פרטי הטיול

ניחוחות סיציליה

ניחוחות סיציליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • קטניה
  • פלרמו
  • טאורמינה
  • סבוקה
  • נוטו
  • הר הגעש אתנה
8
ימים
יום
1

תל אביב – קטניה - פלרמו

עם ההגעה לשדה התעופה בקטניה, פגישה עם מלווה הקבוצה התארגנות ויציאה לכיוון עיר הבירה, הלא היא פלרמו. נערוך סיור הכרות דרך כיכרות העיר, שער הכניסה לעיר, תאטרו מאסימו המרשים, נצפה אל הקתדרלה הנורמנית, ונספוג מאווירת העיר הגדולה.

יום
2

אריצה – עיירת המרציפנים, טרפני (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יכלו להצטרף (בתשלום) ליום יפיפה לכיוון אריצ'ה, עיירת ימי ביניים טיפוסית ויפיפה המוכרת גם בשמה-עיירת המרציפן. העיירה שוכנת במרום ההר ומוקפת בחומה עתיקה. נצפה אל הדואומו העתיק של העיר, נשקיף על נוף קסום ונטייל בסמטאותיה הציוריות של העיר. בתום הביקור נמשיך בנסיעה דרך מרבצי ואגמי המלח אל עבר טרפני, עיירת דייגים בעלת רחובות צהובים-לבנים מלאי סמטאות, עיר מוקפת חומה וריח ים משכר. בתים צנועים, כיפות של בתי תפילה, נוצריים שהפכו למוסלמיים כרמז וזכר לכיבוש המורי ששלט בה, וששוב הפכו לכנסיות. בהחלט עיירה עם אופי!!

יום
3

כפר הדייגים צ'פלו, העיירה אנה וגם קצת קניות..

את היום נתחיל בביקור קסום בצ'פלו, כפר הדייגים הציורי והמיוחד, בעל סמטאות ציוריות, אווירת ימי ביניים ובו כנסייה נורמנית עתיקה. נהנה מהמדרחוב של העיר על שלל חנויות, בתי קפה וקונדיטוריות של מאפים ומתוקים מקומיים. נמשיך לביקור בעיירה אנה, עיירת המחוז הגבוהה ביותר, ממנה נערוך תצפית אל מרכז האי. עיר ימי ביניים טיפוסית, בעלת אווירה יחודית. טרם נשוב לבית המלון נבקר באאוטלט מותגים. כי בלי קניות אי אפשר.

יום
4

הכתר של סיציליה – טאורמינה, וסבוקה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יכלו להצטרף (בתשלום) ליום יפיפה הכולל ביקור בעיירת הכתר של האי, טאורמינה, הממוקמת במרום ההר וממנה נשקף נוף מפרץ עוצר נשימה של הר הגעש אתנה והים היוני. נשוטט ברחובותיה הציוריים על מגוון בתי הקפה, כיכר הדואומו המפורסמת וחנויות היוקרה והמסעדות הרבות, ממש 'לה דולצ'ה ויטה'. בתום הביקור נמשיך לסבוקה הבנויה על מצוק, וממנה נשקף נוף ים מדהים. נבקר במרכז העיירה ונסייר בסמטאותיה, ונראה את הבר ששימש אתר צילום באחת הסצנות בסרט "הסנדק".

יום
5

קטניה - עיירות הדייגים הציוריות

את היום נתחיל בקטניה, נראה את כיכר הדאומו, הקתדרלה מהמאה ה-11, בית העירייה והרחוב הראשי ויה אתנאה, והשוק המיוחד של העיר, חגיגה של צבעים קולות ואווירה. נמשיך ונבקר בעיירות הדייגים הקסומות לאורך החוף המזרחי של האי, וככל שהזמן יאפשר לנו. תחילה נבקר אצ'יראלה הבנוייה בסגנון בארוקי טיפוסי משם נמשיך לאצ'י טרזה עיירות מהן ניתן לחוות ולהתרשם מהאווירה המקומית הכה מיוחדת של האי.

יום
6

הר הגעש אתנה - גרדיני נקסוס

היום נבקר באטרקציה המיוחדת של האי, העפלה למרומי הר הגעש הפעיל אתנה (עד לגובה של כאלפיים מטר), מהרי הגעש הגדולים והפעילים בעולם. תופעת טבע ייחודית ומרגשת.. את שעות אחר הצהרים נבלה ונהנה מעיירת הקיט ג'רדיני נקסוס, ורצועת החוף היפיפיה.

יום
7

סירקוסה- נוטו כולל שייט (יום בחירה)

יום חופשי. המועניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעירו היפיפיה של ארכימדס, סירקוזה. נערוך סיור פנורמי בעיר העתיקה הקסומה, נראה את הדואומו של העיר ונטייל בין סמטאותיה הציוריות וכיכרותיה המרהיבות, בהן צולמו כמה מהסרטים המפורסמים של גוז'פה טרנטורה. נמשיך לשייט קסום בים התיכון ממנו נצפה אל סירקוזה הכה יפה ממבט מהים. בתום השייט נמשיך לעיר קסומה נוספת, נוטו, הידועה גם בשם עיר הבארוק, המעוצבת כולה בסגנון בארוק וקיבלה את התואר עיר מורשת של אונסק'ו.

יום
8

קטניה – תל אביב

העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ.

בחר את תאריכי הטיול

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
29.08.2017
05.09.2017
$569
יציאה מובטחת
05.09.2017
12.09.2017
$529
יציאה מובטחת
12.09.2017
19.09.2017
$539
יציאה מובטחת
19.09.2017
26.09.2017
$629
יציאה מובטחת
26.09.2017
03.10.2017
$499
יציאה מובטחת
03.10.2017
10.10.2017
$939
יציאה מובטחת

בחר את הרכב החדר

סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0