פרטי הטיול
הולנד בלגיה למשפחות

הולנד בלגיה למשפחות

בלגיה, הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר דאם

  • הרובע היהודי באמסטרדם

  • שוק הפרחים

  • פארק וואליבי

  • פסל הילד המשתין

  • פארק אפטלינג

  • מפעל ליצור קבקבי עץ

7
ימים
יום
1

תל אביב - אמסטרדם - בלגיה

פגישת הקבוצה בנמל התעופה וטיסה לאמסטרדם. עם הנחיתה נצא לסיור בעיר אמסטרדם, "ונציה של הצפון". נטייל בכיכר דאם ונצפה לעבר ארמון המלכה נמשיך לרובע היהודי שוק הפרחים. ועוד הפתעות. בתום הביקור העברה לבית המלון בבלגיה.

יום
2

וואליבי – פארק השעשועים העצום

יום בילוי משעשע וכייפי בפארק הנודע, וואליבי, בין סוגיו השונים של מתקני האדרנלין, הרכבות, המתקנים מפחידים, המתהפכים והקלילים, לכל המשפחה.

יום
3

חבל הארדנים – לוקסמבורג (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום בילוי בתוך נופים וטבע קסום של חבל הארדנים, בדרומה של בלגיה. חבל ארץ פסטורלי ופנינת טבע אמיתית. ניסע בין הנופים הקסומים, דרך העמקים, הכפרים הציוריים השוכנים לאורך הנהרות ולמורדות הגבעות. נבקר בעיירה דינאן. עיירה ציורית זו שוכנת לאורך נהר המז. נלך לאורך הטיילת שעל גדת הנהר. נראה את המצודה הבנויה על שפת המצוק וצופה על העיר והאזור. בתום הביקור נדרים לכיוון לוקסמבורג, עיר הבירה של הדוכסות הגדולה של לוקסמבורג, ונערוך בה סיור הכרות.

יום
4

ברוג' – בריסל / הולנד

עם בוקר נצא לכיוון ברוג', המכונה "ונציה של הצפון" בשל מבנה העיר הבנוי על עשרות תעלות מים החוצות אותה ומשווים לעיר בעלת נופך רומנטי ושליו. אונסק"ו הכריזה על העיר העתיקה, אשר השתמרה לאורך השנים ללא פגע, כאתר מורשת לשימור עולמי. נבקרבכיכר השוק, נראה את המגדל הפעמונים, בית העירייה ונצפה על כנסיית "הדם הקדוש". משם נמשיך לביקור בבירת בלגיה, בריסל, האוחזת גם בתואר בירת אירופה ובה שוכנים מוסדות האיחוד הארופי, הנציבות ומועצת האיחוד. נערוך סיור במהלכו נבקר בכיכר הגדולה, הנחשבת כיום לכיכר היפה באירופה. נסייר בכיכר ונצפה על בית העירייה הבנוי בסגנון גותי מרשים. נמשיך ונראה את פסלו של הילד המשתין שהפך לסמלה של העיר, ואת אזור הפרלמנט בו שוכנים מבני האיחוד הארופאי.

יום
5

פארק אפטלינג

יום של כייף לפנינו, בבילוי בפארק השעשועים "אפטלינג", פארק המבוסס על סיפורי אגדות. נבקר בעולמו של עלי באבא, נערוך שייט אבובים, נזחל במזחלות שלג, נדהר ברכבות, נבקר בבית הרוחות, ביער האגדות ואולי נוכל לפגוש את כיפה אדומה או שלגיה....

יום
6

חיטהורן (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לחיטהורן. נסיעה על הדייק החוצה את אגם אייסל ומשם לעיירה ובה כבישים שהם תעלות מים, אוויר צח ומרחבים של השפלה. בתום הביקור נחזור דרך אמסטרדאם לקניות וזמן חופשי.

יום
7

הולנד – כפרי הדייגים – אמסטרדם – תל אביב

נבקר בלב ליבה של ארץ השפלה וטחנות הרוח, כפרי הדייגים, חוות גבינות ואף במפעל לייצור קבקבי עץ מסורתיים הולנדיים. בתום הביקור העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים