פרטי הטיול
הרי הרוקיס הקנדיים

הרי הרוקיס הקנדיים

קנדה

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • הליכה על הגשר התלוי בפארק קאפלינו

 • גני אליזבת

 • השוק המקורה בלונסדייל

 • נסיעה באוטובוס הים בטורונטו

 • גני בוצ'ארט

 • המוזיאון הלאומי של קולומביה הבריטית

 • סיור בבניין הפרלמנט בויקטוריה

 • שיט בספינת "עלמת הערפל" במפלי הניאגרה

 • מגדל קלגרי

 • הגנים התלויי

 • הרובע הסיני בקלגרי

 • נסיעה ברכבי שטח על קרחון אטבסקה

 • עליה לרכבת להר הגופרית

 • שמורת ג'ספר

 • שמורת יוהו

11
ימים
יום
1

תל אביב, טורונטו

נטוס לטורונטו, בירת חבל אונטריו.

יום
2

טורונטו

נטייל בטורונטו. נראה את בניין העירייה דמוי הפטרייה ואת בית הפרלמנט האלגנטי. נטייל במרכז הקניות איטון ונצפה אל מגדל C.N, אחד מסמלי העיר, אליו ניתן להעפיל לתצפית מדהימה (בתשלום).

יום
3

קלגרי, פארק באנף

נטוס לקלגרי, העיר הגדולה במחוז אלברטה. נסייר בעיר, בה נערך מדי שנה פסטיבל הסטמפיד – אירוע הרודיאו הגדול בצפון אמריקה. בדרך מקלגרי מערבה, נחלוף על פני הכפר האולימפי ונמשיך בנסיעה לשמורת באנף. לינה באזור. בערב – נוכל ליהנות מרחצה במעיינות החמים של באנף (בתשלום).

יום
4

הר הגופרית, אגם לואיז

נעפיל ברכבל אל פסגת "הר הגופרית" בגובה 2,500 מ' לתצפית על שמורת באנף, על הפסגות המושלגות ועל אגמים קרחוניים. נמשיך בנסיעה לקניון ג'ונסטון ונצא להליכה קצרה על גדות הקניון אל המפלים השוצפים. ניסע ל"פנינת הרוקיס" – אגם לואיז היפה באגמי קנדה, המוקף בפסגות מושלגות וה"שאטו" שלחופו. נמשיך בנסיעה לאגם מוריין. נעצור במלון פיירמונט המפורסם ונשוב למלוננו באזור באנף. בערב – אפשר לצאת למופע כולל ארוחת ערב ב- OH CANADA, EH (בתשלום).

יום
5

פארק ג'ספר, שדה הקרח קולומביה

ניסע דרך מעבר "הסוס הבועט" לביקור בשמורת יוהו. נעצור לתצפית על המנהרה הספירלית של הרכבת. נצפה ב"גשר הטבעי" - עדות מרשימה לעוצמת המים. נטייל לאורכה של ימת אמרלד ואז ניסע צפונה בכביש 93 המפורסם, Icefield Parkway - אחת הדרכים הנופיות היפות בעולם. נעצור כמה פעמים לתצפיות יפהפיות על ימות, מפלי מים וקרחונים, בהם ימת פייטו. אחר הצהרים נגיע לשדה הקרח קולומביה ונזכה לחוויה ייחודית - נסיעה ברכבי שטח מיוחדים על קרחון אטבסקה. המעוניינים יוכלו ליהנות גם מהליכה קצרה על הקרחון. בסיומו של יום נגיע למלוננו באזור שמורת ג'ספר.

יום
6

פארק ג'ספר, הר רובסון, קאמלופס

נפתח את היום בהליכה חווייתית לאורך קניון הנהר מליין. נחצה חמישה גשרים המתוחים מעל מפלי מים גועשים. ניסע לצפות בימת מליין הציורית ונעצור לביקור בג'ספר לודג', מלון יוקרתי בשמורת ג'ספר. נמשיך לימות הקרחוניות פטרישה ופירמידה, ולתצפית במפלי אטבסקה הגועשים. נעבור את מעבר "הראש הצהוב" בדרכנו מערבה. ניסע לצפות מקרוב בפסגתו של ההר הגבוה ביותר בהרי הרוקיס הקנדיים, הר רובסון שגובהו 3954 מ'. נמשיך בנסיעה על כביש 1 הקנדי, הארוך בעולם, עד לעיר קאמלופס, הנמצאת בערבה יבשה. לינה באזור.

יום
7

האי וונקובר

הבוקר ניסע לוונקובר. בדרכנו נחלוף על פני יערות עבותים ונראה את נהר הפרייזר הזורם בעוצמה . נמשיך בשיט במעבורת אל העיר ויקטוריה, הבנויה על האי וונקובר. לינה בויקטוריה, הבירה של קולומביה הבריטית, המכונה "עיר הגנים".

יום
8

ויקטוריה, וונקובר

נמשיך בחציית הרי הרוקיס וניסע לעיר ונקובר. נשוט במעבורת אל העיר ויקטוריה, בירת מחוז קולומביה הבריטית, הבנויה על האי ונקובר.

יום
9

ויקטוריה-ונקובר

נסייר בוויקטוריה, בעלת הניחוח האנגלי. נבקר במוזיאון הלאומי של מחוז קולומביה הבריטית, נסייר בנמל הפנימי הציורי של העיר ובבית המחוקקים (אם יתאפשר). נמשיך לביקור בגני בוצ'ארט- מחצבה שנהפכה לגן פורח. נהלך "בגן השקוע", נראה את גן הוורדים, הגן היפני והגנים האיטלקיים. בתום הביקור נשוט במעבורת לוונקובר, עיר בעלת איכות חיים . בערב נצא לסיור היכרות רגלי.

יום
10

ונקובר

נצא לסיור בעיר. נראה את פארק סטנלי ואת עמודי הטוטם. נחצה את גשר האריות המקשר בין וונקובר לחוף הצפוני. נבקר בפארק קפילנו ונצעד על הגשר התלוי מעל הקניון וכמובן במדגרות הסלמון. נמשיך לביקור בשוק המקורה של לונסדייל, בו נוכל לקנות לבלות כאוות נפשנו. שיט קצר ב"אוטובוס הים", יחזיר אותנו למרכז העיר. נבקר ברובע הסיני ונמשיך לעיר העתיקה המשופצת, גסטאון. נטייל ברחוב ווטר המעוטר פנסי רחוב עתיקים ונגיע לקצה הרחוב בו נראה את שעון הקיטור המפורסם. נסיים את היום המהנה באי גרנוויל שהפך לאתר בילויים וקניות פופולרי.

יום
11

ונקובר-טורנטו-תל אביב

טיולנו מגיע היום לסיומו. ניסע לנמל התעופה, ממנו נטוס לטורונטו. נחליף מטוס ונמשיך בטיסה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים