פרטי הטיול
ניחוחות סיציליה

ניחוחות סיציליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קטניה

  • פלרמו

  • טאורמינה

  • סבוקה

  • נוטו

  • הר הגעש אתנה

8
ימים
יום
1

תל אביב – קטניה - פלרמו

עם ההגעה לשדה התעופה בקטניה, פגישה עם מלווה הקבוצה התארגנות ויציאה לכיוון עיר הבירה, הלא היא פלרמו. נערוך סיור הכרות דרך כיכרות העיר, שער הכניסה לעיר, תאטרו מאסימו המרשים, נצפה אל הקתדרלה הנורמנית, ונספוג מאווירת העיר הגדולה.

יום
2

אריצה – עיירת המרציפנים, טרפני (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יכלו להצטרף (בתשלום) ליום יפיפה לכיוון אריצ'ה, עיירת ימי ביניים טיפוסית ויפיפה המוכרת גם בשמה-עיירת המרציפן. העיירה שוכנת במרום ההר ומוקפת בחומה עתיקה. נצפה אל הדואומו העתיק של העיר, נשקיף על נוף קסום ונטייל בסמטאותיה הציוריות של העיר. בתום הביקור נמשיך בנסיעה דרך מרבצי ואגמי המלח אל עבר טרפני, עיירת דייגים בעלת רחובות צהובים-לבנים מלאי סמטאות, עיר מוקפת חומה וריח ים משכר. בתים צנועים, כיפות של בתי תפילה, נוצריים שהפכו למוסלמיים כרמז וזכר לכיבוש המורי ששלט בה, וששוב הפכו לכנסיות. בהחלט עיירה עם אופי!!

יום
3

כפר הדייגים צ'פלו, העיירה אנה וגם קצת קניות..

את היום נתחיל בביקור קסום בצ'פלו, כפר הדייגים הציורי והמיוחד, בעל סמטאות ציוריות, אווירת ימי ביניים ובו כנסייה נורמנית עתיקה. נהנה מהמדרחוב של העיר על שלל חנויות, בתי קפה וקונדיטוריות של מאפים ומתוקים מקומיים. נמשיך לביקור בעיירה אנה, עיירת המחוז הגבוהה ביותר, ממנה נערוך תצפית אל מרכז האי. עיר ימי ביניים טיפוסית, בעלת אווירה יחודית. טרם נשוב לבית המלון נבקר באאוטלט מותגים. כי בלי קניות אי אפשר.

יום
4

הכתר של סיציליה – טאורמינה, וסבוקה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יכלו להצטרף (בתשלום) ליום יפיפה הכולל ביקור בעיירת הכתר של האי, טאורמינה, הממוקמת במרום ההר וממנה נשקף נוף מפרץ עוצר נשימה של הר הגעש אתנה והים היוני. נשוטט ברחובותיה הציוריים על מגוון בתי הקפה, כיכר הדואומו המפורסמת וחנויות היוקרה והמסעדות הרבות, ממש 'לה דולצ'ה ויטה'. בתום הביקור נמשיך לסבוקה הבנויה על מצוק, וממנה נשקף נוף ים מדהים. נבקר במרכז העיירה ונסייר בסמטאותיה, ונראה את הבר ששימש אתר צילום באחת הסצנות בסרט "הסנדק".

יום
5

קטניה - עיירות הדייגים הציוריות

את היום נתחיל בקטניה, נראה את כיכר הדאומו, הקתדרלה מהמאה ה-11, בית העירייה והרחוב הראשי ויה אתנאה, והשוק המיוחד של העיר, חגיגה של צבעים קולות ואווירה. נמשיך ונבקר בעיירות הדייגים הקסומות לאורך החוף המזרחי של האי, וככל שהזמן יאפשר לנו. תחילה נבקר אצ'יראלה הבנוייה בסגנון בארוקי טיפוסי משם נמשיך לאצ'י טרזה עיירות מהן ניתן לחוות ולהתרשם מהאווירה המקומית הכה מיוחדת של האי.

יום
6

הר הגעש אתנה - גרדיני נקסוס

היום נבקר באטרקציה המיוחדת של האי, העפלה למרומי הר הגעש הפעיל אתנה (עד לגובה של כאלפיים מטר), מהרי הגעש הגדולים והפעילים בעולם. תופעת טבע ייחודית ומרגשת.. את שעות אחר הצהרים נבלה ונהנה מעיירת הקיט ג'רדיני נקסוס, ורצועת החוף היפיפיה.

יום
7

סירקוסה- נוטו כולל שייט (יום בחירה)

יום חופשי. המועניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעירו היפיפיה של ארכימדס, סירקוזה. נערוך סיור פנורמי בעיר העתיקה הקסומה, נראה את הדואומו של העיר ונטייל בין סמטאותיה הציוריות וכיכרותיה המרהיבות, בהן צולמו כמה מהסרטים המפורסמים של גוז'פה טרנטורה. נמשיך לשייט קסום בים התיכון ממנו נצפה אל סירקוזה הכה יפה ממבט מהים. בתום השייט נמשיך לעיר קסומה נוספת, נוטו, הידועה גם בשם עיר הבארוק, המעוצבת כולה בסגנון בארוק וקיבלה את התואר עיר מורשת של אונסק'ו.

יום
8

קטניה – תל אביב

העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים