פרטי הטיול
לונדון משפחות

לונדון משפחות

בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • "הביג בן "

  • הייד פארק

  • שוק קמדן

  • המוזיאון הבריטי

  • מוזיאון מדאם טוסו

7
ימים
יום
1

ת"א – לונדון

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסה ללונדון בירתה של אנגליה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמאליים ניסע לבית המלון.

יום
2

לונדון – חילופי השומרים - הייד פארק

היום נצא לסיור הכרות עם בירתה של אנגליה, לונדון. נתחיל מסמלה הגדול של העיר "הביג בן " – מגדל השעון המפורסם העומד לצידו של בית הפרלמנט. נבקר ברחוב דאונינג 10 מעונו של ראש הממשלה, נצפה על טקס חילופי השומרים המתקיים אל מול כניסתו של ארמון בקינגהאם ומתקיים באופן המסורתי כבר עשרות שנים. נמשיך לכיוון הייד פארק הידוע בזכות "פינת הנואמים" המושכת אליה אנשים בעלי דעה המוצאים מקום לנאום את דבריהם בפני עוברי אורח. את היום נסיים בכיכר טרפלגר שם נאכיל את היונים הרבות. בתום הסיור נחזור לבית המלון.

יום
3

לונדון- שוק קמדן

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במוזיאון הבריטי, מהחשובים במוזיאונים בעולם. המוזיאון ידוע בזכות המומיות שבו ופריטים נוספים ממצרים העתיקה ובכללם אבן הרוזטה, באמצעותה פענחו את כתבי החרטומים המצריים. לאחר הסיור במוזיאון נבקר בשוק קמדן, מהשווקים הססגוניים של לונדון, דוכני עתיקות, אומנויות תכשיטים ועוד. זמן חופשי לשיטוט עצמאי בשוק . בתום הסיור נחזור לבית המלון

יום
4

פארק צ'סינגסטון

יום של כיף לפנינו. לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר פארק השעשועים צ'סינגטון. הפארק מציע שפע אטרקציות לילדים ואף למבוגרים. את היום נבלה בין שלל מתקני האתר, רכבות הרים, מכוניות מתנגשות, מופעים ועוד.. ובתום היום ניסע חזרה למלוננו.

יום
5

מוזיאון המדע – קובנט גארדן

את היום נתחיל בביקור במוזיאון הטבע, כאשר האטרקציה המרכזית שבה הוא מיצג הדינוזאורים. נסייר במתחם ונלמד על היצורים שנכחדו מן העולם. לאחר מכן נמשיך למוזיאון הטבע עם שלל אטרקציות לילדים ולמבוגרים. נסייר בין המוצגים הרבים העוסקים בנושא חלל ותעופה. בחלקו השני של היום נבקר בקובנט גארדן, המרכז האופנתי של לונדון. מרכז זה כולל דוכנים שונים וייחודיים כמו תכשיטים מלאכת יד ואמנויות שונות. במתחם פועלים אמני רחוב רבים המוסיפים לאווירה הנעימה, נסייר בין מופעי הרחוב השונים ובין שלל הדוכנים. בתום הסיור נזור למלוננו.

יום
6

מדאם טוסו – העין של לונדון

יום נפלא לפנינו אותו נתחיל עם ביקור מרתק במוזיאון השעווה מדאם טוסו. המוזיאון המדהים מכיל מאות דמויות שעווה של אומנים ואישים מוכרים מרחבי העולם. נסתובב בין הדמויות המוכרות ממייקל ג'קסון ועד ביל קלינטון ואחרים. לאחר ההכרות עם הדמיות המפורסמות ניסע לאחת מהחוויות המהנות של לונדון "העין של לונדון", גלגל ענק השוכן לגדת התמזה ומתנשא לגובה של 135 מטרים. נעלה לגלגל לתצפית מרהיבה על לונדון, ולאחר מכן ניסע לרחוב אוקספורד, רחוב הקניות המפורסם של לונדון ומקום משכנם של בתי הכולבו הגדולים. נותיר זמן חופשי לקניות ולאחריהם נשוב לבית המלון.

יום
7

לונדון – ארמון וינזדור – ת"א

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בטירת וינזדור, מעונה הרשמי של מלכת אנגליה - אליזבת השניה. הטירה, שהיא מהגדולות בעולם, נבנתה עבור ויליאם הכובש ומשמשת כיום אחד ממעוניה הרשמיים של המלכה. נסייר בין חדרי הארמון אשר פתוחים לקהל ונתרשם מסגנון הבניה והפאר הרב. בתום הסיור ניסע עמוסי חוויות לעבר שדה התעופה לטיסה לת"א. לוח הזמנים משוער ונתון לשינוי.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים