פרטי הטיול
ברצלונה המיטב + כרטיס למשחק כדורגל

ברצלונה המיטב + כרטיס למשחק כדורגל

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גבעת היהודים, ה"מונטז'ואיק"

  • כנסיה הסגרדה פמיליה

  • הרובע הגותי העתיק

  • מנזר מונסראט

  • אגם בניולאס

8
ימים
יום
1

תל אביב – ברצלונה

המראה מנתב"ג וטיסה לברצלונה, השוקקת והתוססת בערי הים התיכון. עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי להיכרות ראשונית עם הבירה הססגונית. נעלה לגבעת היהודים, ה"מונטז'ואיק" לצפות במתקני הספורט ששימשו את אולימפיאדת 1992. נמשיך דרך השדרות והכיכרות המרכזיות של העיר ונתרשם מיופייה של העיר.

יום
2

חירונה, פיגארס - מוזיאון דאלי (יום בחירה)

יום להשלמת סיורים עצמאיים באזור. למעוניינים תהיה אפשרות לצאת (בתשלום) לבקר בעיירה פיגארס, עיר הולדתו של האומן הסוריאליסטי הידוע, סלבדור דאלי ונבקר במוזיאון המוקדש לעבודותיו המיוחדות של האמן.משם נמשיך לחירונה, העיר בה שגשגה קהילה יהודית מן החשובות בספרד של תקופת ימי הביניים והשאירה את חותמה עד היום. נהלך בסמטאות הצרות של העיר העתיקה וברובע היהודי המשוחזר. בערב- אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור ערב באתריה המוארים של העיר.

יום
3

ברצלונה

היום נערוך סיור בעיר המרתקת, ברצלונה. נראה את האתרים החשובים של העיר ונצפה אל מבני האדריכלות המיצגים את פרי יצירותיו של האמן אנטוניו גאודי:"הסגרדה פמיליה"- כנסיית "המשפחה הקדושה", קאזה מילה, קאזה בטיו, נבקר ברובע הגותי העתיק, בשכונה היהודית ובפלסה חיימה שם נראה את בית העירייה, ארמון המלכים לשעבר וכיום מושב השלטון הקטלוני וקתדרלת סנטה יולליה. לסיום נקנח בשוק הלה בוקרייה המפורסם ובשדרות לה ראמבלה.

יום
4

קוסטה ברווה במיטבה: אמפוריה ברווה- ונציה הספרדית, טוסה דה מאר (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום גדוש ומקסים הכולל את אמפוריה ברווה, "וונציה של הספרדים". על פני 35 ק"מ של תעלות מלאכותיות גרים עשירי אירופה בווילות יוקרתיות. נשוט בין התעלות ונתרשם מחיי החיים הטובים. משם נמשיך לטוסה דה מאר ,'גן העדן הכחול' .נעלה אל המצודה הרומית ונצפה אל הצוקים עוצרי הנשימה המקיפים את העיירה. באם הזמן יאפשר נוכל לבקר ביקב מקומי טיפוסי לטעימת יינות מקומיים. בערב – אפשרות לצאת (בתשלום) למופע פלמנקו.

יום
5

יום מושלם קאמפ נואו וקניות – (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום מושלם. נתחיל בביקור ב'מקדשה' של קבוצת הכדורגל האגדית הלא היא 'ברצ'ה' – בקאמפ נואו. נראה את המגרש, המוזיאון, הגביעים, התלבושות ונחווה חוויה מיוחדת של להיות במגרשה של הענקים. בתום הביקור ניסע לאחד ממרכזי הקניות של ברצלונה להשלמת החוויה של עיר גדולה, עיר קוסמופוליטית מדהימה שיש בה הכל מכל וכל.

יום
6

מונסראט – ברצלונה (יום בחירה)

המעוניינים יוכלו לצאת בתשלום לבקר במנזר מונסראט, השוכן בלב תופעת טבע ייחודית של צוקי ענק משוננים ורבי עוצמה. נבקר במנזר "המדונה שחורה " הפטרונית של חבל קטלוניה. בתום הסיור נשוב לברצלונה להשלמת ביקורים או קניות.

יום
7

יום קסום לבסאלו, קסטלפויט דה לה רוקה ורופית

יום קסום לפנינו, אותו נתחיל בנסיעה לקסטלפויט דה לה רוקה עיירה שנמצאת באזור לה גרוצ'ה (אזור שמוקף בהרי געש לא פעילים) ומתאפיינת. נצפה על האזור מעבר לצוק לנוף עוצר נשימה! משם נמשיך לעיירה ימי ביניימית יפהפייה בסאלו, בה התקיימה קהילה יהודית גדולה וחשובה. העיירה השתמרה בצורה אותנטית ויפהפיה מהתקופות הקדומות. נחצה את הגשר העתיק שנשתמר מהתקופה הרומית, הגשר שהיווה את הכניסה היחידה לעיירה ונסתובב בסמטאות המיוחדות של המקום. נמשיך לרופית הבנויה על פני תהום מרשים ביופיו. נבקר בסמטאות העיר ונחצה את הנחל על גבי גשר תלוי ומיוחד. בערב- אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור ערב בברצלונה.

יום
8

ברצלונה – תל אביב

שעות הבוקר תהיינה חופשיות. העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים