פרטי הטיול
רומא ודרום איטליה-שבועות

רומא ודרום איטליה-שבועות

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קסטלי רומני

  • ספרלונה

  • האי קפרי

  • המנזר במונטה קסינו

  • סורנטו

  • סולפטרה

8
ימים
יום
1

תל אביב – רומא

הגעה לשדה התעופה ברומא, פגישה עם מדריך הקבוצה והעברה לבית המלון.

יום
2

קסטלי רומנו - פרסקטי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון "קסטלי רומאני", נבקר בעיירה הציורית קסטל גנדלופו בה נמצא מעון הנופש של האפיפיור, אזור של גבעות ירוקות וכרמים, משם נמשיך לפרסקטי – עיירת היקב הטיפוסית וממוקמת באזור גבעות, וכרמים. בתום הביקור נסיעה לבית המלון בו נשהה במהלך הטיול.

יום
3

ריביירה דה אוליסה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לריביירה דה אוליסה לביקור בעיירה גאטה, שהייתה אחת ממקומות ההתישבות היהודים הראשונה לאחר חורבן הבית שני, ואשר ממנה החלה להתפתח הקהילה היהודית באיטליה. נמשיך לביקור בספרלונה, אחת העיירות היפות באזור, ממנה נמשיך למונטאניה ספאקטה - הר 'המבותר' ונקנח בעיירה פורמיה. בערב אפשרות לצאת (בתשלום) לארוחת ערב במסעדה הכוללת מוזיקה טיפוסית.

יום
4

נאפולי והאי קאפרי – (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת ליום קסום של שייט וביקור באי הידוע "קאפרי", אי הטורקיז. נשוט במעבורת לעבר האי, עם העגינה בנמל הגדול במרינה גרנדה, נעפיל לאנקאפרי העיר העליונה, לתצפית מרהיבה ממנה נשקפים מגוון בתיה הצבעוניים של קאפרי התחתונה. נהנה מיום נפלא ושליו באי, משם נשוט במעבורת חזרה לנמל בנאפולי. נערוך סיור פנורמי ובמהלכו נראה את "פאלאצו ריאל"- אחד מארבעת הארמונות של המלכים, כיכר "פלבישיטה"- הכיכר בה התקיים משאל העם בנוגע לאיחוד איטליה, "ויה רומא" המדרחוב של נאפולי בו בתי קפה, מסעדות, חנויות, ואווירה דרומית טיפוסית.

יום
5

קסינו והמנזר במונטה קסינו – ומרכז קניות

את היום נתחיל ביקור בעיירה קסינו ובה המנזר מונטה קסינו, הבנוי בגובה 516 מטרים, ממנו נשקף נוף עוצר נשימה הצופה על עמק הלירי. המנזר הוקם במאה ה 6 על ידי בנדיקטוס הקדוש והוא אחד המנזרים המרשימים ביופיים שנבנה מחדש לאחר שנהרס במהלך אחד הקרבות המשמעותיים במלה"ע השנייה. בתום הביקור נמשיך לביקור בעיירה קסינו וממנה נמשיך למרכז קניות.

יום
6

רצועת החוף האמלפיטנית (יום בחירה)

המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום לאורך החוף האמלפיטני. דרך עוצרת נשימה הנושקת לחוף ומתפתלת לאורך המפרצונים מצד אחד, ומן העבר השני הרים ועיירות יפייפיות המשמשים מסגרת לתמונה נפלאה. זהו קטע הכביש שנחשב ליפה ביותר באיטליה וכולל נסיעה מתפתלת אל מול הים הכחול ולאורך עיירות קטנות, השוכנות על מדרונות ובהן בתים עם גגות אדומים, מטעי כרמים וטראסות. נבקר תחילה בסורנטו, ה'מרפסת' המשקיפה על כל המפרץ, ממנה נמשיך לאמלפי הקסומה, ממנה נעפיל לעיירת ההר ראוולו, המוקפת בכרמים ובפרדסים, שוכנת על מרפסת החצובה בהר בגובה 360 מטרים, מעל אמלפי. * אוטובוס מעל 30 מושבים אינו רשאי לנסוע על כביש זה. במקרה שבו הקבוצה תמנה יותר מ 30 איש, היא תפוצל לשני אוטובוסים.

יום
7

המתחם הגעשי סולפטרה פוטצואולי ואגם אוורנו (יום בחירה)

יום קסום ומגוון לפנינו. יום חופשי. המעוניניים יוכלו לצאת לביקור (בתשלום) במתחם הגעשי הרוחש בפעילות הידרותרמית, המתבטאת בפליטת אדי מים, גזים וגיזרים, הלא הוא ה'סולפטרה'. (תלוי מזג אויר). בהמשך ניסע לכיוון אגם 'אוורנו' שהיה בעברו הר געש, לתצפית על האזור שם נשמע את סיפורו המרתק של אגם זה. נמשיך למרכז העיירה פוטצואולי, נראה את האמפיתאטרון ונמשיך לזמן חופשי במרכז העיירה והנמל.

יום
8

רומא-תל אביב

סיור בעיר הבירה של איטליה, הלא היא רומא. במהלך הסיור נראה את הקולוסאום, הכיכרות המפורסמות של העיר, פיאצה אספניה, כיכר ונציה, פונטנה די טרווי, ועוד. בתום הסיור העברה לשדה התעופה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים