פרטי הטיול
מיני לברלין

מיני לברלין

גרמניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • צ'ק פוינט צ'רלי

  • בניין הרייכסטאג

  • הרובע היהודי

  • מוזיאון "הטופוגרפיה של הטרור"

  • שער ברנדבורג

4
ימים
יום
1

:ת"א- ברלין

טיסה לברלין. לאחר איסוף המזוודות, פגישה עם הנציג שלנו בשדה התעופה של ברלין ונסיעה למלון.

יום
2

ברלין

היום נפגש עם המדריך )*(בכיכר אירופה על הקודאם, לטיול ברחבי ברלין הסיור מתחיל ברחוב הקודאם, השאנז-אליזה של ברלין, שם נמצאת גם כנסית הזיכרון הידועה, ניסע דרך פארק הטירגרטן ונחזה בעמוד הניצחון המרשים. נגיע אל הפרלמנט של גרמניה, הרייכסטאג, ונמשיך בטיול לשער ברנדנבורג, נראה את 'אנדרטת השואה', ואת הבונקר של היטלר. מזיכרון השואה הקשה, נבצע קפיצה לפוטסדאמר פלאץ המחודשת ובה קזינו, גורדי שחקים ומרכזי קולנוע. בגיחה היסטורית לעבר הקומוניסטי של העיר, נצפה באחד משרידיה הבודדים של חומת ברלין ונשמע את סיפורה המרתק של ברלין החצויה. נסיים באי המוזיאונים, הברלינר דום, בית העירייה האדום וכיכר אלכסנדר המפורסמת.

יום
3

פוטסדאם - יום בחירה

בתאום עם המדריך תוכלו להצטרף )בתשלום( לטיול בפוטסדאם, נתחיל את הסיור בשכונת גרונוולד היוקרתית. בלב השכונה נמצאת תחנת רכבת ולצידה רציף 17 .ממנו נשלחו רבים מיהודי ברלין אל גטאות מזרח אירופה ואל מחנות ההשמדה. לאחר הביקור באנדרטה, ניסע לאחד הרובעים הפסטורליים של ברלין השוכן על גדות אגם ואן. בתוך שכונה זו נמצאת וילה ואנזה המפוארת בה תוכנן הביצוע של הפתרון הסופי. דרך גשר המרגלים נכנס אל תוך המאה ה17 וה-18 של מלכי פרוסיה, נטייל בגני סאן-סוסי בהם חבויות להן פינות חמד כמו בית התה הסיני, הגנים הסיציליאנים, האורנג'רי, טחנת הרוח ההולנדית, האובליסק, גבעת ההריסות והמזרקה מהמאה ה–18 .נסיים את הסיור ברובע ההולנדי העתיק של פוטסדאם.

יום
4

ברלין – תל אביב

לאחר ארוחת בוקר תוכלו ליהנות שיטוט חופשי ברחובותיה היפים של ברלין, לערוך קניות עד ההעברה לשדה התעופה ולטיסתנו חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים