פרטי הטיול
שטרודל אלפיני

שטרודל אלפיני

אוסטריה, סלובניה, גרמניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ליובליאנה

  • אוסטריה - חבל קירנתיה והאגמים

  • זלצבורג והאי האלפים

  • אגם בלד

  • חבל טירול – קופשטיין, אינסברוק

  • מנכן – הכפר האולימפי, דכאו, העיר העתיקה

  • גרוסגלוקנר

  • קיצבהיל

  • צל-אם-זה

8
ימים
יום
1

תל אביב – ליובליאנה

עם הנחיתה בליובליאנה, פגישה עם מלווה הקבוצה ויציאה לסיור בעיר במהלכו נראה את כיכר פרשרן, הגשר המשולש, השוק הססגוני, קתדרלת סנט ניקולאס, בית העירייה העתיק, גשר הסנדלרים. בתום הביקור נצא צפונה לאוסטריה ונמשיך לבית המלון.

יום
2

אגמי הקריסטל של אזור קרינתיה

יום יפיפה של טבע ונוף באזור קרינתיה בו יש למעלה מ 100 אגמים הנראים כמו בדולח מבהיק. נהנה מיום של נופים מתוך גלויה. נבקר גם בעיר המחוז קלגנפורט, עיר ימי ביניימית טיפוסית ובעיירת הנופש הקסומה פלדן.

יום
3

זלצבורג והרי האלפים (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טיול יפיפה במהלכו ניסע בנוף הרים קסום ומתפתל בין הרים מיוערים ופסגות הרי האלפים המרשימים לביקור בעירו של מוצארט, זלצבורג, בו צולם הסרט "צלילי המוזיקה". נטייל בעיר העתיקה דרך הנהר החוצה את העיר ונצפה על הקתדרלה המרהיבה וכן על ביתו של מוצארט, נהלך במדרחוב ונסייר בשוק הציורי, ואם ניתן יהיה, נבקר בגני מיראבל המרשימים.

יום
4

חבל טירול

יום טיול שכולו פנינים של הנאה. נסיעה דרך נופים עוצרי נשימה, עמק טייר-זה ואגם וואלכ-זה לביקור בעיר העתיקה של קופשטיין ,ממנה נמשיך לביקור באינסברוק, בירת חבל טירול, היושבת על גדות נהר האין, ומוקפת בשרשרת הרים. נערוך סיור רגלי ברחובות הקסומים של העיר במהלכו נראה את שלטי הרחוב המפורזלים, בית העירייה, "גגון הזהב", והקתדרלה הברוקית המרשימה על שמו של הקדוש ג'ייקוב.

יום
5

האלפים הסלובנים (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום יפיפה לאלפים הסלובנים, הנקראים גם האלפים היולים. נגיע לאגם המפורסם בלד, שבטבורו, טירת אגדות קסומה, ובתום הביקור, דרך נוף שובה לב נמשיך לביקור באגם בוהין.

יום
6

מינכן

היום כולו יוקדש לבירת באוואריה הגרמנית, מינכן. נבקר בכפר האולימפי ונראה את האנדרטה לזכרם של חברי משלחת הספורטאים הישראלית שנרצחו בזמן המשחקים האולימפיים של 1972. נבקר באחד מאתרי החובה לכל יהודי וישראלי המבקר במינכן, המשמר את אחת התקופות הנוראות שעברו על העם היהודי, מחנה הריכוז דכאו. נמשיך לסיור בעיר במהלכו נראה את כיכר אודאון, בית העירייה החדש ובית העירייה הישן, כנסיית גבירתנו - סמל העיר, שער קרל והמדרחוב.

יום
7

שמורת הכביש המפורסם גרוסגלוקנר, קיצבהיל וצל-אמ-זה (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום קסום במיוחד. נסיעה באחד מהכבישים היפים ביותר בהרי אלפים. נסיעה לכיוון אגם צל-אמ-זה המפורסם, משם נמשיך בכביש מפותל הנקרא על שם הפסגה הגבוהה במדינה (3,797 מטר) והוא חוצה את רכס גלוקנר. לאורך הנסיעה על כביש זה, המראות שישתקפו מחלונות האוטובוס יהיו בלתי נשכחים. פסגות הרים מושלגות, קרחונים, עמקים ירוקים וכפרים ציוריים. במהלך הנסיעה נעצור לתצפית על הנוף מרהיב. את דרכנו נמשיך לקיצבהיל – עיירת נופש סקי יוקרתית וטיפוסית. נבקר בעיר הימיביניימית היפה שבה כיכרות, נאות, כנסיות מעניינות ובתים עתיקים, אפשר ליהנות ממסלולי הליכה מרהיבים בהרים.

יום
8

ליובליאנה – תל אביב

העברה לשדה התעופה טיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים