פרטי הטיול
כוכב הולנדי למשפחות

כוכב הולנדי למשפחות

הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כפר טחנות הרוח

  • פארק אפטלינג

  • בית אנה פרנק

  • שיט בתעלות חיטהורן

  • כפר הדייגים וולנדם

  • מדורדם

  • פארק ווליבי

7
ימים
יום
1

תל אביב, אמסטרדם - הנה מתחילים...

נפגש בנמל התעופה בן-גוריון ונמריא לאמסטרדם המכונה "ונציה של הצפון" בשל תעלות המים הרבות החוצות אותה. לאחר הנחיתה נסע אל מלוננו.

יום
2

בורסת הפרחים באלסמיר, אמסטרדם – בית אנה פרנק

הבוקר נבקר בבורסת הפרחים המדהימה שבאלסמיר, הגדולה מסוגה בעולם. נראה את עשרות אלפי סוגי הפרחים והשתילים המרהיבים, המכירה הפומבית, חדרי המסחר ועוד – חוויה נהדרת של צבעים וריחות! נמשיך לאמסטרדם, נצפה בארמון המלכה ובכיכר דאם בעלת הקסם המיוחד ונספוג את האווירה ההולנדית האופיינית – תעלות מים ציוריות, בתים צרים וגשרונים רבים. נמשיך לביקור מרגש בבית אנה פרנק בו הסתתרה בימי מלחמת העולם השנייה עם משפחתה וכתבה את יומנה המפורסם. בתום הסיור נשוב אל מלוננו.

יום
3

פארק אפטלינג - אגדה של מקום!

יום שלם של כיף בעולם האגדות! היום ניסע לפארק אפטלינג המכונה "יער הקסמים". נדהר ברכבות הרים, נשוט באבובים, נהנה מעולמות קסומים, מסיפורי אגדות ובהן ענקים וגמדים, נאזין לעוגב המונע בכוח המים, נטייל בין מגדלים ובקתות לצד דמויות קסומות ובקיצור – נגשים חלומות!

יום
4

האג, דלפט, מדורודם

היום נצא לסיור בהאג, בירת הולנד ונראה את ציור ה"פנורמה" הגדול ביותר בעולם, של האומן מסדך. נסע לעיר דלפט שהתפרסמה הודות לתעשיית החרסינה הצבועה ונספוג את האווירה הקסומה של העיר העתיקה, כשאני משוטטים בהנאה בסמטאות השלוות. נמשיך לביקור מיוחד בעיר המיניאטורית המפורסמת מדורודם. נהלך בשבילי הפארק ונתרשם מהמבנים המוקטנים של שכיות החמדה של הולנד – טחנות רוח, נמל ושדה תעופה, מבנים מיוחדים ועוד, ואף נוכל להשתתף בהפעלתם באמצעות מכשור אינטראקטיבי חדש.

יום
5

שוק הגבינות באלקמר, כפר הדייגים וולנדם, כפר טחנות רוח

נתחיל את היום בביקור בשוק הגבינות באלקמאר. נראה את טקס מכירת הגבינות שהפך להיות חלק ממסורת העיר, את כיכרות הגבינה העגולים, העובדים בבגדים צבעוניים המסמלים את המחלבות, בנות המקום בלבוש הולנדי מסורתי עם קבקבי העץ, ניהול המו"מ באופן הייחודי לשוק ועוד. משם נסע לכפר הדייגים הציורי וולנדם ונלמד על מאבקו המתמשך של העם ההולנדי בכמויות המים הגדולות. נבקר גם בחוות גבינות ובמפעל לייצור קבקבי העץ המסורתיים. נמשיך לכפר טחנות הרוח המיוחד "זאנסה סחאנס", נבקר באחת מטחנות הרוח האופייניות להולנד ונלמד על תפקידן ההיסטורי.

יום
6

פארק ווליבי – כיף לקטנים ולגדולים!

יום שכולו חוויות והנאה הן לילדים והן למבוגרים! היום נבלה ונשתעשע בפארק ווליבי עם המתקנים המדהימים, רכבות הרים מסעירות ושעשועים שונים לגדולים וקטנים- יום של כיף וריגושים!

יום
7

שיט בחיטהורן, תל אביב

היום נסע לכפר הציורי חיטהורן הבנוי על תעלות, נטול מכוניות. נערוך שיט בכפר הפסטורלי הטובל בנוף קסום של בתים עתיקים וציורים מהמאה ה- 18 ונראה את חיי המקומיים המתנהלים בסירות בין תעלות המים. לקראת ערב נסע לשדה התעופה הסמוך לאמסטרדם, ונמריא ארצה עם כל החוויות והמתנות.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים