פרטי הטיול
סופש מאורגן ברומא

סופש מאורגן ברומא

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קסטלי רומני

  • פומפיי

  • מפרץ סורנטו

  • מונטה קסינו

4
ימים
יום
1

תל אביב - רומא

ניפגש בנתב"ג ונטוס לרומא. עם ההגעה, נערוך סיור פנורמי בעיר. בתום הסיור העברה למלון.

יום
2

רומא

הבוקר נצא לסיור ברומא האימפריאלית. הפורום הרומי היה בעבר המרכז המסחרי, הפוליטי והדתי של רומא העתיקה. נצפה בקולוסיאום אשר שימש לקרבות אדם באדם ואדם בחיה. נמשיך לפיאצה ונציה הנמצאת למרגלות גבעת הקפיטול ואשר הוקמה במטרה להאדיר את המולדת ואת המלך ויטוריו-עמנואל השני. נבקר במזרקת המשאלות פונטנה דה טרווי. נמשיך ונצפה על הוותיקן )במידה והזמן יאפשר, נכנס לוותיקן(.

יום
3

יום חופשי - קסטלי רומאני

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( לסיור באזור הקסטלי רומני. באזור 31 עיירות שנבנו סביב טירות של אפיפיורים מאותה תקופה או של משפחות רומאיות עשירות. עוד בתקופה העתיקה שימש האזור מקום מפלט מהחום, מהלחות ומהמולת הכרך הגדול. ניסע בנוף של הרים וגבעות, אגמים ויערות עצי אורן, חורשות זיתים וכרמים. בין כל אלה שוכנות העיירות, העשירות בהיסטוריה וקסם, מבצרים, ארמונות, וילות וכנסיות מתקופת הרנסאנס, וגם במאכלים וביין המקומי הידוע.

יום
4

רומא – אווטלט קניות – תל אביב

הבוקר נחזור לרומא להשלמת סיורים בעיר. נבקר בכנסיית סן-פייטרו אין-וינקולי נראה את יצירת המופת של מיקלאנג'לו – פסל משה ולו קרניים. זמן חופשי לארוחת צהרים והשלמת קניות. אחר הצהריים נצא לאחד ממרכזי הקניות הידועים באיזור רומא להשלמת קניות. בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל-אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים