פרטי הטיול
חגיגה משפחתית

חגיגה משפחתית

צרפת, הולנד, בלגיה, בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • דיסנילנד-עולם החלומות

 • כפר טחנות הרוח

 • בית אנה פרנק

 • פארק אפטלינג

 • כפר הדייגים וולנדם

 • מוזיאון השעווה מאדאם טוסו בלונדון

 • נסיעה ביורוסטאר

 • פארק מיני אירופה

 • תצפית על כנסיית הנוטרדאם בפריז

 • עלייה לרומה השנייה של מגדל אייפל

 • שיט על נהר הסיין

 • פארק הפרחים בקיקנהוף

10
ימים
יום
1

תל אביב, לונדון – הנה מתחילים!

נפגש בנמל התעופה בן- גוריון ונמריא ללונדון, בירת בריטניה. עם ההגעה ניסע לבית המלון. בערב, אם יתאפשר, נוכל לצאת בתחבורה ציבורית לסיור הכרות ראשוני עם כיכרותיה הסואנות של לונדון ונחוש את העיר.

יום
2

לונדון, מוזיאון השעווה " מאדאם טוסו" ,קובנט גרדן

היום נהנה מסיור מודרך באתריה המפורסמים של לונדון. נצפה על כנסיית סנט פול הנחשבת לשנייה בגודלה בעולם, ווסטמינסטר- כנסיית ההכתרה, בתי הפרלמנט, המצודה של לונדון וה"סיטי"- המרכז הפיננסי רב העוצמה. במידה ויתאפשר, נראה את טקס חילופי המשמרות המסורתי בארמון בקינגהם. נמשיך לביקור מרתק במוזיאון השעווה המפורסם מאדאם טוסו. נתרשם מדמויות השעווה של היפים והמפורסמים מעולם הספורט, הבידור והקולנוע. בזמן שיוותר לנו נטייל בקובנט גרדן, שם נצפה במופעי רחוב ונהנה מבתי הקפה ומהאזור התוסס. חזרה למלון בתחבורה ציבורית.

יום
3

האריי פוטר מניף שרביט

נצא לביקור מרתק באולפני הסרטים של האחים וורנר. כך ניכנס לעולמו הקסום של הארי פוטר! נראה את הסודות מאחורי הקלעים של סדרת הסרטים המצליחה. נבחן את התלבושות המיוחדות, את התפאורה המדהימה, האביזרים והאפקטים המיוחדים וכמובן- הטכנולוגיה הייחודית בה נעזרו בהפקת הסרטים. לאחר הביקור נשוב ללונדון ונסייר ברחוב אוקספורד וברחוב ריג'ינט. אין מקום טוב יותר בעולם כולו לערוך בו קניות. בתי הכלבו הנהדרים קוראים לנו. בערב יוכלו המעוניינים לצפות במחזמר במרכז התיאטראות והשעשועים (בתשלום)

יום
4

רכבת היורוסטאר, פריס

ניפרד מלונדון, ניסע לתחנת הרכבת ונחצה את תעלת לה מאנש ברכבת המהירה והמיוחדת יורוסטאר אשר נוסעת מתחת לתעלה, עד הגיענו לפריס- עיר האורות.עם ההגעה נערוך סיור הכרות ונמשיך למלוננו. בערב יוכלו המעוניינים לצאת לסיור בפריס המוארת כולל שיט על הסיין (בתשלום) או לצאת למופע קברט במועדון הלילה המפורסם PARADISE LATIN (בתשלום).

יום
5

פריס - עיר האורות!

פריס רומנטית ומרתקת. נטייל בין אתריה החשובים ובהם שער הניצחון, שדרות שאנז אליזה, כיכר הקונקורד, הרובע הלטיני, פירמידת הזכוכית של מוזיאון הלובר, גני הטיולרי, ככר ונדום, כיכר הבסטיליה ועוד... נערוך תצפית מרהיבה על העיר והסביבה ממגדל המונפרנס. אחר הצהריים יוכלו המעוניינים לבקר במוזיאון הלובר- המוזיאון הגדול בעולם או לנסוע לביקור באחד מארמונות מלכי צרפת--וורסאי או פונטנבלו שמחוץ לפריס (בתשלום).

יום
6

כיף עולמי בדיסנילנד פריס

יום שכולו כיף בעולם האגדות והשעשועים-דיסנילנד פריס. נחצה את הגבול לעולמות קסומים ונבקר ב "ארץ הפנטזיות", "ארץ התגליות", "ארץ ההרפתקאות" ו"ארץ הגבולות". נצעד על גשר טירת היפהפייה הנרדמת, נשוט בג'ונגל סבווך, נתרגש מרכבות ההרים וממכוניות המירוץ, ונצפה בתהלוכה מרהיבה של הדמויות המפורסמות מיקי, דונלד והאחרים.

יום
7

פארק מיני אירופה, בריסל

נבקר בפארק "מיני אירופה" בו מוצגים דגמים מוקטנים של אתרים מפורסמים כמגדל אייפל בפריס, הפרלמנט הבריטי ושעון הביג- בן, האקרופוליס באתונה, מגדל פיזה באיטליה ועוד. נהלך בין שבילי הפארק, נתרשם מהדגמים המיניאטוריים. אחר כך נמשיך לבריסל. עם ההגעה נצא ל"גראנד פלאס", הכיכר המרשימה ואחת היפות בעולם. נראה גם את המנקין פיס (פסל הילד המשתין) שהפך לסימלה של העיר. בערב נגיע למלון.

יום
8

קסמים בפארק אפטלנג

פארק אפטלינג המכונה "יער הקסמים" הוא חאד הפארקי השעשועים הנפלאים בעולם. נדהר ברכבות הרים, נשוט באבובים, נבקר בעולמות קסומים מסיפורי האגדות הידועים, נאזין לעוגב המונע בכח המים ונטייל בין מגדלים ובקתות ציוריות. נחחייה ונבלה בעולם אגדות אמיתי! בתום הבילוי ניסע למלון באזור אמסטרדם.

יום
9

כפר הדייגים וולנדם, כפר טחנות רוח, אמסטרדם, בית אנה פרנק

נבקר בכפר הדייגים הציורי וולנדם ונכיר את מאבקו המתמשך של העם ההולנדי בים שמציף את חופי המדינה. נתרשם מתהליך ייצור הגבינות ההולנדיות הידועות בעולם ומהמפעל לייצור קבקבי העץ המסורתיים. נמשיך לכפר טחנות הרוח "זאנסה סחאנס". נבקר באחת מטחנות הרוח האופייניות להולנד ונלמד על תפקידן ההיסטורי. לאחר הסיור נסע לאמסטרדם, המכונה בזכות תעלות המים שחוצות אותה "ונציה של הצפון". נספוג את האוירה ההולנדית: תעלות, בתים צרים וגשרונים ציוריים. נצפה על ארמון המכה וכיכר דאם ונטייל במדרחוב המרשים על חנויותיו הרבות. נמשיך לביקור בבית אנה פרנק, בו הסתתרה במלחמה עם משפחתה וכתבה את יומנה המפורסם.

יום
10

אמסטרדם, תל אביב

נטוס חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים