פרטי הטיול

חלומות מתגשמים

חלומות מתגשמים

הולנד, בלגיה, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • אמסטרדם
  • שיט על הסיין בפריז
  • יורודיסני
  • פארק אפטלינג
  • פסל הילד המשתין בבריסל
  • חיטהורן
8
ימים
יום
1

תל אביב - אמסטרדם - בלגיה

פגישת הקבוצה בנמל התעופה וטיסה לאמסטרדם. עם הנחיתה נצא לסיור בעיר אמסטרדם, "ונציה של הצפון". נטייל בכיכר דאם ונצפה לעבר ארמון המלכה נמשיך לרובע היהודי. בתום הביקור העברה לבית המלון בבלגיה.

יום
2

בלגיה – צרפת

נסיעה לכיוון בירת צרפת, עיר האורות – פריז. עם ההגעה נערוך סיור, במהלכו נראה את כיכר הקונקורד ובמרכזה האובליסק המרשים, מגדל אייפל, שדרות השאנז אליזה ושער הניצחון המרשים. בערב – אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור באתרייה המוארים של העיר ולשייט על הסיין.

יום
3

פארק השעשועים "יורודיסני"

שעשועים, רכבות והמון מתקנים, והפעם בממלכתו הקסומה של וולט דיסני. נעוף על כנפי הדמיון בארץ הפנטזיות, נפגוש פיראטים בארץ ההרפתקאות ונטוס לחלל בארץ המחר. נפגוש את דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני בתהלוכות המרהיבות ובערב נשוב למלון עייפים אך מלאי חוויות.

יום
4

פריז

בשעות הבוקר נשלים את הביקורים בעיר. נראה את בית העיריה, את כנסיית הנוטרדאם ומשם נעלה המדרגות המובילות לתצפית מגבעת ה"סקרה-קאר" מגבעת כנסית "הלב הקדוש", נמשיך לרובע לה-דפנס – הרובע המודרני של העיר.

יום
5

פריז – בריסל - הולנד

נסיעה צפונה לכיוון העיר בריסל, האוחזת גם בתואר בירת אירופה ובה שוכנים מוסדות האיחוד הארופי, הנציבות ומועצת האיחוד. נערוך סיור במהלכו נבקר בכיכר הגדולה, הנחשבת כיום לכיכר היפה באירופה. נסייר בכיכר ונצפה על בית העירייה הבנוי בסגנון גותי מרשים, נמשיך ונראה את פסלו של הילד המשתין שהפך לסמלה של העיר ומשם נמשיך לכיוון בית המלון בהולנד.

יום
6

חיטהורן – אמסטרדם (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לחיטהורן. נסיעה על הדייק החוצה את אגם אייסל ומשם לעיירה ובה כבישים שהם תעלות מים, אוויר צח ומרחבים של השפלה.

יום
7

פארק אפטלינג

יום של כייף לפנינו, בבילוי בפארק השעשועים "אפטלינג", פארק המבוסס על סיפורי אגדות. נבקר בעולמו של עלי באבא, נערוך שייט אבובים, נזחל במזחלות שלג, נדהר ברכבות, נבקר בבית הרוחות, ביער האגדות ואולי נוכל לפגוש את כיפה אדומה או שלגיה....

יום
8

אמסטרדם– תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים