פרטי הטיול
זנזיבר

זנזיבר

טנזניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ביקור בחוות תבלינים

  • שמורת ג'וזאני

  • ספארי דולפינים

  • שיט בסירות

8
ימים
יום
1

ת"א – זנזיבר- עיר האבן

ניפגש בשדה התעופה, לטיסה ישירה (5.5 ש') לזנזיבר – "אי התבלינים". האי האקזוטי והמסתורי, ששמו נודע למרחוק, כאחד מהיפים בעולם, טומן בחובו היסטוריה מרתקת, רבדים עמוקים של תרבות אפריקאית צבעונית, אתרי טבע מרשימים וכמובן חופים לבנים ומים צלולים. מייד לאחר הנחיתה וסידורים פרומליים, נצא לסיור בבירת האי היפה: Stone town, "עיר האבן". העיר העתיקה, שבתיה בנויים מאלמוגים ואבנים, מורכבת מסבך של סמטאות מפותלות, שווקים ציוריים ובתים בסגנון אדריכלי מגוון (קולוניאלי, אפריקאי, ערבי, הודי ועוד). נבקר ב"שוק העבדים", שעד סוף המאה ה 19, שימש כתחנת סחר פעילה של עבדים מכל רחבי אפריקה, נראה את ביתם של ד"ר ליוונגסטון, חוקר היבשת השחורה המפורסם, את בית ילדותו של סולן להקת קווין, פרדי מרקורי (יליד המקום) ועוד. בתום הביקור במקום, ניסע לבית המלון, שבצפון האי, בסיסנו ל 6 הלילות הבאים. לינה וארוחת ערב בסגנון מזנון חופשי.

יום
2

חוות התבלינים - יער ג‘וזאני

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחת מחוות התבלינים הידועות של האי, בהן ניתן למצוא את המקור לרוב תבליני העולם. הסיור בחווה הוא חוויה אין סופית של צבעים, ריחות טעמים וניחוחות. נלמד על הגידולים הידועים של האי, כוכרום, זעפרן ועוד, על דרכי עיבודם ותפוצתם הגלובלית. בתום הסיור בחווה נמשיך בנסיעה אל שמורת ג'וזני, שבמעבה היער שלה, ניתן למצוא אנטילופות, זן מיוחד של נמרים מקומיים (נמר זנזיבר), אך בעיקר, את קופי הקולומבוס אדומי הפנים, זן נדיר וידידותי שנמצא רק בזנזיבר, שבד"כ משתף פעולה בסקרנות עם מצלמות התיירים. בתום הביקור במקום, נשוב לבית המלון. לינה וארוחת ערב בסגנון מזנון חופשי.

יום
3

שייט עם דולפינים – כפרי צפון האי

השכם בבוקר נצא ליום שייט מהנה הכולל צלילה ותצפית על דולפינים. נצא בנסיעה לכפר קיזימקאזי שם נעלה על סירות דאו מסורתיות המיוצרות ע"י תושבי המקום באמצעות מסורות עתיקות יומין. נצא להפלגה ונתור אחר הדולפינים הרבים שחיים באזור (הסיכוי הסטטיסטי להופעתם של הדולפנים, מוערך כ 80%). בתום השייט, ניסע אל כפרי אזור נונגווי (NUNGUI) שבצפון האי. נלמד על מסורת בניית סירות הדאו המקומיות, נסייר באחד הכפרים, נתרשם מאורח חייהם של התושבים ונשלב ביקור בשוק הדגים המקומי. אחה"צ, נשוב לבית המלון. לינה וארוחת ערב בסגנון מזנון חופשי

יום
4

ימי נופש בזנזיבר

שכם בבוקר נצא ליום שייט מהנה הכולל צלילה ותצפית על דולפינים. נצא בנסיעה לכפר קיזימקאזי שם נעלה על סירות דאו מסורתיות המיוצרות ע"י תושבי המקום באמצעות מסורות עתיקות יומין. נצא להפלגה ונתור אחר הדולפינים הרבים שחיים באזור (הסיכוי הסטטיסטי להופעתם של הדולפנים, מוערך כ 80%). בתום השייט, ניסע אל כפרי אזור נונגווי (NUNGUI) שבצפון האי. נלמד על מסורת בניית סירות הדאו המקומיות, נסייר באחד הכפרים, נתרשם מאורח חייהם של התושבים ונשלב ביקור בשוק הדגים המקומי. אחה"צ, נשוב לבית המלון. לינה וארוחת ערב בסגנון מזנון חופשי

יום
5

ימי נופש בזנזיבר

ותיר ימים חופשים להנות מנופש על חוף היום, או מפעילות המוצעת במלון צלילה, שייט, וכד' (בתוספת תשלום).

יום
6

אי הצבים - זנזיבר – ת"א

לאחר ארוחת הבוקר נצא לחצי יום סיור באי האסירים (הצבים). נצא בשיט לאי שידוע בזכות עברו כבית כלא לעבדים. כיום משמש האי כשמורת טבע יפיפיה הכוללת בתוכה יער גשם עם מגוון רב של עצים, ריף אלמוגים המקיף חלקים נרחבים של חופיו, באי גם אוכלוסיית צבי ענק שהאי משמש ביתם המוגן. נסייר בין אתרי האי. לקראת הצהריים ניסע אל שדה התעופה. לטיסת צהריים חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים