פרטי הטיול
ארה"ב החוף המזרחי

ארה"ב החוף המזרחי

ארצות הברית

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • נתיב החירות בבוסטון

  • מפלי הניאגרה

  • אגמי האצבעות

  • מפעל הרשי'ס

  • מוזיאון החלל בוושינגטון

  • פעמון החירות

  • ניו יורק

  • מוזיאון הצוללות

9
ימים
יום
1

ת"א – בוסטון

ניפגש בשדה התעופה לטיסה ישירה לבוסטון בירת מסצ'וסטס. לאחר הנחיתה וסידורים פורמאליים בשדה נצא לסיור בעיר בה החלה הקמתה של ארה"ב. נלך בנתיב החירות, נצא מפארק קומון, נראה את בית המושל החדש וכן הישן, נבקר בכנסיית הפארק, נבקר בכיכר בו התרחש "הטבח של בוסטון" ונסיים במספנת חיל הים שם נראה את אוניית הצי "קונסטנטישן" שנבנתה במאה ה-19 ועדין בשירות פעיל. נמשיך את סיורנו בבוסטון ונבקר בשוק המשוחזר שם נהנה ממופעי הרחוב הרבים. לאחר מכן נחצה את נהר צ'ארלס לביקור בעיר האוניברסיטאות קיימברידג' ביתה של הרווארד MIT ועוד. בתום הסיור ניסע למלוננו.

יום
2

בוסטון – אלבני – מפלי הניאגרה

לאחר ארוחת הבוקר נצא את בוסטון אל עבר בירתה של מדינת ניו יורק והעיר השנייה של ארה"ב – אלבני. העיר היפה שוכנת על גדות נהר ההדסון, ובה בנויים מבני הממשל של ניו יורק. עם ההגעה לעיר נצא לסיור בין מבניה המרשימים, נראה את בית המחוקקים של ניו יורק, אמפייר סטייט פלאזה, בניין הביצה, מגדל קורינג, נבקר במוזיאון ניו יורק שם נלמד על תחילת ההתיישבות באזור עוד ימנו. לאחר הביקור בעיר נמשיך בנסיעה לעבר מפלי הניאגרה, במידה והזמן יאפשר זאת נצא לתצפית ראשונה על המפלים ולאחר מכן נמשיך למלוננו באזור.

יום
3

מפלי הניאגרה

את היום נקדיש לביקור במפלי הניאגרה. לאחר ארוחת הבוקר נצא לתצפית על המפלים, ממנה נוכל לחוש את עוצמתם האדירה. לאחר מכן נעלה על ספינת "עלמת הערפל" אשר תיקח אותנו לבסיס המפלים בצידם האמריקאי וכן בצד הקנדי. נמשיך לביקור בשעון הפרחים שנבנה בהשראתו של השעון שבאדינבורו שבסקוטלנד. בהמשך היום ניסע לביקור בעיירה ניאגרה און דה לייק, השוכנת לחופו של אגם אונטוריו. נסייר ברחובותיה הציוריים ובתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
4

מפלי הניאגרה – ווטקינס גלן - אגמי האצבעות – מפעל הרשי'ס

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לביקור באזור "אגמי האצבעות". דרכנו תעבור דרך כפרים קטנים וציוריים.ניסע לאורך האגמים ומפלים. דרכנו תמשיך דרך תצורות הנוף המרהיבות של האזור, נראה את הכרמים והיקבים הרבים שבאזור, שבגינם אזור זה מכונה גם "דרך היין". נמשיך בנסיעה דרומה לכיוון שמורת הטבע ווטקינס גלן. השמורה שוכנת בחלקו הדרומי של אגם סנקה. נצא לסיור רגלי בשמורה בשבילים הצרים, נלך בין הנחלים הרבים , והמפלים היפים – הטבע במיטבו. בחלקו השני של היום נבקר במפעל של ענקית השוקולד הרשי'ס. נערוך סיור מודרך במפעל ולאחר מכן נמשיך למלוננו באזור

יום
5

וושינגטון –מוזיאון החלל

יום אותו נקדיש לבירה האמריקאית. סיורנו יתחיל מתצפית על גבעת הקפיטול, מקום משכנם של הסאנט, בית הנבחרים האמריקאי ובית המשפט העליון. נלך בשדרה הרחבה אל מצבת האנדרטה המוקדשת ללינקולן, נשיא ארה"ב בזמן מלחמת האזרחים. נצפה על קתדרלת וושינגטון, ע"ש נשיאה הראשון של ארה"ב. המבנה המרשים בנוי בסגנון גותי. את היום נסיים בתצפית אל הבית הלבן, מקום מושבו של נשיא ארה"ב. בחלקו השני של היום נבקר במוזיאון החלל והתעופה של ארה"ב, נתרשם מהמוצגים הרבים, חלליות ומטוסים מתקופות שונות. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
6

וושינגטון – פילדלפיה – ניו יורק

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בפילדלפיה, עיר הולדתה של האומה האמריקאית ובירתה הקודמת. נערוך סיור בעיר בעלת הנופך המיוחד, נראה את פעמון החירות ונצפה על היכל החירות בו נחתה מגילת העצמאות והוכרזה עצמאותן של 13 המדינות המכוננות של ארה"ב. בהמשך הסיור נראה את בית העירייה בעלת הארכיטקטורה המרשימה ונצפה על בית הקונגרס ראשון של ארה"ב. בתום הסיור בעיר נמשיך בנסיעתנו לניו יורק.

יום
7

ניו יורק – התפוח הגדול

לאחר ארוחת הבוקר. נצא ליום סיור אותו נקדיש לניו יורק, שנחשבת למרכז התרבותי של העולם. סיורנו יתחיל בפסל החרות, אליו נצפה. הפסל הפך במרוצת השנים לאחד מסמלי ההיכר המובהקים של העיר. לאחר התצפית נמשיך אל אזור וול סטריט, המרכז הכלכלי של ארה"ב והעולם. נבקר "בגראונד זירו" שהוקם לזכר קורבנות ה-11.9. בהמשך היום נבקר באזור הצ'ינה טאון הססגוני, משם נמשיך לכיכר טיימס. נותיר זמן חופשי לקניות ובתום היום נחזור למלוננו.

יום
8

ניו יורק – מוזיאון הצוללות – מיסטיק - ניופורט – בוסטון - ת"א

יום אחרון לטיולנו עם בוקר נצא בנסיעה צפונה לביקור במוזיאון הצוללות שבגרוטון. נערוך סיור במוזיאון ובמוצג הידוע ביותר שלה הצוללת נאוטילוס – הצוללת הגרעינית הראשונה. לאחר מכן נמשיך לביקור קצר בעיירה מיסטיק – הידועה בזכות הסרט מיסטיק פיצה שצולם בה. נראה את המסעדה שבו צולם הסרט שעדיין פעילה. בחלקו השני של היום נבקר בניופורט שם נצפה על בית הכנסת העתיק ביותר בארה"ב – טורו ( כניסה במידה ויהיה פתוח) ונתרשם מארמונות הנופש של עשירי ארה"ב.

יום
9

בוסטון-תל אביב

בתום הסיור ניסע לשדה התעופה של בוסטון לטיסת לילה לת"א, בה ננחת למחרת.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים