פרטי הטיול
ארצות השפלה - מקוצר

ארצות השפלה - מקוצר

הולנד, בלגיה, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בריסל

  • רובע ה'מארה'

  • אזור הבסטיליה

  • מרכז פומפידו

  • אמסטרדם

5
ימים
יום
1

תל אביב – אמסטרדם - בריסל

המראה לשדה התעופה באמסטרדם, עם הנחיתה נצא בנסיעה לכיון אזור בלגיה. את היום נקדיש לבירת בלגיה הלא היא בריסל, האוחזת גם בתואר בירת אירופה ובה שוכנים מוסדות האיחוד הארופי, הנציבות ומועצת האיחוד. נערוך סיור במהלכו נבקר בכיכר הגדולה, הנחשבת כיום לכיכר היפה באירופה. נסייר בכיכר ונצפה על בית העירייה הבנוי בסגנון גותי מרשים. נמשיך ונראה את פסלו של הילד המשתין שהפך לסמלה של העיר.

יום
2

פריז

"פריז היא כמו אשה" כתב הסופר הצרפתי, קאו, "אשה צעירה עם מחרוזת של חכמה על פניה היפות, ואיפור בורגני הרומז לך בשובבות לבוא."... וכשאתה מגיע, השדרות רחבות הידיים, סמטאות האבן, הנהר וגשריו, מגדל אייפל והכיכרות המהודרות עוטפות ומחבקות אותך. קסמה הארכיטקטוני ואווירתה המיוחדת כמו שובות אותך וקורצות לך להישאר. עם בוקר נצא לכיוון פריז, עם ההגעה נערוך סיור, במהלכו נראה את שער הניצחון, כיכר אטואל, כיכר הקונקורד, שד' השאנז אליזה, נצפה אל מגדל אייפל, נחלוף על פני גשרי העיר, נצפה אל קתדרלת נוטרדאם הנודעת מסיפורו של ויקטור הוגו, בערב המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לשייט על הסיין להתרשמות מהעיר מכיוון גדות הנהר.

יום
3

פריז

סיור בחלק היהודי של העיר - אזור ה"מארה" המשנה את פניו והופך להיות ה"וויליג'" של פריז. במהלך הסיור נטייל בכיכר הבסטיליה והאזור המתחדש, כיכר ווז' המעוצבת, נראה את ביתו של ויקטור הוגו, הככרות ובתי האצילים. נסיים את הסיור באזור של מרכז פומפידו ופורום להאל. אחה"צ – אפשרות למעונינים (בתשלום) לצאת לסיור לארמון וורסאי או פנטנבלו.

יום
4

אנטוורפן, בירת היהלומים – גנט

נצא בנסיעה צפונה לכיוןן הולנד בדרך נעצור לבשתי פניניי יופי של בלגיה. אנטוורפן – בירת היהלומים, בה נטייל במדרחוב היפיפה, נראה את תחנת הרכבת הבנוייה כמו אולם נשפים מפואר והדור, נמשיך לכיכר העתיקה, הגרוטה מרקט ונתרשם מהקתדרלה של העיר, חזיתות הבתים המזכירות בצבען ובצורת בנייתן את המבנים של הולנד. משם נמשיך לפנינה נוספת, אל גנט הבנוייה מעל נהר ה-ליי, ובה מבנים מתקופת ימי הביניים אך יחד עם זו אווירה תוססת וצעירה. בתום הביקור נמשיך ללינה בהולנד. בערב – אפשרות למעונינים (בתשלום) לצאת לסיור ערב לאמסטרדם התרשמות ראשונית עם העיר הססגונית.

יום
5

אמסטרדם – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים