פרטי הטיול

חגיגה משפחתית

חגיגה משפחתית

צרפת, הולנד, בלגיה, בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:

 • דיסנילנד-עולם החלומות
 • כפר טחנות הרוח
 • בית אנה פרנק
 • פארק אפטלינג
 • כפר הדייגים וולנדם
 • מוזיאון השעווה מאדאם טוסו בלונדון
 • נסיעה ביורוסטאר
 • פארק מיני אירופה
 • תצפית על כנסיית הנוטרדאם בפריז
 • עלייה לרומה השנייה של מגדל אייפל
 • שיט על נהר הסיין
 • פארק הפרחים בקיקנהוף
10
ימים
יום
1

תל אביב, לונדון – הנה מתחילים!

נפגש בנמל התעופה בן- גוריון ונמריא ללונדון, בירת בריטניה. עם ההגעה ניסע לבית המלון. בערב, אם יתאפשר, נוכל לצאת בתחבורה ציבורית לסיור הכרות ראשוני עם כיכרותיה הסואנות של לונדון ונחוש את העיר.

יום
2

לונדון, מוזיאון השעווה " מאדאם טוסו" ,קובנט גרדן

היום נהנה מסיור מודרך באתריה המפורסמים של לונדון. נצפה על כנסיית סנט פול הנחשבת לשנייה בגודלה בעולם, ווסטמינסטר- כנסיית ההכתרה, בתי הפרלמנט, המצודה של לונדון וה"סיטי"- המרכז הפיננסי רב העוצמה. במידה ויתאפשר, נראה את טקס חילופי המשמרות המסורתי בארמון בקינגהם. נמשיך לביקור מרתק במוזיאון השעווה המפורסם מאדאם טוסו. נתרשם מדמויות השעווה של היפים והמפורסמים מעולם הספורט, הבידור והקולנוע. בזמן שיוותר לנו נטייל בקובנט גרדן, שם נצפה במופעי רחוב ונהנה מבתי הקפה ומהאזור התוסס. חזרה למלון בתחבורה ציבורית.

יום
3

אולפני הסרטים של האחים וורנר – העולם הקסום של הארי פוטר!

היום נערוך ביקור מהנה ומרתק במיוחד באולפני הסרטים של האחים וורנר, ונכנס לעולמו הקסום של הארי פוטר! נראה את הסודות מאחורי הקלעים של סדרת סרטי הארי פוטר המצליחים ביותר בכל הזמנים, את התלבושות המיוחדות, התפאורה המדהימה, האביזרים והאפקטים המיוחדים וכמובן - הטכנולוגיה הייחודית בה נעזרו בהפקת הסרטים. לאחר הביקור נוכל לשוב ללונדון ולסייר ברחוב אוקספורד ורחוב ריג'נט ההומים, שם נוכל לערוך את קניותינו בחנויות הכלבו הגדולות. בערב יוכלו המעוניינים לחזות במחזמר במרכז התיאטראות והשעשועים (בתשלום).

יום
4

לונדון, פריס

ניפרד מלונדון וניסע לדובר, נעלה על מעבורת ונפליג לקאלה שבצרפת. לאחר ההגעה ניסע לפריס, עיר האורות המפורסמת, נערוך סיור הכרות בעיר (אם יתאפשר) ונסע אל מלוננו. בערב יוכלו המעוניינים לצאת לסיור בפריס בתשלום). ) "Paradis Latin" המוארת (בתשלום) או לצאת למופע קברט במועדון הלילה המ

יום
5

פריס - עיר האורות!

היום נקדיש את זמננו לסיורים בפריס הרומנטית והמרתקת. נראה את אתריה ובנייניה החשובים ובהם שער הניצחון, שדרות שאנז אליזה, כיכר הקונקורד, הרובע הלטיני, פירמידת הזכוכית של מוזיאון הלובר, גני הטילרי, ככר ונדום, כיכר הבסטיליה ועוד... נערוך תצפית מרהיבה על העיר והסביבה ממגדל האייפל / מגדל המונפרנס, נסייר במרכזיה הסואנים של העיר היפה ונמשיך לשיט מהנה על נהר הסיין, ממנו נצפה ביופייה של כנסיית נוטרדאם מזווית קצת אחרת. אחה"צ יוכלו המעוניינים לבקר במוזיאון הלובר המפורסם או לנסוע לביקור באחד מארמונות מלכי צרפת - וורסאי או פונטנבלו שמחוץ לפריס (בתשלום).

יום
6

דיסנילנד פריס – חוויה קסומה בעולם האגדות

יום שכולו כיף מתמשך והנאה מרובה בעולם האגדות והשעשועים של וולט דיסני - דיסנילנד פריס. נחצה את הגבול לעולמות קסומים ונבקר ב"ארץ הפנטזיות", "ארץ התגליות", "ארץ ההרפתקאות" ו"ארץ הגבולות", המעבירים 3 אותנו כבמטה קסמים לזמנים ולמקומות אחרים. נהלך על גשר טירת היפיפייה הנרדמת, נשוט לתוך ג'ונגל סבוך, נתרגש מרכבות ההרים וממכוניות המרוץ ונצפה בתהלוכה המרהיבה של הדמויות המפורסמות מסרטי וולט דיסני. לאחר שנהנה מכל החוויות המזומנות לנו נשוב למלון.

יום
7

פריס, פארק מיני אירופה, בריסל

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבריסל, בירת בלגיה. בדרכנו נבקר בפארק "מיני אירופה" ונצפה בדגמים מוקטנים של אתרים חשובים ומבנים מפורסמים כמו מגדל האייפל בפריס, הפרלמנט הבריטי ושעון הביג-בן, דגם האקרופוליס באתונה, מגדל פיזה באיטליה ועוד. נהלך בין שבילי הפארק, נתרשם מהדגמים המיניאטוריים ונמשיך לבריסל. עם ההגעה נצא לכיכר "גראנד פלאס" המרשימה, בה נראה את המניקן פיס (פסל הילד המשתין) שהפך לסמלה המפורסם של העיר. בתום הסיור נגיע למלון.

יום
8

פארק אפטלינג, אמסטרדם - חוויה מהאגדות

עם בוקר ניסע לפארק "אפטלינג" המכונה "יער הקסמים". נדהר ברכבות הרים, נשוט באבובים, נבקר בעולמות קסומים מסיפורי האגדות הידועים, נאזין לעוגב המונע בכוח המים ונטייל בין מגדלים ובקתות ציוריות. בקיצור- עולם אגדות אמיתי! בתום הבילוי ניסע למלוננו באזור אמסטרדם.

יום
9

כפר הדייגים וולנדם, כפר טחנות רוח, אמסטרדם, בית אנה פרנק

יום גדוש בחוויות לפנינו! היום נבקר בכפר הדייגים הציורי וולנדם ונלמד על מאבקו המתמשך של העם ההולנדי בכמויות המים הגדולות. נתרשם מתהליך ייצור הגבינות ההולנדיות הידועות בעולם ומהמפעל לייצור קבקבי העץ המסורתיים. נמשיך לכפר טחנות הרוח המיוחד "זאנסה סחאנס", נבקר באחת מטחנות הרוח האופייניות להולנד ונלמד על תפקידן ההיסטורי. לאחר הסיור נסע לאמסטרדם ,המכונה "ונציה של הצפון", בשל תעלות המים הרבות החוצות אותה ונספוג את האווירה ההולנדית: תעלות, בתים צרים וגשרונים ציוריים. נצפה על ארמון המלכה וכיכר "דאם" ונראה את המדרחוב המרשים על חנויותיו הרבות. נמשיך לביקור בבית אנה פרנק, בו הסתתרה עם משפחתה וכתבה את יומנה המפורסם. לקראת ערב נשוב למלוננו, עייפים אך מרוצים!

יום
10

אמסטרדם, תל אביב

הטיול הסתיים, אך החוויות נשארות. בתום הביקורים ניסע לנמל התעופה ונטוס חזרה הביתה. היה נפלא!

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים