אירופה. עם ההגעה נערוך סיור הכרות עם העיר התרבותית והמלכותית של אירופה. נראה את בניין הרייכסטאג ההיסטורי - בית הפרלמנט הגרמני, נמשיך לכיכר פריז ושער ברנדנבורג המפורסם. בתום הביקור נצא לכיוון הגבול הפולני לכיוון וורוצלאב, אחד הערים היפות באירופה.

יום
2

וורוצלאב

את היום נקדיש לוורוצלב, עיר קסומה ומרכז התרבות הפולני, השוכנת על גדות נהר ה"אודרה", הנחשבת גם כונציה של פולין. עיר עתיקה, בעלת ארכיטקטורה מגוונת מתקופות שונות מעטרים את העיר. וורוצלאב בנויה על 12 איים ו 112 גשרים מקשרים אותם יחדיו, והעיר תוססת וצעירה. במהלך הביקור נבקר בכיכר השוק, בשוק המקורה, בקתדרלת סנט ג'ון בה מצוי העוגב הגדול ביותר בפולין, ובסמטאות העיר העתיקה והרובע היהודי.

יום
3

קרקוב – יום בחירה

יום חופשי. נוכל לצאת (בתשלום) לסיור קסום לעיר העתיקה והמיוחדת כך כך, אל קרקוב. נראה את כיכר העיר, והעיר העתיקה, הרובע היהודי הכולל את בתי הכנסת ברובע קז'מייז, בתום הביקור נעפיל אל גבעת הוואוול – מקום מושבם של מלכי פולין.

יום
4

וורוצלב – קוטנה הורה – פראג

עם בוקר נצא מוורוצלב לכיוון הגבול הצ'כי. נעצור לביקור בעיר ימי ביניים קסומה, קוטנה הורה, אחת הערים העשירות שהיו בתקופת ימי הביניים בשל מכרות כסף שהתגלו בה במאה ה- 13 ומהן הפיקו טונות של כסף טהור בכל שנה. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בקתדרלה הגדולה ויפה, ובמוזיאון לכריית הכסף. בתום הביקור המשך לכיוון אזור העיר פראג.

יום
5

פראג

פראג - עיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ'כיה. נבקר בגבעת חראדצ'אני לתצפית על העיר, נלך לאורך "סמטת הזהב" אל עבר גשר קארל המפורסם. נמשיך אל הרובע היהודי ונלך בסמטאות העיר. נראה את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בתוך בתי הכנסת. משם נמשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לשייט לילי על נהר הוולטבה עם ארוחת ערב.

יום
6

פראג – קארלובי וארי (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור בעיירת המרפא, קארלובי וארי. דרך נוף של גבעות, יערות ונהרות נגיע לעיירה הציורית קארלובי וארי. העיירה בנויה על 12 מעיינות תרמיים וחבוקה בין הרים. בערב, נוכל לצפות (בתשלום) במופע "תיאטרון שחור".

יום
7

פראג - דרזדן - ברלין

נסיעה לדרזדן, בירת חבל סאכסוניה, היושבת על נהר האלבה. עיר ברוקית טיפוסית, מהיפה בערי מזרח אירופה, שנהרסה כליל במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש תוך שימור השרידים והצביון הברוקי. בתום הביקור נמשיך לכיוון ברלין, בה נערוך השלמת ביקורים באזור האונטר-דו לינדן, ואזור האקש מארקט, סמטאות וחצרות קסומות של לב ברלין. בתום הביקור נצא אל שדה התעופה לטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים