פרטי הטיול
ברצלונה, קוסטה דוראדה ופורט אבנטורה

ברצלונה, קוסטה דוראדה ופורט אבנטורה

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • PORTAVENTURA PARK

  • מרכז גאודי

7
ימים
יום
1

ת"א- ברצלונה: סיור פנורמי- קוסטה דוראדה

נטוס בבוקר מוקדם לברצלונה. לאחר פגישה עם הנהג בשדה"ת ברצלונה נצא לסיור מודרך פנורמי של העיר ונוכל להתרשם מאתריה הרבים, רחובותיה הרחבים ואלגנטיים. נראה את הכפר האולימפי, פלזה קטלוניה המרכזי, סגרדה פמיליה, המרינה המפורסמת ונזכה למבט ציפור על כל העיר ממונט ז'ואיק, הר היהודים. נמשיך לכוון קוסטה דוראדה למלון שלנו וקבלת חדרים, ארוחת ערב ולינה.

יום
2

מונטסרט-חבל היין פנדס-יקב קודורניו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכוון מזרח ונבקר במונטסרט, מנזר ענק המתנשא מעל צוקים תלולים. זהו המרכז הדתי והתרבותי החשוב ביותר בקטלוניה ואחד המנזרים הבנדיקטיים החשובים בעולם. במקום נמצא פסל המדונה השחורה, פטרונית של קטלוניה. אחה"צ נבקר בחבל פנדס. אזור היין של פנדס משתרע כמעט מהפרברים המערביים של ברצלונה, נפרש לכוון דרום מערב, נושק לים התיכון מצדו האחד ולרכס המונסרט מעברו השני. יחודו של פנדס במגוון הזנים וסגנונות הייצור שהוא מכיל, מותרים בו לייצור לא פחות מ- 20 זנים ומגוון היין המיוצר נע מיינות הקאווה )תת איזור המוגדר בנפרד בתוך פנדס( ועד יינות מחוזקים. סך הייצור השנתי הממוצע עומד על כ-76 מיליון בקבוקים בשנה! נגיע ליקב קודורניו Cavas, היקב המפורסם בו ניתן לגלות את המסורת לעשיית יינות הנשמרת זה יותר מ- 006 שנים. תוכלו ליהנות משילוב מרשים של אדריכלות הייחודית של היקב עם לימוד על תהליך עשיית היין. הבניין המרכזי של היקב המשמש כמרכז העצבים לקבוצה והינו בעל עיצוב אדריכלי מרשים והוכרז כאתר מורשת ההיסטורית בשנת 3967. בביקור נחזה במצגת אודיו ויזואלית, טיול של אומנות ART NOUVEAU, גני היקב, המוזיאון, תצוגת תהליך עשיית היין, ירידה למרתפי היין, סיור בין המרתפים ברכבת, טעימות. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
3

PORTAVENTURA PARK

היום מוקדש לילדים ובוגרים כאחד. פארק פורט אוונטורה הוא פארק השעשועים הגדול ביותר בדרום אירופה. לפארק חמישה עולמות שונים, המחולקים לפי מדינות ויבשות, כשבכל עולם תמצאו מתקנים, הופעות ואטרקציות לכל המשפחה. חמשת העולמות הם: העולם הסיני(China) , העולם הפולינזי ,(Polynesia) עולם מקסיקו (Mexico) , עולם המזרח הרחוק (Far West) ועולם הים התיכון (Mediterranean) וגם אזור מוקדש ל"רחוב סומסום". יש במקום מעל ל-06 מתקנים, יותר מ- 366 הופעות ביום ו- 60 מקומות שונים בהם ניתן לקנות אוכל. מדי שנה מבקרים בפארק כ-0 מיליון אנשים. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
4

PORTAVENTURA PARK

יום נוסף מוקדש לבילוי משפחתי וכיפי. הזדמנות להשלים התנסות בכול המתקנים בפארק או חזרה למתקנים הכי אהובים. לקראת שעת הדמדומים אפשר ליהנות מצבעי השקיעה בטיילת לאורך החוף היפה. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
5

DELTA DEL EBRO שייט-ראוס- מרכז גאודי

היום נפגוש את הטבע במיטבו בטיול לדלתא של הנהר אברו )Ebro(. נוכל להתרשם מעושר החי והצומח בשטח של כ-026 ק"מ רבועים. בדלתא נחווה מלא מראות וצבעים מרהיבים המשתנים מדי עונה. ניסע באוטובוס עד שפך הנהר אברו, בעל הזרימה החזקה ביותר בספרד, שם נתחיל שייט שיאפשר לנו לעמוד על אוצרות הטבע שבגדות הנהר. בהמשך ניסע לראוס, עיר הולדתו של האדריכל המפורסם אנטוני גאודי. העיר ידועה באדריכלות היפה של בנייניה המודרניסטים והשוק התוסס. נבקר במרכז גאודי המקדש את המורשת של בן העיר המפורסם. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
6

יום חופשי

יום חופשי. אפשרות ליהנות מחופי סלאו וקמברילס או להצטרף למדריך לטיול )בתוספת תשלום( לטראגונה. חזרה למלון לארוחת ערב. ולינה.

יום
7

ברצלונה-תל אביב

לאחר ארוחת בוקר נעזוב את המלון שלנו בקוסטה דוראדה ונצפין לכוון ברצלונה. נטייל באופן רגלי ברובע הגותי עמוס הסמטאות עם מבנים ייחודים ועד הקתדרלה המרשימה. נמשיך לשדרת הראמבלס- הרחוב המפורסם והמתוייר ביותר בברצלונה. לאורכו מתערבבים דוכנים, חנויות, בתי קפה ומופעי רחוב. נעבור דרך פסאו דה גרסיה, הרחוב האלגנטי ביותר בברצלונה. נקבל הסבר על האדריכלות הייחודית שמאפיינת את העיר, נתרשם מבניינים נוספים של גאודי ועמיתיו. נהנה מזמן חופשי לטייל בשוק "לה בוקרייה" ולערוך קניות ברחוב קרר אנג'לס להולכי רגל המלא בוטיקים וחנויות אופנה. זמן חופשי לטעימות מהאוכל המקומי. העברה לשדה"ת ולטיסתנו חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים