פרטי הטיול
סקוטלנד

סקוטלנד

בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • לונדון

  • קיימברידג'

  • יורק

  • אדינבורו

  • אינוורנס

  • גלאזגו

  • ליברפול

7
ימים
יום
1

ת"א - לונדון – קיימברידג' – יורק

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסה ללונדון בירתה של אנגליה. לאחר הנחיתה ניסע צפונה לביקור בעיר האוניברסיטאות קיימברידג'. נסייר בין המבנים העתיקים של אחת ממוסדות השכלה הגבוהה הראשונים בעולם. נצפה על קפלת קינג גורג' הבנויה בסגנון גותי. נמשיך את סיורנו בעיר היפה המהווה מקום מגורים לאלפי צעירים אשר לומדים בה . בתום הסיור נמשיך בנסיעה צפונה אל העיר יורק. בדרכנו נעבור במרחביה של נוטינגהם מקום פועלו של רובין הוד וכיום טבע יפהפה עם עיירות וטירות קסומות. לינה באזור יורק.

יום
2

יורק – אדינבורו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר יורק. נסייר בין סמטאותיה העתיקות של העיר. נלך לאורך חומת העיר נערוך תצפית מטירת יורק הצופה על האזור, הגבעה עליה שוכנת הטירה מכונה "גבעת היהודים" לזכר טבח שבוצע ביהודי העיירה. נמשיך את סיורנו בעיר ונבקר בקתדראלה המרשימה של העיר. בהמשך היום ניסע לכיוון אידנברו הנחשבת ליפה בערי סקוטלנד. העיר השוכנת לאורך מפרץ פרת' היא שילוב של היסטוריה ומודרניות. לינה באזור אידנברו.

יום
3

אדינבורו

יום אותו נקדיש לאדינבורו. העיר אשר הוכרזה ע"י אונסק"ו לאתר שמור עולמי משמרת בתוכה קסם ששובה את כל מי שמבקר בה. את הסיור בעיר נתחיל "במיל הזהב" המייל המלכותי בו נלך עד למצודת העיר ממנה נשקיף על האזור. בחלקו השני של היום נבקר "ברחוב הנסיכה" ובאזור החדש של העיר. נבקר בארמון הולירוד משכנם של מלכי סקוטלנד. נמשיך את סיורנו בעיר ולאחר מכן נחזור למלוננו שבאזור.

יום
4

אדינבורו- אינברנס

ארוחת בוקר במלון לאחריה נצא לכיוון אינברס. בדרכנו נבקר בעיירה פיטלוכרי ובטירה הלבנה . טירה זו הייתה ביתו של הדוכס מאתול. נמשיך את דרכנו וניסע "בדרך הוויסקי" אזור המשופע בעשרות מבשלות וויסקי הגאווה הגדולה של סקוטלנד. נעצור באחת המבשלות לסיור ולמידה על המשקה ואף נזכה לטעימה. לינה באזור אינברנס.

יום
5

אינברנס – גלזגו

יום של אגמים וטבע לפנינו. עם בוקר נצא לכיוון לוך נס האגם הנודע בקרקעיתו כך מספרים שוכנת מפלצת ימית. נערוך סיור לגדת האגם ונמשיך את יומנו בנסיעה בתצורות הנוף המרהיבות של סקוטלנד, מרחבים ירוקים, אגמים ונהרות.נגיע למרגלות ההר "בן נויס" ההר הגבוה בברטניה. נערוך סיור בעיר פורט וויליאם השוכנת למרגלותיו. נמשיך את יומנו ונגיע לגלזגו. נערוך סיור בעיר, נראה את הקתדראלה של העיר ונסייר בין רחובותיה. בתום הסיור ניסע לבית המלון באזור.

יום
6

גלזגו – ליברפול

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בעיירת הגבול גרטנה גרין. נצא לשייט באגם ווינדרמיר בו נתרשם מיופיו של הטבע המקיף אותנו. נמשיך אל עירם של הביטלס –ליברפול. בדרכנו נעצור לביקור בעיר צ'סטר שם נראה את שרידי החומה ונרשם ממבני העיר. לינה באזור ליברפול.

יום
7

ליברפול – סטרטפורד

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר סטרטפורד, עיר הולדתו של ויליאם שיקספיר. נערוך סיור מודרך בעיר ונראה בין היתר את ביתו של שייקספיר. לאחר מכן נמשיך בנסיעה לשדה התעופה של לונדון לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים