פרטי הטיול
נפאל

נפאל

נפאל

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קטמנדו

  • להאסה

  • ג'וקהאנג

  • מנזר דרפונג

  • גיאנטסה

  • שגאר

9
ימים
קטמנדו
יום
1

קטמנדו

בירת נפאל והעיר הגדולה בה, היא עיר ססגונית ומופלאה עם עבר מפואר. קטמנדו היא למעשה שילוב בין שני חלקים השונים אחד מהאחר – עיר עתיקה, צפופה ומזוהמת, ומנגד מקום עם הרבה יופי ושמחה, עמוס בעולי רגל ומקדשים מרהיבים. קטמנדו וסביבתה עמוסים לעייפה במקדשים כאשר המקדש הבודהיסטי בעיר הוא מקום נהדר לצפות על הנזירים הבודהיסטים בשגרת יומם.

להאסה
יום
2

להאסה

הבירה הקדושה של טיבט ומקום מושבו של הדאלי לאמה. העיר המיוחדת היא העיר הגבוהה בעולם (3,500 מטר) ושוכנת בגובה רב בין פסגות מושלגות. המבנה המרכזי בעיר הוא פוטאלה - ארמון החורף של הדאלי לאמה. המבנה המרהיב הצבוע בלבן וחום אדמדם מכיל יותר מ-1,000 חדרים ואולמות שונים. במקום נמצאים קבריהם של המנהיגים שקדמו לדאלי לאמה הנוכחי והוא משמש כיום כמוקד סמלי לשאיפות הלאומיות של הטיבטים.

ג'וקהאנג
יום
3

ג'וקהאנג

"בית האל" הוא ליבה המקודש של להאסה ושל הבודהיזם בטיבט בכלל. המקדש המפורסם, שנבנה באה השביעית, הוא בין המקדשים המפורסמים בטיבט ומשמש כמרכז הפעילות הרוחנית בעיר. המקדש מצופה בזהב ומשמש מקום לתפילות נזירים מדי יום.

מנזר דרפונג
יום
4

מנזר דרפונג

השוכן מחוץ לעיר הוא מנזר מהמאה ה-15 המכיל מבנים רבים שבעבר גרו בהם אלפי נזירים. כיום מתגוררים וחיים במנזר כ-100 נזירים אשר מצליחים לשמור על אורח חיים פשוט וסגפני בין נופים עוצרי נשימה.

גיאנטסה
יום
5

גיאנטסה

מקום נהדר הנמצא בדרך בין ההימלאיה לנפאל. הדרך היפהפייה עוברת בין נופים עוצרי נשימה של הרים בגובה 4,000 מטר, אגמים ונהרות מופלאים. בעיר אווירה נהדרת של זמנים שעברו – היא משמרת את הסממנים הטיבטיים וכמעט ולא ניתן להבחין בהשפעה סינית ומערבית. מבצר פלקור, הנמצא על גבעה רמה בעיר, נבנה על ידי הקולונל פרנסיס ב-1904 וממנו ניתן לערוך תצפית מרהיבה על הנופים באזור.

שגאר
יום
6

שגאר

הנקודה המהווה את שיאו של הטיול היא עם ההגעה לשגאר – עיירת מחוז מרוחקת שהוקמה על ידי הסינים ומשמשת כנקודת יציאה למשלחות היוצאות למסעות טיפוס אל האוורסט. במהלך הטיפוס ניתן למצוא נקודות תצפית רבות על ההר המרשים.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים