פרטי הטיול
חופשה בברלין בתקופה היפה ביותר של השנה

חופשה בברלין בתקופה היפה ביותר של השנה

גרמניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • תצפית מכיפת הריכסטאג

  • מוזיאון הטופוגרפיה של טרור

  • אתר הזיכרון ליהודי אירופה

  • ארמון ססילינרוף

  • ארמון סאנסוסי

5
ימים
יום
1

תל אביב - ברלין

נפגשים בשדה התעופה וטסים לברלין, בירת גרמניה המאוחדת ומרכז התרבות של אירופה. עם 3.5 מיליון תושבים והעיר הגדולה ביותר בגרמניה. לאחר ההגעה נצא לסייר בעיר אשר מתחיל בשער ברנדנברג. נראה בנינים חשובים כמו בית האופרה, אוניברסיטת הומבלדט וכמובן נבקר בכיכר בבל- בה נשרפו ספרים רבים על ידי הנאצים במהלך מלחמת העולם השנייה. נגיע לאלקסנדרפלאו אשר שם נמצא בנין הטלוויזיה. העיר ברלין חוגגת 25 שנה לנפילת החומה וכמובן נראה את שרידה לפני שנסיים את הסיור במלוננו. לאחר התארגנות במלון נצא לסיור לילה בברלין , ברלין בלילה יפה ומוארת וחודש דצמבר מוסיף לזיופיה עם רחובות העיר המקושטים ומוארים בשלל אורות וקישוטי חג המולד.

יום
2

ברלין ההיסטורית והמודרנית

היום נגלה את שתי הפנים לעיר ברלין, נתחיל במסע אל ההיסטוריה, נגיע לבניין הרייכסטאג, אשר נבנה בשנת 1894 כבנין פרלמנט. נערוך תצפית מכיפת הזכוכית של הבניין, נמשיך למוזיאון הפתוח של הטופוגרפיה של הטרור, שם היו מרתפי הגסטפו בעבר. נראה את "צ'ק פוינט צארלי" נקודת המעבר של מערב ומזרח ברלין לפני נפילת החומה. לסיום נבקר במוזיאון לזכר יהודי אירופה שנרצחו .לאחר הביקור המרגש נמשיך לברלין המודרנית לרחובה הראשי קודאם. ברחוב הארוך חנויות רבות מכל הסוגים , בתי כלבו ומסעדות. זמן לקניות עד הסגירה בלילה. תיהנו.

יום
3

ברלין בעקבות היהודים – וילה וואנזה

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את היום המרגש שעומד לפנינו בביקור בבית הכנסת החדש ובבית הקברות היהודי. נמשיך לביקור במוזיאון הייחודי – יצירתי של הארכיטקט דניאל ליבסקינד. אחרי הצהריים נמשיך לאגם וואנזה המפורסם אשר בו ישב ראש מפלגת הנאצים והחליט על "הפתרון הסופי" ליהודי אירופה. נעצור לרגע לזכור את יהודי העיר אשר נשלחו ברכבות המוות ברציף 17. בסוף הסיור נעצור באחד השווקים של חג המולד במרכז העיר. דלפקים המוכרים הכול החל מתכשיטים, מתנות, מאכלים מיוחדים, משקאות ועוד. אווירת השוק הינה חגיגית בתקופה היפה ביותר של השנה.

יום
4

ברלין הגיע זמן הקניות

מי שמעונין להמשיך לטייל עומד לרשותו המדריך, לטיולים רגליים בעיר (ללא תשלום). היום תוכלו ליהנות משפע הקניות בעיר אשר יש בה הכול: מותגים, מבצעים...תיהנו... משווקי חג המולד המתקיימים מדי שנה בתקופה שלפני חג המולד. השווקים היפים מתקיימים ברחבת העירייה עם מאות דוכנים מציגים את מרכולתם.

יום
5

פוטסדאם – ברלין – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נארוז את המזוודות ואיתן נצא לטיול למרחק של כ- 20 ק"מ מברלין – פוטסדאם. עיר אשר בעברה הייתה בירת מדינת ברנדנברג והיום היא אתר תיירות פופולרי. נבקר בגני ארמון סאנסוסי , ארמונו של המלך פרדריך הגדול. נמשיך לארמון ססילינרוף אשר בו התכנסו מנהיגי המדינות המנצחות במלחמת העולם השנייה על מנת להחליט על עתידה של גרמניה. בסיום הסיור נעבור לשדה התעופה ונטוס חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים