פרטי הטיול
אב ובנו מילאנו

אב ובנו מילאנו

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ורונה

  • סירמיונה

  • פאדובה

  • ויצ'נזה

  • אגם גארדה

  • הרי הדולומיטים

  • בורגטו

6
ימים
תל אביב – ורונה - סירמיונה
יום
1

תל אביב – ורונה - סירמיונה

מנמל התעופה ע”ש בן גוריון נטוס לצפון איטליה )ורונה/מילאנו(. עם הנחיתה ניסע לביקור בורונה עירם של רומיאו ויוליה, זוג האוהבים הרומנטי- טראגי .נראה את הארנה בה נערכים בקיץ מופעי אופרה תחת כיפת השמיים, את כיכר השוק הרומי, את קברי משפחת האצולה סקליג’רי ונצפה אל המרפסת המפורסמת בחצר ביתה של יוליה. נמשיך לביקור בעיירת הנופש סירמיונה, השוכנת בלשון יבשה בתוך אגם גארדה ומוגנת על ידי חומה ומבצר עתיק. נשוטט בסמטאות העיירה שוקקת התיירים בין ערימות הגלידה המפתות. המעוניינים יוכלו לצאת לשייט באגם. בתום הביקור ניסע למלוננו.

פאדובה – ויצ'נזה
יום
2

פאדובה – ויצ'נזה

הבוקר נצא לפאדובה, נתחיל את ביקורנו בבזיליקת סנט אנטוניו, אליה עולים לרגל צליינים. נסתובב בכיכר התבלינים וכיכר הפירות )פיאצה ארבה ופיאצה פרוטה(, הכיכרות המרכזיות השוקקות, נראה גם את קפה פדרוקי המפורסם. נתרשם מהאוניברסיטה העתיקה, הפעילה מאז 1222 בה לימד גלילאו במאה ה – 66. נמשיך לביקור בויצ'נזה "עירו של אדם אחד" - אדריכל הרנסנס, אנדראה פאלאדיו, שתכנן מבנים רבים בעיר. נסייר במדרחוב הראשי, הנקרא כמובן על שמו ובכיכר המרכזית, פיאצה סיניורי. בתום הביקור נשוב למלוננו.

ונציה
יום
3

ונציה

היום נצא לביקור בונציה, עיר הגשרים והתעלות, אחת הערים היפות בעולם. נשוט בוואפורטו, אוטובוס המים המקומי, נתהלך בין הסמטאות הצרות, נראה את הגטו היהודי העתיק מהמאה ה -16 ובכיכר סן מרקו - כיכר היונים. נצפה על קתדראלת סן מרקו ועל מגדל הפעמונים – הקמפנילה, ארמון הדוג’ים וגשר האנחות. המעוניינים יוכלו לערוך )בתשלום( לערוך שייט רומנטי בגונדולה או לשוט לבוראנו – אי התחרה או מוראנו - אי הזכוכית

אגם גארדה: ריבה דל גארדה – מלצ'זינה
יום
4

אגם גארדה: ריבה דל גארדה – מלצ'זינה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעיירות מקסימות בצפון אגם גארדה. נפתח בריבה סול גארדה, העיירה הצפונית באגם בה ניכרת השפעת השלטון האוסטרי בעבר. נמשיך למלצ’זינה השוכנת במזרח האגם, למרגלות הר באלדו. נשוטט בסמטאות הצרות מרוצפות האבן בין הבתים, החנויות והתיירים וניהנה מהאווירה הרגועה מול המים. נמשיך בנסיעה בריבה-סטרדה, דרך החוף העוברת בין העיירות במזרח האגם. את שארית הזמן )אם יישאר) נוכל לבלות באחד ממרכזי הקניות.

מרגלות הדולומיטים - בסאנו דל גראפה – מארוסטיקה
יום
5

מרגלות הדולומיטים - בסאנו דל גראפה – מארוסטיקה

עם בוקר נצא לביקור בעיירות קטנות ומקסימות למרגלות הרי הדולומיטים. נתחיל בחבל ונטו בעיירה בסאנו דל גראפה המפורסמת בזכות ייצור יין "הגראפה". נבקר בכיכרות המרכזיות של העיר ־ פיאצה ליברטה ופיאצה גאריבלדי. נצפה על נהר הברנטה ונחצה אותו על גבי ה"פונטה וקיו" גשר העץ המקורה והעתיק שבנה פאלאדיו, עימו כבר נפגשנו. נמשיך למארוסטיקה, עיירת השחמט, המוקפת חומה המטפסת במעלה הגבעה עד המצודה שבראשה. נראה את לוח השחמט הענק בפיאצה קאסטלו ,בו משחקי כלים "חיים" פעמיים בשנה.

הרי הדולומיטים
יום
6

הרי הדולומיטים

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בהרי הדולומיטים. נטפס למרומי הרי הדולומיטים השוכנים על גבול אוסטריה. ניסע בדרכים עקלקלות למול נופים מרהיבים. נחצה את מעבר ההרים "הפאסו" ונגלוש לעמק "הוואלה". נמשיך בנסיעה בין יערות מוריקים, עמקים פורחים ונחלים זורמים. יום שלם של טבע מדהים במלוא יופיו והדרו.

 ורונה - תל אביב
יום
7

ורונה - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נעשה דרכנו לבורגטו, כפר זעיר הממוקם באמצע נהר המינצ'ו ונראה כנטוע בלב הנהר. נסייר בכפר אשר רק תמונות יוכלו לתאר את יופיו, פלגי המים הזורמים בין בתיו, הברבורים השטים בנהר, סמטאות עם בתים עתיקים וגלגלי מים גדולים לצידם. במידה ויאפשר זאת הזמן, נסיים את טיולינו באחד ממרכזי הקניות הגדולים באזור. בהתאם לשעת הטיסה, נמשיך אל שדה התעופה חזרה לישראל.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים