פרטי הטיול

סרביה

סרביה

סרביה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • בלגרד – בית הכנסת, קנז מיכאילובה, מבצר העתיק קלמגדן, "בית הפרחים" , כנסיית סנט סאבא, זמון
  • נובי סאד– מבצר פטרוווארדין ובית הכנסת
  • פרושקה גורה –פארק הלאומי ומנזר קרוסדול
  • סרמסקי קרלוביצ'י – עיירה יין הבארוקי
  • גולובץ– מצודה מימי הביניים
  • לפנסקי וויר – כפר ניאוליתי קדום
  • וימינציום – עיר רומית מראשית מהמאה ה - 1
  • שיט על הדנובה – בנתיבי שערי הברזל
6
ימים
יום
1

תל אביב, בלגרד, זמון

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא לבלגרד הבירה – "העיר הלבנה" – בסרבית, עיר שוקקת חיים עם חיי לילה תוססים, אשר תושביה גאים על היותם הטובים ביותר בכל מזרח אירופה. עיר בעלת קסם מרתק המשלב בין היסטוריה עתיקה ארוכה ורבת תהפוכות, לבין קצב חיים מודרני של תושביה המחויכים. עם הנחיתה ניסע לשכונת זמון, מאחז אוסטרו-הונגרית על שפת הדנובה ומקום משכנה של הקהילה היהודית מהמאה ה 18- . פעמינו ל"מגדל המילניום", ממנו נשקפים מראות מרהיבים על העיר. נשוטט ברחובות הרומנטיים מרוצפי האבן ונהנה מהנוף הנשקף מהטיילת שעל גדות הדנובה ומהמסעדות הטובות במקום. העברה למלון בבלגרד ללינה במהלך כל הטיול.

יום
2

בלגרד

נצא לסיור מודרך בבלגרד. נתרשם מטרזייה, אחת מהשדרות המרכזיות, בה נמצאים מבנים ניאו-קלאסיים מודרניים שנבנו בתקופת תור הזהב. נראה את בית העירייה והפרלמנט היוגוסלבי הישן, נחלוף על קנז מילושה ונראה את 2 הריסות המבנים הממשלתיים שהופגזו ע"י נאט"ו ב- 1999 ונשארו כך עד היום. נבקר בכניסיית סנט סאבא, מבנה ענק ומרשים. נטייל במדרחוב קנז מיכאילובה השוקק חיים ונבקר בבית הכנסת (אם יתאפשר). נערוך ביקור במבצר העתיק קלמגדן המשקיף על מפגש הנהרות ומספר את סיפורה של "העיר הלבנה". נתרשם מ"בית הפרחים", אחוזת הקבר של המרשל יוסיפ ברוז' טיטו, המנהיג הקומוניסטי שהיה מפקד הפרטיזנים, שידע לשמור על אחדות 6 הרפובליקות של יוגוסלביה לשעבר. נבקר להנאתנו בסקאדריליה, הרובע הבוהמייני של בלגרד ובו גלריות, אמנים, בתי קפה עם מוסיקה חיה, מבנים מצוירים, דוכנים וציורי קיר. בשעות הערב, המעוניינים יוכלו לצאת להופעת פולקלור (בתשלום).

יום
3

בלגרד, פרושקה גורה, נובי סאד

ניסע לעיר השנייה בגודלו בסרביה, נובי סאד שעל גדות הדנובה, עיר חדשה ומודרנית המתפארת בעיקר באוניברסיטה הגדולה ובפנינה הארכיטקטונית מבצר פטרוווארדין הניצב מעל הפיתול של נהר הדנובה. נבקר בבית כנסת יהודי רחב ידיים (עם יתאפשר). נסייר בעיר העתיקה, בה בסמטאות קטנות וציוריות עם חנויות רבות ופאבים קטנים. נמשיך לפארק הלאומי פרושקה גורה ולמנזר קרוסדול . נעצור בסרמסקי קרלוביצ'י , עיירת יין בסגנון ברוקי. נחזור לבלגרד ללינה. בשעות הערב, המעוניינים יוכלו לצאת לקזינו של בלגרד, אחד מבתי ההימורים הגדולים והמפוארים ביותר במזרח אירופה (בתשלום).

יום
4

שיט על הדנובה- שערי הברזל

בבוקר ניסע לחלק היפה ביותר של נהר הדנובה, העטור הרים המתנשאים לגבהים של מאות מטרים מעל המים. נתחיל בנסיעה לוימינציום , עיר רומאית חשובה מהמאה הראשונה לספירה, בה נתגלה שלד ממותה בן מיליון שנה. נבקר במצודה מימי הביניים גולובץ ונמשיך לביקור בכפר ניאוליתי קדום לפנסקי וויר. נערוך שיט דרך הנופים הנפלאים של נתיב שערי הברזל, בין המצוקים אדירים והיערות לאורך החופים השלווים עם כפרים ציוריים. (מותנה בתנאי מזג אוויר) על הגדה הסלעית של הדנובה, נראה טבלת טריאנוס של הקיסר הרומי והפסל של דצ'באל המלך הרומני. בסיום השיט נחזור בנסיעה לבלגרד.

יום
5

בלגרד

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת ליום טיול (בתשלום) לביקור בעיירה ארנג'לובאץ' המפורסמת בפסלי השיש הלבנים שלה, ובוקוביצקה בניה שהתברכה במי מעינות העשירים במינראליים. נמשיך לטופולה עיירה יפהפה באזור שומדייה, המאופיינת בנופים ירוקים, יערות, כפרים קטנים. נבקר בקומפלקס המלכותי של פארק "אופלנץ" - כנסייה אורתודוכסית ומוזוליאום, שם קבורה שושלת מלכי סרביה. ציורי פסיפס מרהיבים של המלכים, המשובצות ב- 40 מיליון אבנים קטנות, מעטרים את קירות הכנסייה. נחזור למלוננו.

יום
6

בלגרד, תל אביב

ארוחת בוקר ולאחריה העברה לשדה התעופה. נארוז את החוויות והרשמים ניסע לנמל התעופה בבלגרד בחזרה הביתה.

יום
7

בלגרד- תל אביב

תם טיולנו הקסום בסרביה, בשעות הבוקר במידה והזמן יאפשר זאת יינתן זמן חופשי בשווקיה של העיר ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה לת"א

בחר את תאריכי הטיול

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
15.12.2016
20.12.2016
$591
יציאה מובטחת
29.12.2016
03.01.2017
$788
יציאה מובטחת
08.01.2017
13.01.2017
$640
יציאה מובטחת
12.01.2017
17.01.2017
$591
יציאה מובטחת
15.01.2017
20.01.2017
$640
יציאה מובטחת
26.01.2017
31.01.2017
$591
יציאה מובטחת

בחר את הרכב החדר

סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0