פרטי הטיול
דרום איטליה - בארי

דרום איטליה - בארי

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ריביירה דה אוליסה

  • האי קאפרי

  • הקסם של 'בנוונטו' ו'סנטה אגטה די גוטי'

  • רצועת החוף האמלפיטנית

  • קסינו והמנזר במונטה קסינו

  • המתחם הגעשי סולפטרה פוטצואולי ואגם אוורנו

8
ימים
יום
1

תל אביב – בארי

הגעה לשדה התעופה בארי. עם הנחיתה פגישה עם מדריך הקבוצה ויציאה לכיוון העיר נאפולי, השלישית בגודלה באיטליה, השוכנת במפרץ יפיפה. נערוך סיור פנורמי ובמהלכו נראה את "פאלאצו ריאל"- אחד מארבעת הארמונות של המלכים, כיכר "פלבישיטה"- הכיכר בה התקיים משאל העם בנוגע לאיחוד איטליה, "ויה רומא" המדרחוב של נאפולי בו בתי קפה, מסעדות, חנויות, ואווירה דרומית טיפוסית. בתום הטיול העברה לבית המלון.

יום
2

ריביירה דה אוליסה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לריביירה דה אוליסה לביקור בעיירה גאטה, שהייתה אחת ממקומות ההתישבות היהודים הראשונה לאחר חורבן הבית שני, ואשר ממנה החלה להתפתח הקהילה היהודית באיטליה. נמשיך לביקור בספרלונה, אחת העיירות היפות באזור, ממנה נמשיך למונטאניה ספאקטה - הר 'המבותר' ונקנח בעיירה פורמיה. בערב אפשרות לצאת (בתשלום) לארוחת ערב במסעדה הכוללת מוזיקה טיפוסית.

יום
3

האי קאפרי – (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת ליום קסום של שייט וביקור באי הידוע "קאפרי", אי הטורקיז. נשוט במעבורת לעבר האי, עם העגינה בנמל הגדול במרינה גרנדה, נעפיל לאנקאפרי העיר העליונה, לתצפית מרהיבה ממנה נשקפים מגוון בתיה הצבעוניים של קאפרי התחתונה. נהנה מיום נפלא ושליו באי, משם נשוט במעבורת חזרה לנמל, ומשם העברה למלון.

יום
4

הקסם של 'בנוונטו' ו'סנטה אגטה די גוטי'

יום טיול נפלא לגילוי האזור הקסום של 'בנוונטו' - אחת הערים העתיקות ביותר בעולם הכלולות ברשימת אתרי מורשת העולמית והכפר הבארוקי 'סנטה אגטה די גוטי', הנכלל ברשימת הכפרים היפים ביותר של איטליה, הידוע גם בשל מסורת הקולינריה והיין שלו. אזור של תצפית, אווירת ימי ביניים ואדריכלות נפלאה היוצר יום חוויתי בלתי נשכח.

יום
5

רצועת החוף האמלפיטנית (יום בחירה)

המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום לאורך החוף האמלפיטני. דרך עוצרת נשימה הנושקת לחוף ומתפתלת לאורך המפרצונים מצד אחד, ומן העבר השני הרים ועיירות יפייפיות המשמשים מסגרת לתמונה נפלאה. זהו קטע הכביש שנחשב ליפה ביותר באיטליה וכולל נסיעה מתפתלת אל מול הים הכחול ולאורך עיירות קטנות, השוכנות על מדרונות ובהן בתים עם גגות אדומים, מטעי כרמים וטראסות. נבקר תחילה בסורנטו, ה'מרפסת' המשקיפה על כל המפרץ, ממנה נמשיך לאמלפי הקסומה, ממנה נעפיל לעיירת ההר ראוולו, המוקפת בכרמים ובפרדסים, שוכנת על מרפסת החצובה בהר בגובה 360 מטרים, מעל אמלפי. * אוטובוס מעל 30 מושבים אינו רשאי לנסוע על כביש זה. במקרה שבו הקבוצה תמנה יותר מ 30 איש, היא תפוצל לשני אוטובוסים.

יום
6

קסינו והמנזר במונטה קסינו – ומרכז קניות

את היום נתחיל ביקור בעיירה קסינו ובה המנזר מונטה קסינו, הבנוי בגובה 516 מטרים, ממנו נשקף נוף עוצר נשימה הצופה על עמק הלירי. המנזר הוקם במאה ה 6 על ידי בנדיקטוס הקדוש והוא אחד המנזרים המרשימים ביופיים שנבנה מחדש לאחר שנהרס במהלך אחד הקרבות המשמעותיים במלה"ע השנייה. בתום הביקור נמשיך לביקור בעיירה קסינו וממנה נמשיך למרכז קניות.

יום
7

המתחם הגעשי סולפטרה פוטצואולי ואגם אוורנו (יום בחירה)

יום קסום ומגוון לפנינו. יום חופשי. המעוניניים יוכלו לצאת לביקור (בתשלום) במתחם הגעשי הרוחש בפעילות הידרותרמית, המתבטאת בפליטת אדי מים, גזים וגיזרים, הלא הוא ה'סולפטרה'. (תלוי מזג אויר). בהמשך ניסע לכיוון אגם 'אוורנו' שהיה בעברו הר געש, לתצפית על האזור שם נשמע את סיפורו המרתק של אגם זה. נמשיך למרכז העיירה פוטצואולי, נראה את האמפיתאטרון ונמשיך לזמן חופשי במרכז העיירה והנמל.

יום
8

בארי – תל אביב

העברה לשדה התעופה בבארי לטיסה חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים