פרטי הטיול
ויאטנם קמבודיה

ויאטנם קמבודיה

ויאטנאם, קמבודיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מקדש הספרות הבנוי

  • שייט במפרץ הא לונג ביי

  • כפר האומנים

  • רשת מנהרות הויאטקונג בקוצ'י

  • השוק הצף בדלתת המקונג

  • פנום פן

  • סיאם ריפ

14
ימים
יום
1

ת"א- הנוי

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון לטיסת אל על להנוי אשר בוייטנאם ) דרך יעד .(בניים באסיה

יום
2

ת"א- הנוי

לאחר הנחיתה בהנוי, ארוחת ערב ועברה לבית המלון.

יום
3

הנוי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר, נתחיל בביקור במקדש הספרות ממאה ה 11 -המוגדר כאוניברסיטה הראשונה של ויטנאם, נחשף לפילוסופיה הקונפוציאנית. נצפה בכיכר בו נמצא המוזליאום לזכרו של הוצ'מין – מיסדה של ויטנאם הקומוניסטית, נבקר במוזיאלאום לכבודו של הוצ'מין, נבקר בפגודת הקורה האחת, נבקר ב"הנוי הילטון", מקום ששימש כבית כלא לאסירים פוליטים ושבויי המלחה. נבקר ברובע העתיק של העיר,רכובים על ריקשות לאורך הרחובות העתיקים,דרך המבנים בעלי הארכיטקטורה הצרפתית,מהתקופה הקולוניאליסטית בויטנאם. נטייל לאורך אגם קים , נטייל בשווקי העיר הססגונים על שלל הצבעים,הנוף האנושי, והריחות.בערב נצפה במופע תאטרון בובות על המים – אומנות ויטנאמית מהמאה ה 11 . לינה בהנוי

יום
4

הנוי – כפרי אומנים - מפרץ הא לונג ביי

לאחר ארוחת הבוקר ,נסע דרך המרחב הכפרי – שדות האורז לעבר מפרץ האולונג ביי )המקום שבו יורד הדרקון אל הים(. בדרכנו ניסע דרך הכפרים הציוריים והמרתקים של וייטנאם, נחשף לאורך החיים המסורתי המתקיים לארוך אלפי שנים. נעצור לביקור במרכזי המבקרים הידועים. שם נחסף למגוון האומנות הויטנאמית. בתום הביקורים נמשיך לעבר מפרץ הא לונג ביי המרשים,לינה באלונג ביי.

יום
5

שייט במפרץ הא לונג ביי- בנוי - סייגון

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט חלומי ובלתי נשכח במימי המפרץ הקסומים עם 0333 אלפי האיים הייחודיים בצורתם.ארוחת צהרים מעודנת של פרות ים,תוגש על סיפון האונייה, תוך כדי מפגש קסום עם אחד אתרי הטבע המדהימים של וויאטנם.שייט בין באיים קטנים,מערות שנוצרו ע"י הרוח והגלים.המפרץ נמצא ברשימת נכסי המורשת של אונסק"ו ונחשב לאחד מפלאי הטבע של וויטנאם כולל רוחת צהריים קלה. בתום השייט ניסע לעבר הנוי לטיסה וטיסה להו צ'י מין סיטי, או בשמה ההיסטורי סייגון, היא העיר הגדולה ביותר בוייטנאם, כיום היא מרכז החיים של וייטנאם ונחשבת לבירתה התרבותית והכלכלית. לאחר הנחיתה בעיר העברה לבית המלון לינה בסיגון.

יום
6

סייגון – טי נין – קו צ'י – סיגון

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לטאינינג עיר הבירה של מחוז טאינינג המשמשת מרכז של אחת הדתות המקומיות המעניינות ביותר, הקאודאיזם. נבקר במקדש 1311 .משם נמשיך לרשת – הקאודאי הגדול שנבנה בין השנים 1300 המנהרות בקוצ'י אשר נבנתה ע" הוויאטקונג ואיפשרה להשיג שליטה על אזור כפרי סביב לסייגון .ההערכה היא שהרשת המנהרות מתפרסת על פני מעל 033 קמ"ר. נחזור לסייגון.לינה בסייגון.

יום
7

סייגון - דלתת המקונג -קנטון

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול ברחובותיה של העיר,נבקר במוזיאון ההיסטורי שיאפשר לנו ללמוד את התפתחות התרבות הויטנאמית. נבקר בבנין ההכרזה על אחדותה של ויטנאם מחדש , בנין שנבנה ב 1390 . נבקר בחדרי ההיכל ונצפה במה שהשתמר ממעמד ההכרזה ב 03 לאפריל 1391 . נראה את אולם הנשפיים, אולם של קבינט המלחמה. נבקר במוזיאון המלחמה – מלחמת הודו סין לאחר מכן נצא בנסיעה לכיוון דלתת המקונג- מחוז בן טרה. נצא לשייט בדלתת המקונג.המשמש כעורק תחבורה למיליוני בני אדם וכמקור פרנסה מאז ומעולם.השייט הוא בין איים קטנים ואורכידיאות טרופיות.שייט בתעלות והגעה לאי קטן נסייר בכפר הציורי.במהלך הסיור,טעימת פירות טרופיים וביקור בחוות דבורים.שייט בסירת משוטים לאורך תעלות צרות. בתום הסיור ניסע למלוננו באזור הקנטון.

יום
8

דלתת המקונג - השוק הצף - צא'ו דוק

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בשוק הצף – צאי רונג ל נהר המקונג. נחשף לחיי היום יום על נהר המקונג. אחר הצהרים נצא לעיירה צ'או דוק לא הרחק מהגבול הקמבודי. אחר הצהרים נבקר בהר סאם בו שוכן אחד המקדשים הפופולרים לעליה לרגל אשר ניכרים בו ההשפעה של הצמפה, חמר והסינים . לינה בצ'או דוק.

יום
9

פנום פאן

לאחר ארוחת הבוקר נצא נצא בשייט לעבר פנום פן בירתה של קמבודיה. נבקר במוזיאון הלאומי עם אוסף של התקופה פני האנקורין והאנקורין. נבקר בארמון המלכותי עם פגודת הכסף ומקדש פונאום. אם הזמן יאפשר נבקר בשוק המרכזי. לינה בפנום פאן.

יום
10

סיאם ריפ

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לסיאם ריפ הנמצאת סמוך לעיר המקדשים- אנגקור שהייתה בירת חמר העתיקה 230 לספירה עד 1013 לספירה.– מקדשים –"שנבלעו" בג'ונגלים לפני כ- 913 שנה. אחר הצהריים ביקור במקדש התאומים של תומאנון וכאו סיי תבודה אשר נבנה בתחילת המאה ה 10 . ביקור במקדש – הר הבלתי גמור של תא קיאו, ביקור בבריכה הקדושה של סרה סראנג ובמנזר טה פרום. ביקור בבירה העתיקה באנגקור תום, השער הדרומי, הצריח עם 15 המגדלים אשר כל אחד מהם מעוטר ב 5 פרצופים של הבודהיסטבה הרחמן. לא רחוק משם ביקור במקדש ההר של הבאפוון השטח המלכותי המגודר עם מקדש הפימנקאס. ביקור במדרגות הפיל ומדרגות המלך הצולע. אחר הצהריים ביקור באנגקור ואט אשר נבנה בתחילת – אמצע המאה ה 10 ואשר הוקדש לאל של ההינדו וישנו. מקדש הר ענק זה נבנה ע"י המלך סוריאון רמאן ה- 0 ונחשב כמלאכת מחשבת של אומנות וארכיטקטורה של קמאר. צפייה בשקיעת השמש המדהימה ובנוף עוצר הנשימה של אנגקור מגבעת פנום בייקנד. ארוחת ערב במסעדה מיוחדת בלווי מופע ריקודים מסורתי. לינה בסיאם ריפ.

יום
11

סיאם ריפ

לאחר ארוחת הבוקר,נסיעה לכפר הדייגים קונג קניס וסיור שייט בתעלת אגם סאפ. לכוון הכפר הצף וצפייה בדרכי דייג מסורתיות. חזרה לסיאם ריפ ובדרך עצירה ב “Chantiers-Ecole, Les Artisans d’Angkor”, מרכז אימונים ונופש אשר מאושש את הטכניקה והסיגנון של אומנות העץ והאבן הקמבודי. נהלך לאורך השוק המקומי. בתום הסיור נחזור למלוננו באזור

יום
12

סיאם ריפ - בנגקוק

ניפרד מקמבודיה ונצא בנסיעה ארוכה לעבר בנגקוק בירת תאילנד ) נסיעה של כ 9- שעות ( עם ההגעה לעיר סיור ראשוני בעיר

יום
13

בנגקוק - ת"א

תם טיולנו הקסום נצא לסיור בשווקיה הססגוניים של בנגקוק . ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה לת"א בה ננחת למחרת.

יום
14

בנגקוק - ת"א

נחיתה בתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים