פרטי הטיול
צרפת-גרמניה-הולנד למשפחות

צרפת-גרמניה-הולנד למשפחות

הולנד, צרפת, גרמניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • יורודיסני

  • פארק אפטלינג

  • פארק פנטזיה לנד

  • סיור בפריז

  • כפר טחנות הרוח

8
ימים
יום
1

תל אביב פריז-סיור פנוראמי

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לפריז. עם הגעתנו לפריז היפה, נצא לסיור ונראה את כיכר האופרה הישנה, האובליסק בכיכר הקונקורד, כנסיית הנוטרדאם שהיוותה השראה לספרו המפורסם של ויקטור הוגו, הרובע הלטיני התוסס, הפנתיאון ונצפה על מגדל אייפל המפורסם. בתום הסיור נגיע למלונינו. למעוניינים ניתן לצאת לסיור ערב (בתוספת תשלום).

יום
2

יורודיסני פריז

לפנינו יום בילוי נפלא בפארק האגדות הידוע דיסנילנד. ניסע אל פארק השעשועים המפורסם בו נוכל לפגוש את מיקי ומיני, ועוד מגיבורי סרטי הילדות האהובים ביותר. אנו מזמינים אתכם לרכב על רכבות ההרים, לבלות עם שלגיה והגמדים, להיות בעולם המחר ובעולם ההרפתקאות. נשתעשע במתקנים המרהיבים ונחווה את הילדות הקסומה של כולנו. בערב נשוב למלוננו.

יום
3

פריז- קלן-גרמניה

בבקר נצא לכיוון קלן, נחצה את הגבול לכיוון גרמניה. ולקראת שעות אחה"צ נגיע לעיר היפיפיה קלן. נשוטט בין רחובותיה וסמטאותיה, ונבקר גם במרכז הקניות בעיר. נצפה על הכנסייה המרשימה של העיר קלן. ונטייל באזור הקתדרלה היפיפיה של העיר - הדום. בתום הסיור נגיע למלונינו-לינה במלון בגרמניה.

יום
4

פארק פנטזיה לנד

יום כיפי לפנינו ,הבוקר ניסע לפארק השעשועים הפופולרי בגרמניה. גם פארק זה מחולק לשישה אזורים המציעים סוגי אווירה שונים: ברלין הישנה, מיסתורין, עיר הכסף, מקסיקו, פנטזיה וצ'יינהטאון. בפארק 76 אטרקציות שונות, בהן שיט בגונדולות לממלכת אלף לילה ולילה, מסע במכרה כסף בהרי מקסיקו, רכבת-הרים בהרי קולורדו, שיט אימים בנהר המהיר וטירת מיסתורין. נשוב למלוננו בגרמניה.

יום
5

אמסטרדם

בבוקר ניסע לכיוון הולנד, ובהגיענו נערוך סיור בעיר הציורית אמסטרדם, מכיכר הדאם מלאת התנועה וההמולה, שבה נפגשים הרחובות הראשיים מדרחוב קלוורסטראט ומדרחוב ניואנדייק, אל קשת תעלות שמחבקות אותה ומחלקות את העיר ל-15 רבעים. נתחיל את המפגש עם אמסטרדם בכיכר הדאם, נראה את ארמון המלוכה בעל החזית המרשימה, כנסיית נויה קרק המלכותית.

יום
6

פארק השעשועים אפטלינג

יום גדוש של חוויות בלתי נשכחות לפנינו בפארק השעשועים אפטלינג - גני מים, גני שעשועים, מגרשי טניס, מגרש כדורגל ועשרה סיפורי אגדות. עם אטרקציות מרגשות כמו טירת הרפאים הגדולה בעולם ורכבת ההרים המפורסמת, הפך אפטלינג, לאחד הפארקים הגדולים באירופה. הפארק מתאים לכל הגילאים, לצד מתקנים אתגריים, עולמות קסומים ואווירה פנטסטית, רכבות הרים של אקסטרים, ספינות פיראטים והופעות המקימות לתחייה אגדות קסומות, תמצאו פינות חמד שלוות יותר ביער הפיות ובעולם המיניאטורי ועוד שפע של אטרקציות. בתום יום מלא הרפתקאות, נשוב למלוננו נרגשים ומסופקים.

יום
7

אמסטרדם - וולנדם - זאנס סכאנס

נבקר בכפר טחנות הרוח זאנסה סכאנס. הכפר הוא מוזיאון פתוח להדגמת הכפר ההולנדי המסורתי. נטייל בין הרחובות הקטנים ונספוג מאווירת המקום. נמשיך לחוות גבינות ולמפעל לייצור קבקבי העץ המסורתיים, אחד הסמלים הבולטים של הולנד. לאחר הביקור ניסע לכפר הדייגים וולנדאם. נוכל לראות סממנים מסורתיים אם זה לבוש מסורתי של התושבים או דוכני דגים טריים מהים- לינה באמסטרדם. אחה"צ ניתן להצטרף לטיול קסום בחיטהורן (בתשלום נפרד), המכונה "ונציה של הולנד", שם נשוט בסירה ונהנה מבתי הכפר העתיקים והציוריים

יום
8

אמסטרדם - תל אביב

נארוז את המזוודות, החוויות והזיכרונות ובהתאם לשעת הטיסה, נעבור לשדה התעופה של אמסטרדם ונטוס ארצה. תם טיולינו הנפלא, להתראות בטיול הבא....

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים