פרטי הטיול
חיים בלונה פארק

חיים בלונה פארק

בלגיה, צרפת, הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • תצפית על כנסיית נוטרדאם בפריז

 • שיט על נהר הסיין

 • הקומה השנייה של מגדל אייפל

 • אולפני הסרטים של וולט דיסני

 • עיר השוקולד והתעלות ברוז'

 • פארק וואלאבי

 • פארק אקוואלאבי

 • מדורדם

 • בית אנה פרנק

 • פארק הפרחים בקיקנהוף

 • פארק אפטלינג

 • כפר הדייגים וולנדם

 • כפר טחנות הרוח

 • שיט בתעלות חיטהורן

9
ימים
יום
1

תל אביב-פריס - הופ יצאנו לדרך!

נטוס לפריס ונצא מיד לסיור היכרות עם העיר שרבים אומרים שהיא הכי יפה בעולם. נראה את שער הניצחון, שדרות שאנז אליזה, כיכר הקונקורד, כיכר האופרה, אוניברסיטת סורבון וגני לוקסמבורג, הרובע הלטיני, פירמידת הזכוכית של מוזיאון הלובר, גני הטילרי, ככר ונדום, ככר הבסטיליה ועוד. בערב אפשר לצאת לסיור לילה בפריס המוארת כולל שיט על הסיין )בתשלום( או למופע קברט במועדון הלילה המפורסם "Paradis Latin" )בתשלום(. לינה בפריס.

יום
2

החיים הם סרט בפריס

לאחר שנביט על העיר מלמעלה - ממגדל מונפרנס - ניסע אל פארק האולפנים של וולט דיסני ונכיר מקרוב את עולם הסרטים המפורסם. נסתחרר במתקנים, נצפה במופעי פעלולים, נפגוש דמויות מפורסמות מעולם הסרטים של דיסני ונלמד על קסם הקולנוע. לינה באזור פארק דיסנילנד פריס.

יום
3

אין זו אגדה בדיסנילנד

יום כיף והרפתקאות בעולם האגדות והשעשועים - דיסנילנד פריס. נחצה בזהירות את גשר טירת היפהפייה הנרדמת, נשוט לתוך ג'ונגל סבוך, נטוס במכוניות מתנגשות וברכבות הרים, נפגוש דמויות מוכרות ואהובות כמיקי מאוס, פינוקיו ופיטר פן וכמובן לא נחמיץ את התהלוכה המרהיבה של הדמויות מהסרטים.

יום
4

גוליבר, גמדים ושוקולד בלגי משובח

ניסע לעיר ברוז' בבלגיה, שנבנתה בימי הביניים על שפת תעלות מים ובלב צמחייה. נטייל בסמטאות העיר הקסומה ונפקוד את חנויות השוקולד הבלגי הנפלא שעליהן גאוות העיר. נמשיך לביקור בפארק "מיני אירופה" ונצפה בדגמים מוקטנים של מבנים ומקומות מפורסמים כמגדל אייפל בפריס, הפרלמנט הבריטי ושעון הביג-בן, דגם האקרופוליס באתונה, מגדל פיזה באיטליה ועוד. נרגיש גדולים וחזקים, בדיוק כמו גוליבר בארץ הגמדים. לינה בבריסל.

יום
5

בריסל, פארק ווליבי ופארק המים אקווליבי – כיף לקטנים ולגדולים!

הבוקר נערוך סיור בבריסל. נבקר בכיכר "גראנד פלאס" המרשימה ונראה את המניקן פיס - פסל הילד המשתין שהפך לסמלה של העיר. נמשיך ליום שכולו חוויות והנאה, הן לילדים והן למבוגרים! היום נבלה ונשתעשע בפארק ווליבי שהוקם במבואותיה של העיר ובו מתקנים מדהימים, רכבות הרים מסעירות ושעשועים שונים לגדולים וקטנים. בהמשך נבלה גם בפארק המים אקווליבי בו מגלשות ומתקני מים משעשעים )נא להצטייד בבגדי ים, על הבנים להצטייד בבגד ים בדוגמת תחתון, לא מכנסונים(. לקראת ערב נחזור למלוננו עייפים ומרוצים.

יום
6

פארק אפטלינג – יער הקסמים

פארק השעשועים אפטלינג בהולנד נקרא גם "יער הקסמים". רבים מאוד חושבים שהוא פהארק הכי נהדר באירופה והיום תוכלו לשפוט בעצמכם. נדהר ברכבות הרים, נשוט באבובים, נהנה מעולמות קסומים, מסיפורי אגדות ובהן ענקים וגמדים, נאזין לעוגב המונע בכוח המים, נטייל בין מגדלים ובקתות לצד דמויות קסומות ובקיצור, עולם אגדות אמיתי. לינה באזור אמסטרדם.

יום
7

עושים רוח בהולנד

בכפר הדייגים וולנדם, נכיר את המאבק של העם ההולנדי לייבוש שטחי ים ענקיים. אחר כך נטעם גבינות הולנדיות ונראה איך מייצרים את קבקבי העץ המסורתיים. נמשיך לביקור בכפר טחנות הרוח "זאנסה סחאנס", ונכיר את אחת המסורות ההולנדיות היפות והעתיקות ביותר. אחר הצהרים נגיע לאמסטרדם – עיר נהדרת, עם אוויר המיוחדת במינה, תעלות, בתים צרים וגשרונים. נצפה בארמון המלכה ובכיכר דאם, נסייר במדרחוב המרשים והתוסס ונבקר בבית אנה פרנק, בו הסתתרה עם משפחתה וכתבה את יומנה המפורסם

יום
8

בחיטהורן חיים על המים

היום ניסע לכפר חיטהורן הבנוי על תעלות, נטול מכוניות, בו נוכל לראות את חיי המקומיים המתנהלים בסירות בין תעלות המים! נערוך שיט בכפר הפסטורלי הטובל בנוף קסום של בתים עתיקים וציורים מהמאה ה- 18 ובתום יום של חוויות נשוב למלוננו.

יום
9

בריסל, תל אביב

נשלים את ביקורנו ונסע לשדה התעופה של בריסל, ממנו נמריא חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים