פרטי הטיול
ג'לאטו בצפון איטליה

ג'לאטו בצפון איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ורונה

  • אגם גרדה

  • הרי הדולומיטים (יום בחירה)

  • גרדלאנד

  • אגם לוגאנו

  • שווייץ

  • מילאנו

8
ימים
תל אביב – ורונה
יום
1

תל אביב – ורונה

עם הנחיתה בשדה התעופה של ורונה פגישה עם מלווה הקבוצה ויציאה לביקור בעיר שיותר מכל מסמלת את הזוגיות והאהבה, ורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נצפה אל ה"ארנה" - האמפיתאטרון הרומי המפורסם בו מתקיימים עד היום פסטיבלי מוסיקה ואופרה ידועים. נטייל במדרחוב השוקק בו חנויות ממיטב המעצבים האיטלקיים ונמשיך אל מרפסת האוהבים המפורסמת, ובה פסלה של "יוליה".

אגם גרדה
יום
2

אגם גרדה

יום קסום לפנינו... ביקור באגם גרדה, פנינת טבע יפהפיה והגדול באגמי איטליה. נבקר בסרמיונה, עיירת ימי עתיקה הממוקמת על לשון יבשה, באגם גרדה, שהפכה לעיירת קיט ציורית ומרהיבה. נעצור בעיירות הציוריות שעל שפת האגם, נשוטט בטיילת, בסימטאות בין חנויות מזכרות ומוצרי עור, בתי קפה ובתי אוכל איטלקים. נתרשם מיופיו של האזור הקסום זה.

הרי הדולומיטים (יום בחירה)
יום
3

הרי הדולומיטים (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טיול להרי הדולומיטים – גן עדן של ממש, יופי פראי של הרים נישאים ופסגות מושלגות, אגמים כחולים ויערות ירוקים, עמקים ומעברי הרים, כרי דשא ועיירות ציוריות עם בתי עץ עטורי פרחים. אם מזג האוויר יאפשר נעפיל (בתשלום) ברכבל מיוחד לאחת הפסגות המרשימות של הרי הדולומיטים לתצפית נוף מרהיבה על נוף אלפיני מרתק. חוויה ללב ולנשמה.

גרדלאנד
יום
4

גרדלאנד

יום של כיופים המוקדש לילדים ולילדים שביננו בפארק השעשועים הנודע של אגם גרדה – גרדה לאנד. נרכב ברכבת מהירה, נחפש אוצרות חבויים ונשוט באבובים, נחווה חוויות מעולמות אחרים.

אזור אגם לוגאנו ו.. נגיעה בשוויץ ומילנו בירת הצפון (יום בחירה)
יום
5

אזור אגם לוגאנו ו.. נגיעה בשוויץ ומילנו בירת הצפון (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום. ניסע לעבר העיר לוגאנו השוכנת על גדות אגם לוגאנו במובלעת של שוויץ וחודרת אל תוך אזור האגמים של איטליה, בין אגם קומו במזרח, לאגם מאג'ורה במערב. נסייר בסמטאות המיוחדות המאפיינות את העיר ואשר מהוות דוגמא נועזת לעבודה של אדריכלים מהעבר ומההווה. בתום הסיור נסיעה למילנו בירת הצפון האולטימטיבית. נטייל בגלריה עמנואל, כיכר הדומו שם נראה את הקתדרלה המרשימה של העיר, והמדרחוב התוסס של העיר.

באסנו דל גרפה – מארוסטיקה
יום
6

באסנו דל גרפה – מארוסטיקה

נתחיל את היום בביקור בחבל ונטו, בבאסנו דל גראפה, בירת משקה האיטלקי המפורסם, ה"גראפה" נלמד על תהליך הכנתו. בעיר תעשיית חרס וקרמיקה מסורתית העוברת מדור לדור, ושדות גידול אספרגוס שהתושבים כה גאים בו. נמשיך למארוסטיקה, עיירת ימי ביניים קסומה המוקפת חומה ובמרכזה כיכר השחמט שנבנתה ע"פ אגדה קסומה ומפורסמת.

ונציה )יום בחירה)
יום
7

ונציה )יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טיול לונציה הקסומה, העיר שהיתה מלכת הים האדריאטי. עם ההגעה נערוך סיור הכולל את הגטו היהודי הראשון בעולם, נעבור על יד גשר האנחות, נמשיך לכיכר סן מרקו המפורסמת, המוקפת בתי קפה אלגנטים ובה יונים לרוב, נראה את ארמון הדוג'ים המפואר. שיט בלגונה אל אי הזכוכית, מוראנו. נצפה בתהליך ניפוח הזכוכית המפורסמת בעולם.

ורונה – תל אביב
יום
8

ורונה – תל אביב

נסיעה לנמל התעופה של ורונה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים